Youtubers Life 2 Apk [Mod Sınırsız Para Özellikleri]

1.3.2.002

 • Payment
Dünyanın en iyi YouTube kullanıcılarından biri olun! Efsanelerle işbirliği yaparak, ünlü şehirleri keşfederek veya gizli hikayeler bularak viral içerik oluşturun.
Download APK
3.0/5 Votes: 127
Developer
Apkreals
Updated
Mar 6, 2023
Size
45MB
Version
1.3.2.002
Requirements
9
Get it on
Google Play

Report this app

Description

YouTubers Life 2 Apk-Become dünyanın en iyi YouTube kullanıcılarından biri! Efsanelerle işbirliği yaparak, ünlü şehirleri keşfederek veya gizli hikayeler bularak viral içerik oluşturun. Şöhret, servet ve hayranlar sizi bekliyor! Gelecek bir süperstarın hayatını deneyimleyin!

YouTubers Life YouTube şehre geri döndü ve oyuncular orada yükselen bir çevrimiçi yıldız rolünü üstleniyor. Oradaki en son trendlere dikkat etmek ve müşterilerin içerik oluşturmadan önce neyi sevdiğini ve seçmek önemlidir.

YouTube uygulamanın önemli bir parçası olsa da, evinizi ve avatarınızı da tasarlayabilir, diğer sakinlerle bağlantı kurabilir ve şehirler arasında eğilimler belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak, işbirliği için birkaç gerçek YouTube yıldızı mevcuttur: Pewdiepie, Rubius, Inoxtag, Germanletsplay, Laurenzside, Willyrex, Crainer ve diğerleri.

YouTubers Life 2 APK Hakkında

 • YouTubers Life 2 Apk – İşte “YouTubers Life 2” adlı ilginç bir oyun:
 • Popüler video oyunları, anında akış içeriği, profesyonel incelemeler … veya herhangi bir şey akışı!
 • Toplanan kartlardan, her video ve durum için en uygun yanıtı seçin.
 • İlk birkaç kullanıcıyı ve görüntülemenizi almak ve hemen para kazanmaya başlamak için yüksek kaliteli videolar oluşturun.
 • YouTubers Life 2 Apk Mobile Android Sürümü Tam Oyun Kurulumu Ücretsiz İndir
  “YouTubers Life 2” Pewdiepie, Rubius ve daha birçok müzisyeni içeriyor!
 • YouTube City’deki bu YouTube Superstar grubuna göz atın!

Pewdiepie, Rubius, Inoxtag, Germanletsplay, Laurenzside, Willyrex, Crainer ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinin ve kanalınızı geliştirmek için özel ödüllerini alın. Deneyimli ve en iyi içerik oluşturucuların yardımıyla aynı zamanda ünlü olun!

Sokakta videoları kaydederek veya Instagram’da fotoğraf göndererek trendleri yakalayabilirsiniz. Her yeri keşfedin, gizli alanları ve ikonik karakterleri bulun ve videolarınız için özel ödüller kazanın.

Belediye Binası, Liman ve Şehir Merkezi burada üç ana blok. Dükkanlar, sinemalar, spor salonları ve dans salonları da sizi bekliyor. Her yerde yeni trendler keşfederek zorlayıcı içerik oluşturun!

Ayarı değiştirip sıcak konuları ayarlayarak videonuzu viral hale getirin. Benzersiz VIP etkinlikleri alın, özel içeriği ortaya çıkarın, sosyal medya erişiminizi genişletin ve güçlü ortaklarla seviye atlayın!

Toplulukla ilişkiler geliştirin ve yeni arkadaşlar edin. Gerçek aşkınızı bu şekilde bulun. Popüler YouTuber çapalarından yeni beceriler ve şeyleri öğrenin!

En popüler YouTubers simülatörü olmaya devam ediyor ve size kendi kanalınızı büyütmek için daha fazla seçenek, etkinlik ve fırsat sunuyor. Acemi bir blog yazarından birinci sınıf bir yıldıza kadar, işiniz benzersiz bir kahraman yaratmak ve onunla el ele gitmek. Ancak bunu yapma şekliniz tercihlerinize ve tercihlerinize bağlıdır.

Herkes ünlü bir yaratıcı olmak istiyor! YouTubers Life, bir yıldız olmanın ve viral olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlar! Ünlü YouTuber’ların günlük yaşamını deneyimlemek için bu simülasyon oyununu oynayın! kanalın ne hakkında?

Bu boş ve zaman yönetimini birleştiren nihai harika simülatör! Günlük taahhütlerinizi yerine getirmek ve kanalda haftalık videolar yüklemek için zamanınızı düzenlemeniz gerekir. Başlangıçta, takipçi almak için mücadele etmeniz gerekecek, ancak daha fazla video yükledikçe numaralarınız artacak! Nefret edenlerinizin yorumları tarafından aldanmayın, popüler bir YouTuber olun ve harika bir hayat yaşayın!

Kanalınızı oluşturmadan önce, bir avatar oluşturmak iyi bir fikirdir. Çeşitli şapkalar, saç stilleri ve gömleklerden seçim yaparak avatarınızı moda kurbanı yapın. Onları en son giyim tarzlarında giydirin. Paranızı düzenli tutun, gereksiz alımlar yapmayın ve paranızı dikkatsizce harcamayın, çünkü kurtardığınız her madeni para sizi hedefinize yaklaştırıyor: Milyoner olmak!

Gerçek macera hazır olduğunuzda başlar! Farklı temalar arasında bir seçeneğiniz var!

YouTubers Life 2 APK Özellikleri

Chanel Fashion:

Kendi kıyafetlerinizi oluşturun, hayatınızla ilgili her şeyi oluşturun ve dünyanın en iyi modellerinin ziyaret edildiği moda etkinliklerine katılın. Eğer şanslıysanız, podyumda modelleme fırsatınız var. Dünyanın en popüler dergilerinde görünmek ister misiniz?

İşte bazı pişirme kanalları:

Bu simülatörde, bir şef olabilir ve tarifler yükleyebilir veya onlara lezzetli tatlılar yapmayı öğretebilirsiniz. Videoları düzenleyerek yemek lezzetli yapın. Diğer etkileyicilerden bazı fikirler alın ve dünyanın en iyi restoranlarında çalışın!

Oyuncular için:
En iyi oyunu yakalayarak hayranları kazanabilirsiniz! Harika videolar yapmak için en iyi video oyunlarını, konsolları ve PC’leri satın alın. Geek video oyunlarını bulun ve oyunları hakkında yorum yapın. Tartışma ve tartışma kıvılcım edecek! Mümkün olduğunca çok video oyunu satın alabilmeniz için paranızı yönetin.

Aşağıdaki müziği dinleyin:
En sevdiğiniz sanatçılar için kapak videoları kaydedin. Yakında binlerce insanın önünde canlı oynayabileceksiniz! Bunun için hazır olacak mısın?

Bir kanal oluşturmak kolay değildir, bu nedenle finansmanızı iyi yönetin ve satın alma işleminden önce kaynakların tükenmeyin. Başka herhangi bir video blogunu takip ederseniz, öğrenebileceğiniz bazı ipuçları. Ancak, en popüler vlogger olun. Her türlü yorumla başa çıkmaya hazır mısınız?

Mod Özellikleri

 • Avatarının görünümünü büyük bir aksesuar koleksiyonundan seçebilirsiniz.
 • Bu tür videoları her hafta kanalına iyi içeriğe sahip olan yüklemelidir
 • Videonuzu izleyicileri çekecek şekilde iyi düzenleyin ve kanala abone olmaları
 • Birçok ünlü gencin hayatları hakkında bilgi edinebilirsiniz
 • Avatarınızı istediğiniz gibi satın alın ve özelleştirin!
 • Müstehcen olun ve takipçilerinize kanalınızda hangi video oyunlarının favoriniz olduğunu gösterin.
 • Kendinizi milyarder bir yaşam tarzına koyun, sosyal medyada hazır olun! Başka bir blogdan kopyala
 • Müşterilerinizle özel partilere gidin!

Anahtar noktaları

 • Kendi setinizi yap
 • 7 farklı stil fethetmek
 • Tüm Mevsimler için Plan
 • moda atölyesi
 • Sahnede podyum şovu

YouTuber Life Idol Simulator’ı kullanarak şunları yapabilirsiniz:

 • Avatarınızı istediğiniz şekilde bakmak için özelleştirebilirsiniz!
 • Vlogger olun ve müşterilerinize hangi video oyunlarının favoriniz olduğunu gösterin. Bir oyuncu olarak popülerlik kazanın.
 • Kanalınızın kontrolünü alın ve stüdyonuzdaki videoları düzenleyin.
 • Sosyal medyada aktif olarak milyarder olun! Diğer bloglardan uyarlanmıştır
 • Müşterilerinizle özel partilere katılın!

Hangi ünlülerin en popüler olduğunu öğrenmek için arkadaşlarınıza katılın. Alışverişte arkadaşlarınızdan daha fazla para biriktirebileceğinizi düşünüyor musunuz? Kanal kararlarını başkalarıyla paylaşırlarsa, milyoner hedeflerine sizden daha hızlı ulaşabilirler mi? En zengin sponsorlar sayesinde sosyal medyada arkadaşlarınızdan daha popüler olun!

Bir sosyal medya yıldızı olmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenin ve YouTubers Life ile Jacksepticeye gibi yaşayın! Viral ve ünlü olmak kolaydır, ancak etkili olmak çok fazla sorumluluk alır. Kanalınıza video yüklemeyi bırakırsanız, aboneleri kaybedebilirsiniz. Zamanınızı ve paranızı buna göre yönetin. Gardırobunuzu zaman zaman güncellemeniz önemlidir!

Karakterlerin ve yerlerin tüm yönlerini oluşturmak için çeşitli kıyafetler, aksesuarlar, mobilya, aksesuar ve daha fazlasını satın alın. Kişisel zevklerinizi yansıtan daha büyük, daha kişisel bir daire!

Yeni oyun bekliyor! Yeni sosyal medya kanalları, yeni konumlar, yeni içerik, yeni özelleştirme seçenekleri, yeni özellikler, yeni işlevler

Hangi içeriğin hangi ağlarda en iyi çalıştığını öğrenmek için bu bölüme göz atın!

YouTuber Life, boş zaman yönetimini ve etkileyici simülasyonu bir oyunda birleştiriyor! Günlük sorumluluklarınızı yerine getirmenin yanı sıra, kanalınıza haftalık olarak video yüklemeniz gerekir. Başlangıçta takipçi almak zor olacak, ancak daha fazla video yükledikçe daha fazla takipçi alacaksınız! Popüler bir YouTuber olmayı ve hayatınızı lüksle çevrili yaşamak için işinizi yapın! Düşmanlarınızın sizi etkilemesine izin vermeyin.

Web sitemizden indirebileceğiniz ücretsiz bir oyun olan YouTubers Life 2 APK, size nasıl para kazanacağınızı gösterecektir … Oyuncu bir blog yazarı rolünü üstlenir, videolar oluşturur ve kanalını tanıtar.

Gerçek simülasyon oyunun ana avantajıdır. Ana karakter, ailesiyle birlikte yaşayan ve boş zamanlarında videoları düzenleyen basit bir çocuk. Kanal geliştikçe, abone sayısı artacak ve böylece çok para kazanacaktır. Daha sonra bir ev satın alabilir, bir ofis kurabilir ve profesyonel ekipman satın alabilirsiniz. Şu andan itibaren daha heyecan verici olacak.

YouTubers Life 2 APK nasıl indirilir ve yüklenir?

Bu benzersiz mülk, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamıyorsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlarda “Bilinmeyen Kaynaklar” a gidin. Bundan sonra, güvenliğe gidin ve güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indiricisine gidin ve YouTubers Life 2‘yi tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi yüklemenin iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken Android cihazınızda hızlı bir şekilde önyükleme yapmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekleri olan bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemelisin.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğini tıklayın ve mobil cihazınızdaki ekranı açmanız yeterlidir.

YouTubers Life 2 APK dosyasını doğrudan indirmenin kar ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivlerine sahip olabilirsiniz ve bunları ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’un aksine, indirme anında, inceleme sürecini beklemek zorunda değilsiniz.
 • İndirdikten sonra, bellek kartınızda/sistem belleğinizde bir APK dosyası vardır. Böylece onları indirmeden birçok kez kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulamaları indirmek genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuz için zararlı olabilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Genellikle Google Play Store’a erişemedikleri için uygulamalarınız otomatik olarak güncellenmez

Sıkça Sorulan Sorular

S: Apkreals.com YouTubers Life 2 uygulaması için% 100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

A: Birisi apkreals.com’dan bir APK dosyası indirmek istiyorsa, Google Play’deki ilgili APK dosyasını kontrol ediyor ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veriyoruz (elbette sunucumuzda önbelleğe alınmıştır). Google Play’de yoksa APK dosyası önbelleğimizde bulunur.

S: Apkreals.com’dan bir APK kurmak Play Store’dan güncellenmeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Hizmetinizi indirme ve yükleme hariç, Google’ın sunucularından Play Store yüklenir ve apkreals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra, bir güncelleme hemen başlayacaktır.

S: YouTubers Life 2 APK’yı indirmek için Android uygulama izni nasıl gereklidir?

A: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama yüklenir kurulmaz, ihtiyaç duyduğu tüm izinler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Çözüm

Bu inceleme YouTubers Life 2 APK hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android & PC için bu muhteşem uygulamayı indirin ve tadını çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek için güvenli bir kaynaktır ve tüm türlerden ve kategorilerden neredeyse tüm uygulamalara sahiptir.

What's new

General adjustments and bug fixing:
- Fixed an issue with saves.
- Fixed freezes during loading screens.
- Cards will always appear during the recording minigame
- Fixed an issue where saves were displayed as "Data not found".
- Tips from the drone now display correctly.

Video

Images

Download links

How to install Youtubers Life 2 Apk [Mod Sınırsız Para Özellikleri] APK?

1. Tap the downloaded Youtubers Life 2 Apk [Mod Sınırsız Para Özellikleri] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *