Yasal Uyarı

İtibariyle etkili Pazar, 5 Kasım 2023

https://apkreals.com Kullanım Şartları ve Yasal Uyarılar:

https://apkreals.com’u kullanmadan önce bu sayfada yer alan yasal uyarıları dikkate almanızı ve ardından hizmetlerimizi kullanmanızı önemle rica ederiz. Sitemizde oturum açıp hizmetimizi kullanmaya başladığınızda, aşağıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

Kullanıcı Sorumlulukları (Kullanıcıların Sorumlulukları):

  • Sitemizde yaptığınız tüm paylaşımlardan, bildirimlerden ve yorumlardan kişisel olarak siz sorumlusunuz. Çoğu durumda, ortaya çıkabilecek yasal durumlarda sitemiz kullanıcı eylemlerinden sorumlu tutulamaz.
  • Harici bağlantıların ve sunulan ücretsiz içeriğin kullanımıyla ilgili tüm sorumluluk kullanıcı olarak size aittir. Gerekli kontrolleri tekrar yapmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Sitemiz kendisine dahil ettiği herhangi bir yazılım veya yazılım sağlayıcısı için herhangi bir garanti vermez. Kullanmak istediğiniz yazılımın bir sonucu olarak ortaya çıkacak maddi ve manevi zararlar halinde web sitemizden hiçbir hak talep edilemez.
  • Gizlilik Politikası sayfasında sağladığımız tüm gizlilik koşulları, bu web sitesini ziyaret eden ve kullanan kullanıcılarımız için geçerlidir.

Diğer Şartlar:

  • Sitemiz sunduğu ücretsiz hizmetler için ücret talep etme veya bunları haber vermeksizin yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Bu sözleşmede yer alan tüm kurallar, web sitemizi ziyaret eden her kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır. Web sitemiz, bizim adımıza açılacak tüm davalarda bu yasal ihbar ve sözleşmenin avukatlarımız aracılığıyla size resmi ve düzenlenmiş bir şekilde sunulacağını bildiririz.