Toplayıcı Apk [Mod Sınırsız Kaynak Özellikleri]

1.0.13

 • Payment
Forager Mod Apk, kullanıcılara güzel bir sanal alan tarzında sunulan, giderek daha popüler hale gelen bir oyundur.
Download APK
4.2/5 Votes: 3,844
Developer
Apk Reals
Updated
Feb 1, 2023
Size
125MB
Version
1.0.13
Requirements
4.1
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Forager Mod Apk, kullanıcılara güzel bir sanal alan tarzında sunulan, giderek daha popüler hale gelen bir oyundur. Burada, size birçok fırsat ve yalnızca olumlu bir izlenim verecek geniş ve çeşitli bir dünyayı keşfedeceksiniz.

Oyun dünyası bulmacalarla doludur, bu yüzden en küçük evi bile dikkatlice keşfetmeniz gerekir. Gizemleri çözün ve gittikçe zorlaşan denemelerden geçin. Bu oyun projesinin özel bir özelliği, edindiğiniz tüm toprakları rastgele oluşturma yeteneğidir.

eğlencenizi ayıracak. Ayrıca oyun, kendinizi elle boyanmış bir dünyada bulduğunuz güzel bir görsel öğeyi başarıyla içeriyor. Cephaneliğinizi her zaman gelecekte şu veya bu sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacak faydalı şeyler ve değerli kaynaklarla doldurmaya çalışın.

Mevcut kaynaklar, oyun sırasında faydalı olacak faydalı öğeler oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca sizi ömür boyu mümkün olduğunca rahat ve güvenli kılacak kendi üssünüzü yaratma fırsatı da var.

Karşılığında önemli miktarda aldığınız değerli şeyleri takas edin ve ardından kendi imparatorluğunuzun gelişimine katkıda bulunun.

Toplayıcı Mod Apk Hakkında

Forager Mod Apk, Hemen hemen her Açık Dünya oyununda genel savaş unsurları bulunur, ancak Forager Mod’da bu basit ve utanç vericidir. Oyun eğlence ve dinginliğe odaklanıyor, bu nedenle harika bir şekilde hazırlanmış ve çok çeşitli oyuncular için uygun.

Araçlar ve cihazlar basit ve kullanımı kolaydır ve oyun, daha iyi ve daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek için oyuncuları çeşitli özelliklerle destekler. Oyunun öne çıkan özelliği, düşmanların çeşitliliği ve bolluğudur ve oyuncunun güçlü ve sadık becerisine ilham verecek birçok biçimde ve güçte olacaktır.

Oyun dünyası, oyuncuların gücünü artırmak için birçok heyecan verici ayrıntıyla geniş ve sınırlıdır. Farklı kaynaklar, mineraller ve düşmanlar kademeli olarak açılacak, oyuncular ayrıca yol boyunca farklı zorluklarla karşılaşacak ve bunlarla ilgili her şeyi bulacak.

Rahat zemininizi uzatın ve uzatın. Acımasız ama garip bir ülkede yaşamak için çeşitli kaynaklar toplayın. Kolay ve eğlenceli dövüş ekipmanları. Devasa ve kriminal Açık Dünya oynanışı. Herhangi bir cihazda kullanmak ve indirmek ücretsizdir.

Bu en heyecan verici ve ilginç oyun. Forger, Humble Games’ten bir macera oyunudur. Dünyanın en popüler çiftçilik, zanaat ve araştırma oyunları tarafından tanıtılan bir 2D açık dünya macera oyunudur.

Uzun bir genişlemeden sonra oyun Google Play’de kullanıma sunuldu. Bu oyun yüzyılın en popüler oyunudur. Bedava oyun. Bu oyunu oynamak için yüzde bir bile ödemenize gerek yok. Bu güzel ve ilginç bir oyun. Bu macera oyununda oyuncuların deneyecekleri ve keşfedecekleri milyonlarca seçeneği var.

Oyunun en ilginç yönü, oyuncuların manipüle edebileceği, savaşabileceği, dayanabileceği ve kullanabileceği birçok yeni ve etkileşimli ortam unsuruna sahip olmasıdır. Bu oyunun 2D grafikleri, oyuncuların kafasını karıştırmak için çeşitli varoluş unsurlarıyla sonsuz bir şekilde bağlantılıdır.

Oyun ayrıca, kendileri için yaptıklarından zevk almanıza ve bir açık dünya macera oyununda en modellenmiş duyguyu hissetmenize izin veren bazı hoş, serbest akışlı öğeler sunar. Ayrıca oyun birden fazla dünya ve ülke yaratarak oyuncular için ölümcül dinamik bir kule yaratacak.

Toplayıcı Mod Apk Özellikleri

Sonsuz ve bağımlılık yapan açık dünya oyunu

Forager Mod, rahatlama ve eğlenceye odaklanan oynanış sunarak oyuncuları sürükleyici 2D dünyasında sonsuz maceralara yönlendiriyor. Oyun, görüntüler ve dünyalar oluşturmak için 2B pikseller kullansa da,

hala oyuncuları derine inmeye ve her yere gitmeye teşvik eden inanılmaz bir güzelliğe sahip. Aynı zamanda, malzemeyi sonsuz ve zengin kılmak için zanaat, inşaat ve entegrasyon unsuru vurgulanır ve derinleştirilir.

Kolay ve eğlenceli bir tedavi yöntemi

Forager Modu Neredeyse tüm açık dünya oyunlarında her zaman bir savaş unsuru vardır, ancak Forger’da bu kolay ve daha düşüktür. Oyun rahatlık ve eğlenceye odaklanıyor, bu nedenle tamamen özelleştirilebilir ve çok çeşitli oyuncular için uygundur.

Sert ama eğlenceli topraklarda toplanın ve hayatta kalın

Yem (MOD, Sınırsız Kaynaklar) Yem, oyuncuların yaşam kalitelerini artırmak için yeni kaynaklar keşfetmeleri gerektiğinden hayatta kalmayı ve sömürüyü vurgular. Oyuncunun etrafında her zaman yalıtılmış bir zemin vardır, ancak keşfederken sizi meşgul edecek pek çok ilginç şey vardır.

Oyuncu, bitkiler, hayvanlar ve çok daha fazlası gibi ortamdaki herhangi bir şeyle etkileşime girebilir.

Rahat zemininizi yaratın ve genişletin

Oyunun yapı malzemesi zengin ve yaratıcıdır, bu da oyuncuların hayal gücünü harekete geçirir ve pek çok şaşırtıcı şey yaratmalarına olanak tanır. İnşaat sistemleri farklı kategorilere ayrılır,

inşaat, işleme, depolama, konut vb. Her bölümün kendi kullanımları vardır ve tümü korunan bir alana kurulabilir veya taşınabilir. Bu nedenle, oyuncu kuluçkahaneler, anıtlar ve çok daha fazlasını oluşturabileceğinden, oyuncunun temeli hayat ve bollukla dolu olacaktır.

Smith’in zanaat araçları ve zırhı

Sahte (MOD, Sınırsız Kaynak) Oyuncunun kaynakları, seyahatleri için değerli ödüller oluşturmak ve oyuncu güçlü öğeler veya ekipman oluşturmak için her zaman kullanılabilir.

Bununla birlikte, oyundaki her nesne için farklı öğeler gereklidir ve oyuncuların yeni içeriğin kilidini açmak için yaşam kalitelerini iyileştirmeleri ve iyileştirmeleri gerekir. Ayrıca, ekipmanın birkaç yerde hazırlanması gerekir ve oyuncunun da onu işlemek ve hazırlamak için gerekli ekipmana ihtiyacı vardır.

Geniş açık dünyayı keşfedin

Farzar bir macera oyunudur. Bu nedenle oyuncular, keşfedilecek geniş entegre açık dünyada gezinmek için karakterlerini kontrol etmelidir. Oyunda yapılacak çok şey var.

Ancak oyuncular aramaya devam etmek için onları tamamen görmezden gelebilir. Eski topraklardan sıkıldığınızda, gelirinizi yeni toprakların kilidini açmak için kullanabilirsiniz.

Riskli

Oyuncular ıssız bir ada açmanın yanı sıra gizli tehlikelerle de karşı karşıya kalır. Özellikle karanlık mağaralar ve canavarlar, seyahatleriniz sırasında her zaman yanınızda olacak. Öyleyse, önünüzdeki tehlikeye hazırlıklı olmak için zırh ve silahlar yapmak için Forager Mod Apk yapmayın.

Klasik görüntüler

Forager Mod grafikleri, onları benzer tarzdaki oyunlardan ayırmak için yerleşik 2B stillere sahiptir. Oyunların dünyası o kadar güzel ki, karakterlerin sade bir tarzda resimleri ile kendinizi çok mutlu hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Ayrıca, ortamın ayrıntıları çok iyi görüntüleniyor ve oyuncuya geniş ama daha az karakteristik, açık bir dünya veriyor. Genel olarak, bu oyunun grafikleri çok iyi ve birçok oyuncu türü için uygundur.

Yararlı öğeler ve kompozisyonlar oluşturun

Size birçok fayda sağlayan kaynakları keşfedin ve toplayın Yararlı şeyler yapmak için yaratıcılığınızı kullanın. Oyuncular yaptıkları şeylerden iyi bir kar elde edebilirler. Öğelerin çeşitli kullanımları vardır ve onlar için doğru içeriği bulmanız gerekir.

Sadece eşyalar değil, oyuncular elmas gibi değerli yapıları bulmak için ne gerekiyorsa yapacaklar. Sadece yanlış malzeme, anayasayı yararsız ve işe yaramaz hale getirir.

Yeni tesviye sistemi

Oyunda sürprizler göreceksiniz. Her zaman insanların kafasını karıştıran bir şey, seviye atlama sistemidir. Ayrıca, bir dizi kilitlenebilir özellik ile birlikte gelir. Ayrıca kolayca oluşturmak için yeni araçların veya öğelerin kilidini hemen açabilirsiniz.

Zenginlik biriktirmekten düşmanları öldürmeye ve bir şeyler inşa etmeye kadar, bir oyuncunun yaptığı her şey XP’si üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir veya olmayabilir.

Soruları çözün, mahremiyeti keşfedin ve ormanı seçin

Oyuncuların sabrı sınanacak ve “kolay” sınavımızla IQ’larını test edebilecekler. İyi soruların sizi kolayca kandırabileceğini göreceksiniz. Adil olmak gerekirse, bazı bulmacalar çok zordur ve oyuncuların düşünmesi uzun zaman alır.

Yoldaşlarınızı kurtarmak için her iki sırrı da keşfetmelisiniz. Sadece bu da değil, kara delik hırsızlığı da ne kadar ilginç olduğuyla oyuncuları hayrete düşüren bir meydan okuma.

Daha fazla özellik

 • Kaynakları toplayın, birleştirin ve onlarla ilgilenin.
 • Yardımcı ekipman ve binalar inşa edin.
 • Desteği sıfırdan oluşturun ve genişletin. Geliştirmek ve keşfetmek için arazi satın alın.
  Yeni becerileri, yetenekleri ve eskizleri geliştirin ve inceleyin.
 • Bulmacaları çözün, gizliliği ve stratejileri keşfedin ve zindanları keşfedin!
 • Ne istersen al! Bir seçeneğiniz var, çalışmak için kişisel hedeflerinizi belirliyorsunuz!

Oynanış

Forager Mod apk, keşif, yaratma ve bazı RPG mekaniği içeren bir 2D açık dünya oyunudur. Tüccarlara satılabilecek veya yararlı şeylere dönüştürülebilecek çeşitli gizli hazineleri aramak için uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfeden küçük bir karakter olarak poz veriyorsunuz. Oyun çok dinamik ve her saniye tepkiniz için bir meydan okuma haline geliyor.

Büyük bir savaşın yanı sıra ne pahasına olursa olsun yapılması gereken devasa inşaatları da bekliyorsunuz, aksi takdirde hayatta kalamazsınız. Aynı zamanda, en zor durumlarda hayatta kalmanıza yardımcı olacağı için gerekli tüm kaynakları ve yiyecekleri bulmaya çalışın. Kahramanınızın her zaman enerji ve güç dolu herhangi bir sorunla uğraştığından emin olun!

Feed Modu – Terria, Zelda, Stardom Valley ve Minecraft’tan ilham alan bir açık dünya keşif ve macera oyunu. Kaynakları toplayın, öğeler oluşturun ve üssünüzü sıfırdan yeniden inşa edin! Keşfetmek ve genişletmek için arazi satın alın!

Forager Mod 2D Pixel World, onu 2019’un en heyecan verici bağımsız oyunlarından biri haline getirdi.

Ağaçları kesmek, toprak hazır olana kadar çalılardan meyve toplamak, tohum ekmek, kaya kazmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabileceğiniz birkaç temel araçla başlayabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe, kaynakları daha verimli bir şekilde toplamanıza ve hatta vanilya oyunlarından öğeler toplamanıza olanak tanıyan yeni araçların, yeni tariflerin ve yeni becerilerin kilidini açacaksınız.

Kaynakları toplayın ve yönetin

Forager Mod Apk, smithy’de oyuncular belli bir karakter haline geliyor ve kendi yöntemleriyle izole bir ada yaratmaya başlıyor. Tabii ki, kaynakların sömürülmesi oyunda inşa edebilmek için ilk sebeptir. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza uygun doğru içeriği kullanmanız gerekiyor.

Metal, taş, ahşap veya değerli taş olabilir ve her malzemenin farklı kullanımları vardır. Daha spesifik olarak, bu oyunda istediğinizi yaratabilirsiniz.

Oyunun hızı oldukça yavaş ve pürüzsüz, bu da oyunculara deneyim boyunca rahatlık hissi veriyor. İlk olarak, doğru ekipmanı hazırlamak ve kaynakları hızla özümsemek için cevher madenciliği gibi kaynakları toplayacak ve yöneteceksiniz.

Sağlık istatistiklerinin çok önemli olduğunu unutmayın. Bu yüzden karakterinizin her zaman mümkün olan en iyi durumda olduğundan emin olmalısınız. Örneğin, uzun bir çalışma gününden sonra karaktere bir mola verin, böylece sağlık yüzdesi çok düşük olmaz.

Gözden geçirmek:
Forager Mod Apk, yaratıcı oynanışa sahip çok eğlenceli bir macera oyunudur. Mümkün olduğu kadar çok farklı kaynak ve nesneyle çölde bir ada oluşturun ve adayı genişletmek için etrafınızdaki her şeyi kullanın.

Ayrıca, geleneksel macera oyunları ve strateji oyunlarının en iyi kombinasyonuyla yönetim ve hasat etme öğelerinin tadını çıkarın. Adaya ilk giren kişi olarak inşaat ve yeniden yapılanma için kullanacağınız birçok kaynağa sahip olacaksınız.

Bulmacayı çözmeli ve gizemin içine düşmelisiniz.

Çeşitli dünyayla ve etrafınızdaki her şeyle bağlantı kurun. Ayrıca, Forager Mod’u oynayın ve oyunun daha fazla yönünü özelleştirmek için sınırsız para kazanın. Free Craft Forager Moduna ek olarak, genişletme ve inşaat işlerine yardımcı olacak başka kaynaklar da bulacaksınız. MOD menüsünde daha fazla özellik ve seçenek bulacaksınız.

Ayrıca, temelinizi inşa edip geliştirebilir, kaynakları toplayabilir ve işleyebilirsiniz. Oyunu geliştirmeye yönelik yeni planları gözden geçirmenin yanı sıra deneyim ve yetenekleri inceleyin. Ayrıca Forager Mod Uygulamasında, stratejiler uygulayarak, bulmacalar bularak ve bulmacaları çözerek zindanı yağmalayabilirsiniz. Yapılar oluşturmaya ek olarak, daha fazla beceri öğrenecek ve kendi kişisel hedeflerinizi belirleyeceksiniz.

Sınırsız para ile Forager Mod Uygulaması ve oyunu özelleştirmek için ek ödüller kullanın. Ayrıca, tüm seviyelerin kilidini açın ve daha yeni mücadelelerde yer alın. Forger Mod, Sınırsız Altın da dahil olmak üzere yeni gelişmiş özelliklerden biridir. Forager Mod Apk Unlimited’a ek olarak, daha fazla inşaat işinde size yardımcı olacak her şeyi kullanmak için ek şeyler, ücretsiz el sanatları, ahşap ve kaynaklar bulacaksınız.

Phrase Multiplayer’ı denediğinizde daha yeni oyun modlarını etkinleştirin. Ayrıca Forger’ın keyfini çıkarın ve kullanmak için ek seçenekler bulacaksınız. Ayrıca, Android ve iOS’un tüm sürümleri ve cihazlarıyla uyumludur.

Forager Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Forager Mod’a tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Forager Mod Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları: 

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Forager Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Forager Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Forager Mod Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

- Applied all updates from version 4.1.3 to 4.1.8
- Improved cloud sync in some edge cases
- Improved licensing validator
- Minor bug fixing

Video

Images

Download links

How to install Toplayıcı Apk [Mod Sınırsız Kaynak Özellikleri] APK?

1. Tap the downloaded Toplayıcı Apk [Mod Sınırsız Kaynak Özellikleri] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *