Tank Stars – Savaş Oyunu icon

4.6 2.2m Yorumlar 93


1.91 Yayınlayan: CASUAL AZUR GAMES


İNDİR

Hakkında

Hazır mısın aksiyon dolu 2D tank savaşına adım atmak için? Tank Stars, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak dostlarınla oynayabileceğin en …

Hazır mısın aksiyon dolu 2D tank savaşına adım atmak için? Tank Stars, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak dostlarınla oynayabileceğin en iyi savaş tankı oyunlarından biri olarak karşına çıkıyor. Doğru atış açısını bul ve demir gücünü düşman tanklarına karşı kullan! Hızlı ve doğru atışlarla zafer kazanmak için dikkatli olmalısın.

SİLAHINI SEÇ

Cephaneliğinde pek çok ölümcül roket ve silah bulunuyor. Nükleer silahlar, dondurucu bombalar, şok tabancaları, raylı silahlar, plazma topları ve daha birçok seçenek! Hedeflerini hızla ortadan kaldırmak için doğru silahı seçmelisin. Düşman tanklarını birer birer yok et!

SAVAŞ MAKİNELERİNİ TOPLA

En havalı tanka sahip olmak ister misin? Çılgın tank çevrimlerini kazan, tonlarca altın biriktir ve geçmişin ve geleceğin en muazzam tanklarını topla! T-34, Abrams, Tiger, Zehirli Tank, Atomik Fırlatıcı ve daha birçok ölüm makinesi askeri üssünde seni bekliyor.

ÇEVRİMİÇİ TANK SAVAŞLARINI KAZAN

Dünyanın dört bir yanındaki binlerce oyuncuyla çok oyunculu tank harplarında savaş! Şok etkisi yarat ve çevrimiçi PvP arenalarında lider ol – tüm dünyaya gerçek bir tank yıldızı olduğunu kanıtla!

ARKADAŞLARINLA OYNA

Dostlarınla hem çevrimiçi hem de çevrimdışı keyifli oyunlar mı arıyorsun? Bu topçu oyunu tam sana göre. Savaş makinelerini seç ve çevrimdışı çok oyunculu PvP oyununa katıl. 1v1 savaşlarında eğlencenin tadını çıkarırken, doğrudan aletin üzerinde dostlarınla rekabet et!

TANK TURNUVALARINA KATIL

Ekstra para ve benzersiz yükseltmeler kazanmak için zorlu PvP tank savaşlarına hazırlan! Turnuva modunda, gerçek zorluklarla ve seni yok etmek için tüm savaş potansiyellerini ortaya çıkarmaya hazır yetenekli rakip dalgalarıyla karşılaşacaksın!

Ağır zırhlı çılgın tankları komuta et ve savaş arenasında hükmet! Kaynayan Tank Stars topluluğuna katıl ve en iyi tank oyunlarından birinin tadını çıkar! Ücretsiz oyna ve gerçek bir tank kahramanı ol!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.91

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Tank Stars – Savaş Oyunu on Google Play

Kategori

Geçit apk

Geçit

Rapor et

Rapor Et

4.6 Rating (2260272 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 14 Eyl 2023

Oyun deneyiminizi daha da büyütmeye hazırız. Hatalar giderildi ve oyun performansı optimize edildi. Zevk almak. Ekibimiz tüm yorumları okur ve oyunu her zaman daha iyi hale getirmeye çalışır. Yaptığımız işi seviyorsanız ve herhangi bir iyileştirme önermekten çekinmeyin, lütfen bize biraz geri bildirim bırakın.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,260,272
Değerlendirme
4.6
2.2m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap