Subnautica Apk [Mod Özellikleri Denemeye Değer, Tamamen Ücretsiz]

2.0.0

Sualtı dünyasıyla ilgili ilk oyun, orijinaliyle aynı motor kullanılarak devam oyunu olarak geliştirildi. Subnautica Apk: Sıfırın altında savaşacak sıradan yaratıklar yok, oyunun daha ilginç olduğu ve dünyası bizimkinden daha güzel olan uzaylılar var.
Download APK
4.1/5 Votes: 693
Developer
Apk Reals
Updated
Feb 1, 2023
Size
1.4GB
Version
2.0.0
Requirements
4.0.3
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sualtı dünyasıyla ilgili ilk oyun, orijinaliyle aynı motor kullanılarak devam oyunu olarak geliştirildi. Subnautica Apk: Sıfırın altında savaşacak sıradan yaratıklar yok, oyunun daha ilginç olduğu ve dünyası bizimkinden daha güzel olan uzaylılar var.

Her fırsatta macerayla çevrili olacaksınız, ancak oyun dünyasının derin bir dalışın yalnızca ilk yüz metresinin parlak ve net olduğu gerçek bir korku ortamı olarak kabul edildiğini unutmayın. Mağaranın dibinde önce ölmekte olan bir adam gibi ses çıkaran, ardından kahramanın miğfer taktığı için kahramanın kafasına yapışan yaratıklar var.

Vesper uzay istasyonunun yüksek yörüngesinde erzak gönderilecek, size talimat verilecek ve yüzeyden numuneler alınacak. Afet vurduğunda, hayatta kalmak için doğaçlama yapmalısınız: barınaklar inşa edin, av teçhizatı geliştirin ve aletler yapın.

4546b derinliğinde yeni yaşam formunu keşfedin. Dev delikli balık devleriyle yüzün, sert köpekbalıklarından kaçının ve penguenleri görmek için seyahat edin. Donmuş okyanusların bazı sakinleri size yardımcı olurken, diğerleri size zarar vermeye çalışacak.

Subnautica Apk Özellikleri

Beklemek!

Henüz sıfırın altına düşmedik! Bu aktif bir projedir: hatalarla, eksik özelliklerle ve performans sorunlarıyla dolu. Geliştirme sürecimizden sonra Below Zero oynayabileceğinizi öğreneceksiniz. Oyunu geliştirmeye devam ettikçe sizi haberdar edeceğiz.

4546b. Gezegene dönme zamanı

Bir ömür boyu su altı macerasını keşfedin. 4546B gezegeninin kutup bölgeleri sıfır Fahrenhayt derecenin altında düzenlenir. Dünya üzerindeki bir araştırma merkezinde bulunduğunuz süre boyunca, dünya dışı eserler hakkında bilgi edinmekle görevlendirildiniz…

Yeni bir biyomu deneyimleyin

Eğik köprü kemerleri ve mavi kemerler karmaşasının altında yüzebilirsiniz. Deniz seviyesi yine tehlikeli buz seyrüseferi için bir ara nokta haline gelir. Buz mağarasını keşfedebilir ve karlı zirveye tırmanabilirsiniz. Odayı buharla termal olarak havalandırın. Zero altında, hayatta kalma, çalışma ve araştırma gibi birçok yeni zorlukla karşılaşırsınız.

denizde komplo

Uzaylılar daha önce buradaydı. Bu kim? Sen kimsin ve neden bu gezegendesin? Komutanınıza güvenme şansınız nedir? Subnautica, orijinal Under Zero oyununda tanıtılan gizemi genişleterek evrene daha da fazla gizem getiriyor. Yeni bir erişim güncellemesi aldığınızda, yeni bir hikaye öğesi açabilirsiniz.

Geliştirme ekibine kısa bir giriş

Unknown Worlds, kökleri 2002’deki Fear Mode’un doğal seçilimine dayanan Under Zero’yu yapar. Subnautica: Below Zero’nun arkasındaki ekip, orijinali geliştiren ekibin aynısıdır. Bu ekipler, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Rusya, Avusturya, Avustralya, Almanya, Yeni Zelanda, Tayvan ve daha pek çok ülkeden üye içerir.

Bir uyarı notu

Işığa duyarlı epilepsi veya diğer ışığa duyarlılık türlerinden muzdaripseniz, bu oyun size göre olmayabilir. Oyuncunun bilgi sahibi olması önerilir. Oceans Under Zero’nun uzaylı dünyasında geçiyor. Şu anda bilinmeyen bir dünya tarafından yapım aşamasında olan bu Subnautica Apk, evrenin yeni bir bölümünü temsil ediyor.

Subnautica Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.

2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Subnautica‘ya tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.

3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.

4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.

5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Subnautica Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

  • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
  • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
  • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

  • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
  • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
  • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Subnautica Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Subnautica Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Subnautica Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Major design overhaul, improved usability and general ease of use.

Images

Download links

How to install Subnautica Apk [Mod Özellikleri Denemeye Değer, Tamamen Ücretsiz] APK?

1. Tap the downloaded Subnautica Apk [Mod Özellikleri Denemeye Değer, Tamamen Ücretsiz] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *