Sokak kovalayıcı Apk [Mod Özellikleri Sınırsız Para/Anahtar]

5.0.5

Special One en iyisidir çünkü %100 dayanıklılığa ve %100 daha fazla güce sahiptir. İstediğiniz kahramanı seçin. Hırsızları yavaşlatmak için üzerlerine şişe atabilirsiniz.
Download APK
4.3/5 Votes: 315,196
Developer
Apk Reals
Updated
Feb 1, 2023
Size
65MB
Version
5.0.5
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Special One en iyisidir çünkü %100 dayanıklılığa ve %100 daha fazla güce sahiptir. İstediğiniz kahramanı seçin. Hırsızları yavaşlatmak için üzerlerine şişe atabilirsiniz. Ayrıca, hızlarını yavaşlatmak ve onları yakalamayı kolaylaştırmak için topları tekmeleyin. Birçok farklı eğlenceli oyun modunda Street Chaser Mod Apk oynayın.

Arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayın. Kelimeleri, madeni paraları ve nesneleri bulun. Madeni para ve ödül kazanmak için görevleri ve zorlukları tamamlayın. Destek için madeni paralara ihtiyacınız var. Mümkün olduğu kadar çok para toplayın ve bunları artırmak için kullanın. Boost, hırsızları kolayca yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Karakterinizin becerilerini geliştirirler. Bu oyunun grafikleri harika. Street Chaser Mod Apk oyunu size oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Grafikler çekici. Ortamdaki her şey, karakterler, yollar, binalar ve arabalar çok detaylı ve gerçek görünüyor.

Dar yollarda kasalara, barikatlara ve birçok engele çarparak kaportaların arasından hızla geçin. Sonsuz koşucu modunun yanı sıra, keyfini çıkarabileceğiniz tonlarca mod da var.

Street Chaser Mod Apk Hakkında

Street Chaser Mod Apk, reflekslerinizi test edecek ama yine de bağımlılık yapan bir oyun deneyimi sunan bir oyundur. Yol boyunca kötü adamı yakalamanıza yardımcı olabilecek güçlendirmeleri ve çeşitli öğeleri toplayın. Çete üyelerini yenebilir misin?

En popüler Android oyunlarından bazıları aynı zamanda en basit olanlarıdır. Koşucu oyunları basit oyunlardır, ancak her seferinde listelerin başında gelirler. Street Chaser Mod Apk’nin, sonsuz yönü olan bağımlılık yaratan oyunla yapacak çok şeyi var.

Abartılı metro sörfçüleri yerine neden Street Chaser’ı denemiyorsunuz? Oyun, arkadaşınızın çantasının bir hırsız çetesi tarafından çalındığı bir banliyöde geçmesi bakımından benzersizdir.

Soyguncuyu yakalamak için zorlu sokaklardan geçerken sonsuz mod çok fazla eğlence sunuyor. Neyse ki yol boyunca güçlendirmeler var, ancak meydan okuma zor olacak.

Eğlence Modu

Chase modu, oyundaki en önemli olan sonsuz moddur. Zamanınızın çoğunu oynayarak geçireceğiniz yer burasıdır. Amaç, arkadaşınızı soyan çete üyesini yakalamaktır. Farklı madeni paralar, güçlendirmeler ve hatta engellerle kaplı farklı yollarda çok sayıda koşu içerir.

Bir hırsızı yakalarsanız, diğer hırsız eşyayı alır ve bu böyle devam eder. Oyun bitmiyor ve bu modu her oynadığınızda yüksek bir skor belirleyebilirsiniz.

Grafik

Street Chaser Mod Apk, en iyi deneyimi sunmak için mükemmel 3D grafiklere sahiptir. Oyun, telefonunuzu grafiksel olarak zorlamadığından birden fazla cihazda oynanabilir. 3 boyutlu ama kontroller olabildiğince basit.

Temel olarak, nereye gitmek istediğinize bağlı olarak ekranı kaydırmanız yeterlidir. Ayrıca engellerden kaçınmak için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz. Kahramanınız otomatik olarak hareket eder ve gerektiğinde güçlendirmeleri kullanır.

Oynanış

Oyun, oyuncuyu eğlendiren ve asla sıkılmayan birçok eğlenceli özelliğe sahiptir. Oyun çok basit ve kolaydır. Kontroller basittir. Zıplamak, kaydırmak ve döndürmek için parmağınızı kaydırın.

Onlardan kaçınmak için engellerin üzerinden atlayın. Bazı engeller oyuncunun altından kaymasını gerektirir. Engellere çarparsanız oyunu kaybedersiniz ancak tuşlara sahipseniz kaybettiğiniz noktadan oyuna başlamak için tuşları kullanabilirsiniz.

Street Chaser Hileli Apk Özellikleri

 • Koş, engelleri atlat ve hırsızları yakala.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız oyun modu.
 • Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayın.
 • Farklı kahramanlar arasından seçim yapın.
 • Basit ve eğlenceli oyun.
 • Muhteşem ve gerçekçi grafikler.
 • Eğlenceli zorlukları tamamlayın ve ödüller kazanın.
 • Hırsızları durdurmak için üzerlerine şişeler atıldı.
 • Skor tablosundaki diğer oyuncularla kendinizi karşılaştırın.
 • Oynanışı kolaylaştırmak için takviyeleri kullanın.

Street Chaser Mod Apk Temel Özellikler

 • On kişilik soygun çetesi
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce kahraman
 • Birçok oyun türüyle bağımlılık yaratan görevler
 • Chase Run, Mission ve Multiplayer oyun modları
 • avatarını seç
 • Boost ile gücünüzü artırın
 • Arkadaşlarla rekabet et
 • Hızlı kontroller ve oyun
 • Gerçekçi ve harika 3D grafikler.

Street Chaser Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

1.  Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.

2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Street Chaser Mod’a tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.
3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu .  Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Street Chaser Mod Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Street Chaser Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Street Chaser Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Street Chaser Mod Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

 

What's new

• Improved for performance and stability.
• Invite and play with friends thru all major social channels.
• Now you can ask and gift coins with your friends.
• Enhanced inbox to show all important game events.
• Avoided continuous running in single lane streets and cave tunnels.
• Optimized object and obstacle placements in caves and single lane streets.
• Game world graphics and realism improved.
• Game quality, performance and stability improved.
• Many bug fixes and improvements are done.

Video

Images

Download links

How to install Sokak kovalayıcı Apk [Mod Özellikleri Sınırsız Para/Anahtar] APK?

1. Tap the downloaded Sokak kovalayıcı Apk [Mod Özellikleri Sınırsız Para/Anahtar] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *