SkyView® Evreni Keşfedin icon

4.3 6.3k Yorumlar 58


3.7.1 Yayınlayan: Terminal Eleven


İNDİR

$0,58$1,99

Hakkında

Gökyüzünde yıldız veya takımyıldızları bulmak için astronomi bilgisine sahip olmanız gerekmez; sadece SkyView® uygulamasını açın ve sizi rehberlik ederek …

Gökyüzünde yıldız veya takımyıldızları bulmak için astronomi bilgisine sahip olmanız gerekmez; sadece SkyView® uygulamasını açın ve sizi rehberlik ederek gökyüzündeki noktaları tanımlayalım. SkyView®, kamera kullanarak gece veya gündüz gökyüzündeki nesneleri tanımlamanızı sağlayan güzel ve sezgisel bir uygulamadır. Uygulama, semada bulunan her gezegeni tararken güneş sistemimizin her köşesini bulabilir ve 88 takımyıldızını keşfeder.

*** Android App 2014 için AppsZoom’un En İyi Uygulaması ***

Özellikler:

• Sıradan: Galaksileri, yıldızları, takımyıldızları, gezegenleri ve bulunduğunuz konumda geçen uyduları (ISS ve Hubble dahil) tespit etmek için cihazınızı yönlendirin. • Gece Modu: Kırmızı veya yeşil gece modu filtreleriyle gece görüşünüzü koruyun. • Artırılmış Gerçeklik (AR): Kamerayı kullanarak gökyüzündeki nesneleri noktalayın, gece veya gündüz. • Gökyüzü Yolu: Herhangi bir tarih ve saatte semadaki bir nesnenin tam konumunu görmek için gökyüzündeki parçayı izleyin. • Kapsamlı: Binlerce yıldız, gezegen, uydu ve ilginç gerçekleri içeren geniş bir veritabanına erişin. • Zamanda Yolculuk: Gelecekte veya geçmişte farklı tarihlerde ve saatlerde gökyüzüne bakın. • Toplumsal: Güzel görüntüleri yakalayın ve sosyal medyada arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. • Mobil: WiFi (veri sinyali veya GPS gerektirmez) gerekli DEĞİLDİR. Kamp yaparken, hatta uçarken bile kullanabilirsiniz!

Kendinizi, çocuklarınızı, öğrencilerinizi veya evrenimiz hakkında bilgi edinmek isteyen dostlarınızı eğlenceli bir şekilde öğretmek için ideal bir yol!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

3.7.1

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get SkyView® Evreni Keşfedin on Google Play

Kategori

Eğitim apk

Eğitim

Rapor et

Rapor Et

4.3 Rating (6314 Votes )
Fiyat: $ 0,58

Neler yeni?

Last updated on 27 Eki 2022

Sevgili Stargazer, Bu sürüm küçük hataları düzeltir.

Galeri

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 6,314
Değerlendirme
4.3
6.3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap