Sevgiliyi Kurtar Apk [Mod Sınırsız Para Taşı Özellikleri]

1.37

Bu inceleme, Rescue the Lover Mod Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indiriyor ve keyfini çıkarın. Uygulamayı beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.
New
Download APK
4.4/5 Votes: 109,156
Developer
Apk Reals
Updated
Mar 19,2023
Size
50MB
Version
1.37
Requirements
5.1
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hikaye bir erkek ve kız arkadaşı hakkındadır. Kız fidye için bir gangster tarafından kaçırıldı. Pek çok tehlike, zorluk ve zorlukla karşı karşıya kalan oğlan, kızı kurtarmaya kararlıdır. Kız arkadaşını kurtarabilecek mi? Onunla en iyi kararları verelim!

Hikaye hem bir çocuk hem de kız arkadaşı ile ilgilidir. Kadın fidye için bir diyakoz tarafından kaçırıldı. Çocuk, birçok tehlike, engel ve sorunla karşı karşıya kalan bir kadını korumasıyla tanınır. Kız arkadaşını kurtarmak için bir şansı olacak mı? En iyi kararları vermesinde ona katılalım!

Sevgiliyi Kurtar Mod Apk Hakkında

Aşıklar MOD APK İndir İndir (MOD, Sınırsız Para) veya Android Arkadaşlar Burada her şeyin kilidini kolayca açabilirsiniz, bu sayfada mükemmel APK’lar ve oyunlar mevcuttur. Arkadaşlar burada işinizi halletmek için aceleniz var.

Sevgiliyi Kurtar Mod Apk, APK’nin değiştirilmiş bir versiyonudur. Bu oyunda sınırsız mücevher, altın ve nektarla oynayabilirsiniz. Bu, ücretsiz bir çok hatlı çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Bu oyunda şehrinizin çeşitli binalarını ve üslerini inşa edebilir, ayrıca klanlarınıza diğer klanlara karşı saldırabilir ve üssünüzü savaşta savunabilirsiniz. Seviye atladıkça yeni aksesuarlara ve karakterlere sahip olacaksınız. Bu şaşırtıcı özellikler oyunu ilginç kılıyor.

Lover Mod Geçmişini Kurtar

Hikaye bir erkek ve kız arkadaşı hakkındadır. Kız fidye için bir gangster tarafından kaçırıldı. Pek çok tehlike, zorluk ve zorlukla karşı karşıya kalan oğlan, kızı kurtarmaya kararlıdır. Kız arkadaşını kurtarabilecek mi? Onunla en iyi kararları verelim!

Sevgiliyi Kurtar şık Apk Kolay oyun:

O kadar kolay! Doğru cevabı seçersiniz – meydan okumada ustalaşırsınız – karakterler bir sonraki seviyeye geçer! Yanlış yapın – ve oyununuz biter!

Nasıl oynanır?

Oldukça basit! Doğru çareyi seçersiniz – engellerinizi aşarsınız – bireysellik bir dereceye kadar korunur! Yanlış anladınız – ve video oyunu sizin için bitti!

Video oyunları şunları içerir:

 • Çılgın hizmetlerle birçok zor görev
 • Güzel, özel 2D grafikler
 • zehirlenme
 • Sezgisel kontrol
 • Olağandışı sonuçlar

Sevgiliyi Kurtar şık Apk Özellikleri:

 • Garip çözümleri olan bir sürü zor bulmaca
 • Güzel, benzersiz 2D grafikler
 • Bağımlılık yapan manzara
 • Sezgisel kontrol
 • Şaşırtıcı sonuçlar

Rescue the Lover Mod Apk Güvenli mi?

Rescue the Lover Mod Apk %100 güvenlidir çünkü uygulama anti-malware severler platformumuz tarafından taranmıştır ve herhangi bir virüs bulunmamıştır. Antivirüs platformları AOL Active Virus Shield, Avast !, AVG, Clam Antivirus vb. içerir. Kötü amaçlı yazılımdan koruma motorumuz uygulamaları filtreler ve parametrelerimize göre sınıflandırır. Bu nedenle Lover Mod Apk’yi web sitemize kaydetmek %100 güvenlidir.

Rescue the Lover Mod Apk’yi Android telefonuma nasıl kurabilirim?

 1. İndirmeyi başlatmak için yukarıdaki düğmeyi tıklayarak Uygulamayı indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulacaksınız. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir.
 2. Bunu mümkün kılmak için, adımlar çoğunlukla aşağıdakilerle aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları kontrol edin.
 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, tarayıcınızda “İndir”e gidebilir ve indirilen dosyaya dokunabilirsiniz. İzin isteyen bir kurulum istemi görünecektir ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

Rescue the Lover Mod Apk’yı doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmez.

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Rescue the Lover Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?
C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası Google Play’de yoksa önbelleğimizde buluruz.

S: ApkReals.com’dan APK yüklediğimde Apk’yi Play Store’dan güncelleyebilir miyim?
C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirme ve yükleme (sayfa yükleme) dışında Google’ın sunucularından indirilenleri yükler ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Play Store uygulamasının sürümünü Play Store’un yeni sürümüne alır almaz bir güncelleme başlayacaktır.

S: Rescue the Lover Mod Apk’yı indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?
C: Uygulamalar, cihazınızın bazı sistemlerine erişim gerektirir. Bir uygulamayı yüklediğinizde, o uygulamayı çalıştırmak için gereken tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Rescue the Lover Mod Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indiriyor ve keyfini çıkarın. Uygulamayı beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

What's new

- Bug fixes.
Thank you for playing our game!

Images

Download links

How to install Sevgiliyi Kurtar Apk [Mod Sınırsız Para Taşı Özellikleri] APK?

1. Tap the downloaded Sevgiliyi Kurtar Apk [Mod Sınırsız Para Taşı Özellikleri] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *