Pocong Macerası Apk [Mod Özellikler Sınırsız para]

1.0.0.61

Pocong Adventure Mod aPK Çok karanlık bir ormanda Mumu adında güzel bir Pokong Ghost Adventure Uygulaması var.
Download APK
4.8/5 Votes: 64,656
Developer
Apkreals
Updated
Mar 7, 2023
Size
15MB
Version
1.0.0.61
Requirements
7.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pocong Adventure Mod aPK Çok karanlık bir ormanda Mumu adında güzel bir Pokong Ghost Adventure Uygulaması var. Orman 2D macerasına yardım edelim, tüm düşmanlarla savaşalım ve bu oyuna gerçekten benzeyen tüm taze meyveleri toplayalım.

Bu oyunda, bir sonraki seviyeye geçmek için tüm meyveleri ve çiçekleri toplamanız gereken bir mumya veya güzel bir Pocong Macera Modu olarak oynuyorsunuz. Bu eğlenceli Pocong Adventure Mod Apk oyununu ücretsiz oynayın.

Karanlık ormanda, yarasa düşmanı, günah keçisi düşmanı ve daha pek çok şey olmanızı engelleyen çeşitli engeller ve düşmanca düşmanlarla karşılaşacaksınız.

Pocong Adventure Mod Apk’de oyuncu, oldukça basit bir oyunun tadını çıkarırken seçilen meyveleri seçmek için karakterini kontrol eder. Başarıyla tamamlamak için çeşitli kapılardan ve yollardan geçmelisiniz.

Solucan delikleri ve yarasalar gibi yolunuza çıkan canavar keçiler ve yarasalar gibi ölümcül engellerden kaçınmalısınız. Patong’da çok korkutucu değil! Çiçekler, içine hayat soludukları için çevreyi güzelleştirir. Şimdi bu heyecan verici oyunu indirerek bu heyecan verici maceraya katılın.

Pocong Macerası Hileli Apk Hakkında

Oyun deneyiminde bir hayalet rolünü oynamayı hiç düşündünüz mü? Lamaudev’s Pocong Adventure Mod Apk’yı oynayın ve meyve yemeyi seven bir hayalet olun. Birçok engeli aşmak ve tehlikelerden kaçınmak için görevi tamamlayın. Bu harika oyunun maceralarını keşfederken, hedeflerinize ulaşmak beceri ve strateji gerektirir.

Sonsuz Pocong Macerası Hileli Apk

En yeni macera oyunlarından biri, oyuncuları Pokong adında güzel bir hayaletle çok derin bir ormana götürür. Oyuncu ormandan geçerken hayaletin en sevdiği meyveleri toplamasına yardım etmelidir. Bir sonraki seviyeye geçmek için hem çiçeklere hem de meyvelere ihtiyaç vardır. Etkili bir strateji, engellerinizi ve düşmanlarınızı aşmanızı sağlayacaktır. Korku hikayeleri ve canavarları öldürenler bu oyundan keyif alacaklardır.

Pocong Adventure Mod Apk ile oyuncular, Pocong Adventure Mod Apk sevgisinin meyvesini almak için yaratıklarını kontrol ederler. Bunu başarılı bir şekilde yapmak için birçok kapıdan ve yoldan geçmelisiniz. Yol boyunca solucan delikleri ve canavar keçiler ve yarasalar gibi yarasalar dahil olmak üzere ölümcül engellerle karşılaşacaksınız. Patong’un etrafındaki atmosfer özellikle çirkin değil! Çiçekler nereye bakarsanız bakın, ortamı aydınlatarak açar. Artık bu heyecan verici oyun mevcut olduğuna göre, heyecan sizin için hazır.

Grafik

Pocong Adventure Mod Apk’yi oynarken, oyunun tarihinin yanı sıra çarpıcı 2D grafiklerine dalmış olacaksınız. Oyunda grafikler, oyuncunun karakter tasarımı ve çim bıçağı dahil her ayrıntıyı görmesini sağlar. Bu, her şeyin ayrıntılara ve görsel zevkinize karşılık geldiği anlamına gelir.

Koyu renkler ve eğlenceli yönler, kişinin kendini yalnız veya huzursuz hissetmesine neden olabilir. Daha yüksek seviyelere ulaştıkça bu his hızla kaybolur. Güzel bir ortam, oyunun korku temasını dengeliyor!

Kontrollerin kolay yönetimi

Bu oyun, uzun vergi kombinasyonlarını ezberlemeniz gerekmediği için diğerlerinden farklıdır. Karakteriniz ekrana dokunarak ve sola veya sağa atlayarak hareket ettirilebilir. İleri geri hareket ederken zıplamak da mümkündür. Sadece kirpi ve yarasalarla savaşmakla kalmaz, aynı zamanda kumandadaki saldırı düğmesine basarak onlarla yüzleşebilir ve onları öldürebilirsiniz.

Pocong Macerası Hileli Apk Özellikleri

 • Çarpıcı 2D grafiklere sahip HD grafikler
 • Grafikler akıcı, katı değil
 • Oyunun ağırlığı çok düşük olduğu için her cihazda oynayabilirsiniz.
 • Farklı türde engeller ve bulmacalar
 • Poong. Daha çok macera var

Pocong Macera Apk Mod Özellikleri

 • İndirmesi ücretsiz
 • ücretsiz akış
 • kayıt gerekli değil
 • En iyi film ve şov koleksiyonu
 • Kolay ve kırılmaz bir bağlantı
 • Yüksek kaliteli performans
 • Arayüzün kullanımı kolaydır
 • Reklam yok
 • Çok daha fazla

Android telefonuma Pocong Adventure Mod Apk’yi nasıl kurabilirim?

 1. İndirmeyi başlatmak için yukarıdaki düğmeyi tıklayarak Uygulamayı indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulacaksınız. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir.
 2. Bunu mümkün kılmak için, adımlar çoğunlukla aşağıdakilerle aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları kontrol edin.
 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, tarayıcınızda “İndir”e gidebilir ve indirilen dosyaya dokunabilirsiniz. İzin isteyen bir kurulum istemi görünecektir ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

Doğrudan Pocong Adventure Mod Apk’yi indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Pocong Adventure Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’de ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası Google Play’de yoksa önbelleğimizde buluruz.

S: ApkReals.com’dan APK yüklediğimde Apk’yi Play Store’dan güncelleyebilir miyim?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirme ve yükleme (sayfa yükleme) dışında Google’ın sunucularından indirilenleri yükler ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Play Store uygulamasının sürümünü Play Store’un yeni sürümüne alır almaz bir güncelleme başlayacaktır.

S: Pocong Adventure Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamalar, cihazınızın bazı sistemlerine erişim gerektirir. Bir uygulamayı yüklediğinizde, o uygulamayı çalıştırmak için gereken tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Pocong Adventure Mod App Apk ile ilgili tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indiriyor ve keyfini çıkarın. Uygulamayı beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

What's new

- Kangen Pocong Adventure

Images

Download links

How to install Pocong Macerası Apk [Mod Özellikler Sınırsız para] APK?

1. Tap the downloaded Pocong Macerası Apk [Mod Özellikler Sınırsız para] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *