Pikmin Çiçeği Apk [Mod Özellikler Sınırsız ParaSınırsız Para Özellikleri]

64.0

Pikmin Bloom Apk, Nintendo'nun popüler IP serisi "Pikmin"in bir uyarlamasıdır. Bu, Niantic'ten popüler mobil oyun "Pikmin Go"ya dayanan yeni bir genişletilmiş gerçeklik macera oyunudur.
Download APK
4.3/5 Votes: 73,273
Developer
Apkreals
Updated
Mar 6, 2023
Size
70MB
Version
64.0
Requirements
6.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pikmin Bloom Apk, Nintendo’nun popüler IP serisi “Pikmin”in bir uyarlamasıdır. Bu, Niantic’ten popüler mobil oyun “Pikmin Go”ya dayanan yeni bir genişletilmiş gerçeklik macera oyunudur. Şu anda Avustralya ve Singapur’da mevcuttur ve 2021’de küresel olarak piyasaya sürülecektir.

Bu görevde oyuncu yürürken Pikmin’in çiçekli bitkilerini bulabilir. Eşsiz kek çanları, çiçek tomurcuklarının büyümesiyle birbirini takip edebilir. Pikmin’in sayısı arttıkça üzerinden geçen yollar çiçeklerle dolabilir. ; Sportif nedenlerle, oyun sırasında telefonun GPS izleme işlevi etkinleştirilmelidir. Oyuncular ayrıca adım ve yürüyüş yollarının sayısını kaydedebilir ve oyunu eleştirebilir. Pikmin tarafından toplanan kartpostallar arkadaşlarınıza ücretsiz olarak gönderilebilir. Günlük hayata mutluluk getirin. Ek olarak, oyun bir Nintendo Hesabına bağlanabilir ve karakter, Nintendo Mi’den özel bir karakterdir ve oyuncuların kendilerine benzersiz bir görünüm oluşturmasına olanak tanır.

“Pikmin” serisi, Nintendo tarafından GameCube’de ilk olarak 2001 yılında piyasaya sürülen bir macera oyunudur. Oyunda, oyuncular Pikmin adlı harika bir yaratığa komuta etmeli, yol boyunca aksesuarlar toplamalı, engelleri yok etmeli ve dev canavarları yenmeyi hedeflemelidir.

Pikmin Bloom Apk Hakkında

Niantic, Inc. tarafından hazırlanan Pikmin Bloom Uygulaması Kimin sponsorluğunda? Oyunda oyuncular uzun mesafeler yürümek ve koşmak zorundadır. Ve mümkün olduğu kadar çok kazma mayını üretmeye çalışın.

Oyunun hikayesi, bir oyuncunun yerde koşturduğu inanılmaz bir macera ile başlıyor. Yerde yürümekten veya çok koşmaktan çiçekler açar. Evet, dostça önlemler sayesinde çiçekler açar.

Çiçek yaprakları ayrıca diğer hediyeleri ve ödülleri kullanmak için de kullanılır. Oyunu ve içeriği oynamaktan zevk almamıza rağmen. Ancak oyuncuların zor durumların üstesinden gelmesine yardımcı olabilecek bazı ipuçları var. Bunları aşağıda birazdan ele alacağız.

Peki android versiyonunda ne bekliyorsunuz ve bir macera oyununun saklı kalmış yerlerini bulmaya hazır mısınız? O zaman web sitemizi geliştirin ve Pikmin Bloom oyun indirmesinin en son sürümünü yükleyin. Burada indirme alanında mevcuttur.

Kapsamlı bir çevrimiçi araştırmadan sonra, bu oyunun mobil uyumlu ve zorlayıcı olduğunu gördük. Şirket 40. yılını kutluyor. Ve bu güzel vesileyle, geliştiriciler, oyuncular için akıllı telefon sürümünü yayınlamayı planlıyor.

Şimdiye kadar, hiçbir web sitesi oyunculara çalışan bir beta sunamadı. Oyuncuların isteklerini göz önünde bulundurarak Android Player’ın beta sürümünü sunabildik. Yani, verilen indirme düğmesine tıklarsanız, APK dosyasına erişebileceksiniz.

Resmi kaynaklara göre oyun uygulaması yalnızca Singapur ve Avustralya’da çalışıyor. Ayrıca, uzmanlar küresel bir sürüm sunamazlar. Bu nedenle, oyun uygulaması yalnızca ülkeye özgü iki kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Ancak burada Android kullanıcıları, çalışan sürümü herhangi bir kısıtlama veya abonelik olmaksızın kolayca ücretsiz olarak indirebilir. Uzmanlar, bu oyun içi satın alma seçeneğinin, belirtilen iki ülkenin dışından geliyorsanız kullanılabileceğini iddia ediyor.

Ardından, bu oyuncuların VPN’i indirip etkinleştirmelerini öneririz. Güvenli bir VPN bağlantısı kurmak, iç mekanlarda oynamayı kolaylaştırır. Böylece kendi Pikmin’inizi geliştirmeye ve ardından Pikmin Bloom Uygulamasının en son sürümünü indirmeye hazırsınız.

Pikmin Bloom Apk Özellikleri

Ne kadar ileri giderseniz, o kadar çok müttefikiniz olur: her yere tohum eken bitki benzeri minik uzaylılar. Bu bitki büyüdükçe her yere götürülebilir ve Yeşil Ordu’ya katılmak için yeni bir Pikmin olabilir.

Ne kadar çok yürürseniz, o kadar çok çiçek açar: Çiçekler sokaklarda açtığında, dikim yolundaki veya bir tavus kuşunun başındaki taç yaprakları toplar.

Ne kadar çok yürürseniz hafıza o kadar artar: oyuncu haritadaki adım sayısını ve günlük kat edilen mesafeyi kontrol edebilir. Geçtiğimiz ve malları iade etmeyi unuttuğumuz Pikmin’e gönderebileceğimiz bir menü olacak.

Ne kadar ileri giderseniz o kadar yeni Pikmin bulacaksınız: Oyunda her biri uçmak veya güçlenmek gibi farklı özelliklere sahip 7 tür Pikmin vardır. Onlarla iyi bir ilişki geliştirirseniz özel bir hediye bile alabilirsiniz.

Pikmin Bloom Apk’ta Öne Çıkanlar

Koşmayı seviyorsanız, Pikmin Bloom Apk bugün yüklemek için mükemmel bir uygulamadır.

Yürüyüşe çıkın ve keyfini çıkarın: Şu anda keyfini çıkarabileceğimiz çok fazla oyun var. Oyunlar uzun süredir var ama akıllı telefonlar sayesinde artık oyunlardan daha çok keyif alabiliyoruz. Şu anda aksiyon, bulmaca, simülasyon, atış ve çok daha fazlası gibi birçok oyun var.

Ancak Pikmin Bloom ile Pikmin’i toplayabileceğiniz benzersiz bir macera oyununun tadını çıkarabilirsiniz! Yürürken yanınızda olacak bu sevimli bitki benzeri yaratıklar var.

Bu uygulamada Pikmin Bloom’unuzu farklı yerlerden toplarken sizinle birlikte yürümenin ve yürümenin keyfini çıkarabilirsiniz. Pikmin’i toplayabilir ve başlarında çiçek yetiştirmeleri için onları nektarla besleyebilirsiniz.

İşte Pikmin’ler tüm seyahatlerinizde yanınızda ve onları maceralara gönderebilirsiniz. Tohumları nereden topladığınıza bağlı olarak rastgele alabileceğiniz nadir bir cins olan süs Pikminleri de vardır. Şimdi bu oyun sizi daha fazla yürümeye teşvik edecek!

Break and Collect Pikmin – Oyuna başlamak için ekim paketinize bir tohum yüklemeniz gerekiyor ve sonra çıkabilirsiniz. Pikminleri koştuktan sonra burada kırabilirsiniz ve onlar grubunuzun bir parçası olurlar.

Onlarla eğlenceli bir macera yaşayabileceğiniz için sizi her yerde takip edecekler. Nereye giderseniz gidin hatırlayacakları için onları filiz ve meyve toplamaya da gönderebilirsiniz. Burada ekibinizi istediğiniz kadar oluşturabilirsiniz. Ayrıca alabileceğiniz dekorasyon adı verilen nadir bir Pikmin de var.

Pikmin’inizi Besleyin – Bu oyunda çiçek yapraklarını toplayabilir ve daha hızlı büyümesi için Pikmin’inize verebilirsiniz. Anılarınızı hatırlamak için fotoğraf çekmenize de olanak tanıyan eğlenceli bir uygulamanın keyfini burada çıkarabilirsiniz.

Bugün Pickmin’lerinizle yürüyüşün tadını çıkarın ve farklı alanları keşfedin! Onlarla paylaşabileceğiniz pek çok eğlenceli macera ve anı var.

Günlük adımlar: Uygulama, onu kullanırken attığınız her adımı da kaydeder. Nasıl ilerlediğinizi görmek için ilerlemenizi her gün kontrol edebilirsiniz. Ne kadar çok yürürseniz, bugün o kadar çok Pikmin ve çiçek ekebilirsiniz! Şimdi her geziyi daha unutulmaz kılın!

Mod Özellikleri

 • Oyun uygulaması buradan ücretsiz olarak indirilebilir.
 • Oyunu yüklemek için 2 GB RAM gereklidir.
 • Uzmanlar, ihtiyaçların değişebileceğini söylüyor.
 • İnternet bağlantısı zorunlu kabul edilir.
 • Kayıt gerekli değildir.
 • Abonelik gerekli değildir.
 • GPS olmadan oynayamazsınız.
 • Bu nedenle cihazın GPS uyumlu olması gerekmektedir.
 • Cihaz uyumluluğu garantisi yoktur.
 • Oyun içi satın almalar mümkündür.
 • Oyun alanı bir HD ekran ile 3D olarak kaydedilir.

Pikmin Bloom Apk Temel Özellikler

 • Kayıt olacak bir şey yok.
 • Üyelik gerekli değildir.
 • Ücretsiz indirin.
 • Uygulamayı kurarken, çeşitli slot ve kart oyunları arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Birçok oyun kategorisi var.
 • Üçüncü taraf reklamlarına izin verilmez.
 • Oyun mobil uyumlu bir arayüze sahiptir.

notlar:

 • Bu uygulama ücretsizdir ve oyun içi satın alımlar sunar. Tabletler için değil, akıllı telefonlar için optimize edilmiştir.
 • Doğru konum bilgisi almak için bir ağa (Wi-Fi, 3G, 4G, 5G veya LTE) bağlıyken oynatmanız önerilir.
 • GPS işlevine sahip cihazlar veya yalnızca Wi-Fi ağlarına bağlı cihazlar için uyumluluk garanti edilmez.
 • Pikmin Bloom, Pikmin Bloom’un adımlarınızı yakından takip edebilmesi için Apple Health Kit izinlerinin etkinleştirilmesini gerektirir. (iPad desteklenmez.)
 • Uyumluluk bilgileri herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
 • 20 Ekim 2021 itibarıyla güncel bilgiler.
 • iPhone® 5s veya iOS sürüm 12 veya üzeri cihazlarla uyumludur.
 • Jailbreak’li cihazlarla uyumlu değildir.
 • Tüm cihazlar için uyumluluk garanti edilmez.
 • Arka planda GPS kullanmaya devam etmek pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.

Pikmin Bloom Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Pikmin Bloom’a tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemini kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Doğrudan Pikmin Bloom Apk indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Pikmin Bloom Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Pikmin Bloom Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Pikmin Bloom Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Thanks for playing Pikmin Bloom! We've been working on the following improvements
- Made adjustments so that level-up requirements involving mushroom battles are now easier to understand
- Added a category list in the Pikmin decor list for easier browsing. You can now quickly navigate through categories and see what you’ve completed
- Completed decor Pikmin category icons are now highlighted in yellow in the Pikmin and seedling lists
- Other improvements and bug fixes

Video

Images

Download links

How to install Pikmin Çiçeği Apk [Mod Özellikler Sınırsız ParaSınırsız Para Özellikleri] APK?

1. Tap the downloaded Pikmin Çiçeği Apk [Mod Özellikler Sınırsız ParaSınırsız Para Özellikleri] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *