ok bağlı Apk [Mod Özellikleri Ücretsiz satın alma]

1.1.3

Arrowbound Mod Apk, piksel grafiklere sahip bir Macera arcade platform oyunudur. İçinde kahraman, kaçırılan dev kartal orman arkadaşlarını aramak için uzun bir yolculuğa çıkmalıdır.
Download APK
4.4/5 Votes: 571
Developer
Apk Reals
Updated
Feb 1, 2023
Size
38MB
Version
1.1.3
Requirements
4.4
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Arrowbound Mod Apk, piksel grafiklere sahip bir Macera arcade platform oyunudur. İçinde kahraman, kaçırılan dev kartal orman arkadaşlarını aramak için uzun bir yolculuğa çıkmalıdır. Yolda birçok yeri ziyaret edecek, her kahramanın platforma ok ve yayla tırmanması gerekiyor. Düşmemek için karakterin dikkatli bir şekilde nişan alması ve tuzağa düşmemesi gerekiyor. Aynı zamanda kuşları ve diğer hayvanları kurtarmak için düşmanla savaşacaktır.

Esnek hareket etmesi gereken bir aksiyon oyunu tutkunuysanız Arrowbound’u göz ardı edemezsiniz. Oyunun konusu, okçuluk yeteneğine sahip bir adam hakkındadır. Bir gün arkadaşları hainler tarafından kaçırılır. Okçu arkadaşları tepenin başına getirdiler. Bu kişinin rolü için,

oyuncunun şansına ve bir ok ve yaya ihtiyacı vardır. Yol uzun ve üstesinden gelinmesi gereken birçok zorluk var. Ormanda sürekli olarak tehlikeli yaratıklar ve tuzaklarla karşılaşacaksınız. Okçuluk becerilerinizi gösterin ve saldırmak istediğiniz yaratıkları yenin.

Hedefe ulaştığınızda, arkadaşlarınızı sağ salim kurtardığınız için mutlu olacaksınız.

Arrowbound Mod Apk Hakkında

Arrowbound Mod Apk, mobil kullanıcılar için heyecan verici bir 3D piksel oyunudur. Bu, cep telefonunuzda oynayabileceğiniz en yeni oyunlardan biridir. Bu oyunu herhangi bir android cihaza kurabilirsiniz. Özel olan şey, Google Play Store’da mevcut olmasıdır. Bu oyun orijinal olarak Up Hill tarafından sağlanmaktadır ve birçok ilginç özelliğe sahiptir.

Cep telefonunuzda benzersiz bir macera yaşamak ister misiniz? O halde hiç tereddüt etmeden Uygulamayı indirmelisiniz. Her zaman bu oyunu oynamak istediğinizden emin olun. İlginç olan, Arrowbound Mod’un her yerde, her zaman oynanabilmesi.

Bu oyunu hemen Android cihazınıza indirin. Bu oyunun bir başka şaşırtıcı yönü de dünyanın her yerinden binlerce insan tarafından oynanıyor olmasıdır. Bu oyuncuların yarısından fazlasının oyun hakkında söyleyecek iyi şeyleri var. Oyunla ilgili olumlu eleştiri ve yorumların sayısı sürekli artıyor. Bu, bunun kesinlikle cep telefonunuzda oynamak için harika bir oyun olduğunun bir göstergesidir.

Bu oyunda, grafik piksellerin dünyasına dalmış olacaksınız. Ayrıca bu oyunda vahşi arkadaşlarınız da var. Ancak yanlarında bazı dev kartallar getirdiler. Senin görevin tüm vahşi arkadaşlarını bu kartaldan almak.

Cep telefonunuzda oynayabileceğiniz en rekabetçi oyunlardan biridir. Oyun sırasında teslim olabilirsiniz ama yapamazsınız çünkü oyun ilginç.

Arrowbound Mod Apk nedir?

Hayatımızda birçok şey olur; görev ne kadar karmaşık veya basit olursa olsun, hepsini hallederiz. kişinin günlük hayatını anlatan genel bir şeydir. Ama yavaş yavaş herkesin hayatına giren bir şey de teknoloji. herkes görevlerinin çoğu için teknolojiyi kullanır.

Ve yeni teknolojilerle giderek daha fazla görev otomatikleştiriliyor. dünya hızla geleceğe doğru ilerlerken birçok şey değişiyor. İnternet, tüm sektörlerde büyümenin ana motorudur. Bugünlerde herkes internette her şeyi yapabilir.

İnternet, geleceğimizi ilerletmemize sürekli olarak yardımcı olurken, bu birçok avantajın yanı sıra genç gençleri ve yetişkinleri etkileyen bazı dezavantajlar da var. Bugün web’de bulunan içeriğin çoğu çöp.

Yeni sosyal medya platformuyla birlikte birçok genç de bağımlı hale geliyor. Sonunda aşırı yorgunluğa, kaygıya ve strese yol açarlar. Aynı şey yetişkin grubu için de geçerli. bazı şeylere dikkat edilmelidir. bundan muzdarip olanlar bu internet bağımlılığından kurtulmalıdır. Birçok internet kullanıcısı, çoğunlukla depresyon, stres vb.

Bu yüzden onlardan kurtulmanın en iyi yolu ara vermektir. Ancak mola sırasında yapabileceğiniz birçok şey var. Ama önce oyunu oynuyorsun. Size bahsetmek istediğimiz oyunlardan biri de Arrowbound Mod Apk. Bu oyun çok eğlenceli ve eğlenceli.

Arrowbound Mod Apk Özellikleri

Uzman bir okçu ol

Yetenekli okçular olmasına rağmen, karakterimizin deneyim kazanmak için savaşlara katılması gerekiyor. Sen onun bu yolculukta yol arkadaşısın. İlk olarak, ameliyata alışmanız için zorluk sizin için kolaydır.

Ama sonra zorlaşır, hızlanır. Kazanan aşamalar ayrıca oyunculara ödüller kazandırır ve yeni silahların kilidini açar. Hala bir yay türü ama daha gelişmiş, daha fazla hasar veriyor veya daha fazla ok depoluyor. Kimsenin seni durduramaması için tüm numaralarda ustalaş.

Arazi sürekli değişiyor

Tepenin zirvesine çıktıkça Aerobound tarafından sağlanan kimlik bilgilerine hayran kalacaksınız, arazi yavaş yavaş alçalacaktır. Her seviyeden geçerken, asla hayal bile edemeyeceğiniz yeni yaratıklar ve yeni tuzaklarla karşılaşacaksınız.

Ama bu aynı zamanda oyunun cazibesi, sıkıcı değil. Bazıları tropik ormanlardan kuru dağlık bölgelere göç etmiş hayvan türlerini temsil ediyor. Arkadaşlarınızla orada olmaktan gurur duyacaksınız.

Eşsiz grafikler ve ses

Ok çizgili grafikler, klasik piksel grafik stilinin başka bir özelliğidir, ancak çok keskin görüntüler ve yumuşak hareketler. Açık ve koyu renkler, her görüntüyü hayata geçirmek için birleştirilir. Her oyuncunun hareketleriyle ilişkili bir tür hayaletimsi sesi vardır.

loş fon müziği ile birlikte. Arka plan müziği, kendinizi tamamen rahatlamış hissetmenizi sağlayan iyimser bir vuruşa sahiptir. Arrowbound ayrıca bir çevrimdışı moda sahiptir, oyuncular hayatlarını kaybetme endişesi duymadan her zaman ve her yerde katılabilir.

Güzel ekran

Geleneksel macera oyunları gibi kendine has bir sanat tarzına sahip olan ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri ile birçok macera tutkununa hitap eden ArrowBound Mod, geleneksel macera oyunlarına göre güncellenmiş bir sanal motora sahiptir.

daha ileri teknoloji ile, oyun ekranı deneyimi büyük ölçüde geliştirilecektir. Orijinal macera stilini korurken kullanıcının duyusal deneyimini en üst düzeye çıkarır.

Benzersiz mod

Geleneksel macera oyunları, kullanıcıların oyundaki kaynaklarını/becerilerini/becerilerini toplamak için çok zaman harcamasını gerektirir, bu oyunun hem işi hem de eğlencesidir, ancak aynı zamanda toplama süreci kaçınılmaz olarak insanları da içerir.

Yoruyor Modanın görünümü bu durumu yeniden yazdı. Burada enerjinizin çoğunu can sıkıcı “büyüyen” tekrarlara harcamak zorunda değilsiniz. Modlar, bu süreci kolayca atlamanıza yardımcı olabilir.

Mükemmel Özellikler

 • Vahşi arkadaşlarınıza dönebilmek için irtifa kazanın
 • Zevk için rahatlatıcı bir atmosferik film müziği
 • Tanıdık mancınık kontrollerinin keyfini çıkarın ve zorlu kulelere tırmanın. Piksel doğruluğunuzun ne kadar iyi olacağını düşünüyorsunuz? Oyunu indirerek öğrenebilirsiniz.
 • Yolculuğunuz sırasında karşılaşacağınız birçok fantezi ve korku karakteri. Düşman mı, arkadaş mı?
 • Oyunun piksel sanatının ve canlı grafiklerinin keyfini çıkarın. Bunlara antik çöl tapınakları, donmuş tatlılar ve sonbahar manzaraları dahildir.

Ek özellikler

 • İkonik fırlatıcı ile giderek daha zorlu hale gelen bir dizi kuleyi ve mükemmel piksel sıçramalarını kontrol edin!
 • Dönüş yolunda tırmanışınızı daha hızlı ve daha az düşme ile tamamlayın!
 • Daha yükseğe tırmanırken huzurlu, atmosferik müziğin keyfini çıkarın.
 • Sonbahar sahnelerinden antik çöl tapınaklarına ve donmuş çorak arazilere kadar sevgiyle canlandırılan piksel sanat sahnelerinin keyfini çıkarın.
 • Yolculuğunuz sırasında bir dizi harika kurgusal karakterle tanışın. Dost yada düşman?

Oyun, Adam Younes tarafından Twitch’te Studio Upon Heel olarak sevgiyle tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Aşağıdaki sosyal bağlantılardan birini kullanarak topluluğa katılın:

Oynanış

Arrowbound oyunu yakın zamanda piyasaya sürüldü ve birçok oyuncu çıkış tarihinden sonra aylarca aralıksız oynadı. Hikaye heyecan verici ve eğlenceli olsa da, oyun bağımlılık yapar. Birçok kişinin bu oyunu sevmesinin nedeni oynanabilirliğidir. Uphill Studios, bu oyunun hem yayıncısı hem de geliştiricisidir.

Minecraft vb. gibi pikselleri seviyorsanız, bu oyunu seveceksiniz. İkinci en çok oynanan piksel temalı oyundur. Yani bu oyunun hikayesi, siz ve arkadaşlarınızla doğanın güzelliğinin tadını çıkarmak için ormana gittiğinizde başlıyor.

Ama birdenbire gökten kartallar belirdi ve arkadaşlarını alıp götürdüler. Onları sadece sen kurtarabilirsin, bu yüzden arkadaşlarını bu kartallardan kurtarmak için bir yolculuğa çık. Ancak bu oyun o kadar basit değil. Bu kızlar akşam yemeğine dönüşmeden önce arkadaşlarını kurtarmalısın.

Yolculuğunuza başladığınızda, seviyeyi tamamlamanın önünde birçok engel var. Bu seviye tabanlı bir oyundur; Yani her seviyede kartal yuvasına ulaşmanız gerekiyor. Ancak bu yolculukta, aşmanız gereken birçok engelle karşılaşacaksınız.

Bunu yapmak için bir silahınız olmalı ve bu oyunda silahınız bir ok. Okların yardımıyla engelleri etkili bir şekilde aşabilirsiniz. Oynatıcı, ekranınız veya kontrol düğmeleriniz ile kontrol edilebilir. Ayarlardan herhangi bir kontrolü seçebilir ve varsayılan kontrol olarak ayarlayabilirsiniz.

Hikaye

Ölümcül yaratıklarla dolu gizemli dünyaya dalmanın zamanı geldi. Her şey dev bir kartalın vahşi arkadaşlarınızın üzerine saldırmasıyla başlar. Bu oyundaki göreviniz arkadaşlarınızı kartalın vesayetinden korumaktır.

Oyun yoğun oyun içeriğine sahiptir. Oyuncular, kayıp arkadaşlarını aramak için haritada farklı yerlere gitmelidir. Düşmanlarınızla savaşmalı ve yok etmelisiniz. Ayrıca görevinizi tamamlamak için farklı silahlar ve ekipmanlar kullanabilirsiniz.

Ayrıca, oyun farklı oyun modlarında mevcuttur. Zorluk seviyelerini tamamlamak için 4 farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca her mücadeleyi ve görevi tamamladığınızda benzersiz ödüller ve bonuslar alacaksınız.

Arrowbound’un bir diğer çekici özelliği de yüksek kaliteli grafikleridir. Oyun iyi tasarlanmış animasyon karakterlere ve oyun ortamına sahiptir. Bunun dışında fon müziği ve ses efektleri de hoş.

Arrowbound Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

1.  Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.

2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Arrowbound Moduna tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.

3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.

4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.

5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Arrowbound Mod Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Arrowbound Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

A: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’de ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, APK’nın Play Store’dan güncellenmesine izin verir.

A: Evet elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Arrowbound Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

A: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Arrowbound Mod Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

 

What's new

Fixes:
- Updates to "Dune Rise" level geometry.

Images

Download links

How to install ok bağlı Apk [Mod Özellikleri Ücretsiz satın alma] APK?

1. Tap the downloaded ok bağlı Apk [Mod Özellikleri Ücretsiz satın alma] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *