Minecraft Apk [Mod özellikleri yenilmez]

1.19.63.01

 • Payment
Minecraft oyununun ne olduğunu bilmeyenlere tek kelimeyle açıklamak zordur, ancak dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasında neden bu kadar popüler hale geldiğini açıklamaları daha da zordur.
Download APK
4.6/5 Votes: 4,836,646
Developer
Apkreals
Updated
Mar 6, 2023
Size
5MB
Version
1.19.63.01
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Minecraft oyununun ne olduğunu bilmeyenlere tek kelimeyle açıklamak zordur, ancak dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasında neden bu kadar popüler hale geldiğini açıklamaları daha da zordur. Sonuçta, karmaşık bir arsa veya baş döndürücü grafiklerle övünemez. Ancak, giderek daha fazla kişi PC’den Minecraft’ı indirmek istiyor.

Özellikle, Minecraft açık dünya oyunu olan bir sanal alan oyunu olarak bilinir. Oyuncu bu tamamen güvensiz dünyaya atıldı ve bundan sonra kendi hayatını yapmak zorunda. Ve tam anlamıyla alınmalıdır. Kaynakları çıkarmanız ve bunları bir ev inşa etmek, donatmak, diğer oyuncularla etkileşim kurmak ve daha fazlasını kullanmanız gerekecek.

Minecraft APK PC 2021 Hakkında

Minecraft, sadeliği ve oyuncuların dünyasında engellerin olmaması nedeniyle bir üründür. Pazarı şaşırtıcı bir hızla fethettiler ve sektördeki en tanınmış markalardan biri oldular. Ve hepsi bir kişi yüzünden Marcus Persson. Herhangi bir PC sahibinin açık dünyada kaybolmasına izin veren Java tabanlı bir oyun geliştirdiler.

Oyunun ana kısmı tek ve çok oyunculu oyunlara ayrılabilir. Her iki seçenekte de oyun dört modda ayrılabilir. Tüm oyun, daha iyi ve daha iyi anıtlar yaparak yaratıcılığınızı geliştirmektir.

Her mod, eski askerlerin çeşitliliği verimliliği artırmasına izin veren haklara sahiptir. Bunlar 1. Survival – Bir oyuncunun sadece kendine güvenmesi gereken temel mod.

Öznitelik yok. Kendi yemeğinizi ve barınağınızı inşa etmek için malzeme ve silahlarla ilgilenmelisiniz (çetelerle savaşırken – canavarlar). Karşılaşan köy sakinleriyle ticaret yapmak da mümkündür. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu eğlenceli çok oyunculu mod, arkadaşlarla normal bir macera deneyimi getiriyor. Karakterimiz öldükten sonra tepki vermek için doğacak, ancak listeden her şeyi kaybedecek. Bagajınızı geri alabilirsiniz, ancak reenkarnasyondan hemen sonra olmalıdır.

Hardcore – Bir öncekine benzer olan bu mod, (adından da anlaşılacağı gibi) zorluk seviyesini artırır. Canavarlar daha agresif, bu yüzden burada ölmek daha kolay.

İnce bir hardcore özelliği, bir ölümden sonra yeniden doğmadığımız ve tüm sabit sürücünün dosyalarının sonsuza dek kaybolmasıdır. 3. Macera – Sadece diğer oyuncular tarafından oynanan ve kendi haritalarını yaratan bir mod. Buradaki ana özellik, oyunu zenginleştiren ve etrafta olmaktan zevk alan bir fantezi hikayesinin tamamlanmasıdır.

Burada, koşullar üreticiyi dikte eder, bu yüzden her zaman pike veya kaya elleri tarafından yok edilebilen bir ağaç vardır. Bununla birlikte, her şey bir amaca hizmet eder, çünkü çoğunlukla hikaye ile ilgilidir, bu nedenle oyuncunun kısayolların üzerinden geçmemesi ve eğlenceyi “bozmaması” için gereksinimin sınırları vardır. 4. Yaratıcı – Yapı malzemesi sıkıntısı olmadığı bu mod.

Çoğunlukla onunla ilgiliydi. Bu, keşfettiğimiz mekanizmaları test etme fırsatı veya genellikle internette görülebilen başyapıtlar oluşturmak için bir model olarak hizmet edebilir. Bu mod, birçok kişi tarafından en sıkıcı olarak kabul edilirken, çoğu prodüksiyonun özünü yakalar.

Ana Özellikler

Oyun, sonucu daha sonra değiştirmek için kullanabileceğiniz birkaç özellik sunar:

 • Kendi sanal dünyanızı yapı taşlarıyla geliştirin ve sadece fizik yasalarıyla sınırlıdır.
  Gece yaratıklarını zırhınız ve kılıcınızla canlı tutun.
 • Farklı türleri birleştiren bağımsız oyun: aksiyon, macera, platform ve bina.
 • Tam ‘Sandbox’ editörü: LEGO blok benzeri küplerle kendi manzaranızı oluşturun.
 • Binalar, dağlar, ormanlar vb.
 • Çok oyunculu mod dahildir.
 • Değişen zorluk seviyelerine sahip beş oyun modu: yaratıcı, hayatta kalma, macera, izleyici ve hardcore

Nasıl oynamak istediğinizi seçin

Oyunun farklı geliştiği duruma bağlı olarak farklı zorluk seviyeleri arasında seçim yapabilirsiniz ve bir veya diğer görevi tamamlamamız gerekir. Başka bir deyişle, aksiyon dolu bir ortamda veya tek görevinizin keşfetmek ve inşa etmek olduğu daha huzurlu bir ortamda oynayabilirsiniz.

Hayatta kalma: Hayatta kalmanızı garanti eden kaynakları korumalısınız. Yemek yiyin ve sağlığınıza dikkat edin.

Yaratıcı: Oluştur ve keşfetmek. Varlığınız hakkında endişelenmenize gerek yok.

Hardcore: Survival modunda, istediğiniz kadar ölebilir ve diriltebilirsiniz. Burada değil, sadece bir hayatın var, bu yüzden onunla ilgilen.

Seyirci: Dünyayı keşfetmek için uçabileceğiniz garip bir mod ama onlarla etkileşime giremezsiniz. Onları diğer oyuncuların ve yaratıkların bakış açısından da görebilirsiniz.

Macera: Bu oyun modu, çevrimiçi sürüm hakkında endişelenmeyenler içindir. Risk, araştırma ve diğer çabalarla uğraşmalısınız, ancak bloğu doğru araçlarla kırmak gibi bazı koşullar var.

Oyunu özelleştirin

Bu başlığın bir başka büyük yararı ve kullanıcıları bunu seviyor, onu özelleştirme yeteneğidir. Karakterinizi ve oyunu deriler ve modlar aracılığıyla değiştirebilirsiniz, böylece kişisel seviyeye getirmek için harika bir cazibe haline gelir.
Şimdiye kadarki en başarılı indie oyunlarından biriydi … ve Microsoft’un geliştirici Mojang’dan yaklaşık 2 milyon dolara satın aldığı için, şimdi Redmond Will’deki insanlar tarafından korunduğunu söylüyoruz. Minecraft’ı ücretsiz olarak indirmek imkansızsa,

Şimdi daha fazlası var. En azından bu demoyu indirebilirsiniz.

Minecraft APK PC nasıl indirilir ve yüklenir?

Bu benzersiz mülk, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamıyorsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlarda “Bilinmeyen Kaynaklar” a gidin. Bundan sonra, güvenliğe gidin ve güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indiricisine gidin ve Minecraft APK PC’ye tıklayın, şimdi indirme zamanı.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi yüklemenin iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken Android cihazınızda hızlı bir şekilde önyükleme yapmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekleri olan bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemelisin.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğini tıklayın ve mobil cihazınızdaki ekranı açmanız yeterlidir.

Minecraft APK PC’yi doğrudan indirmenin kar ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivlerine sahip olabilirsiniz ve bunları ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’un aksine, indirme anında, inceleme sürecini beklemek zorunda değilsiniz.
 • İndirdikten sonra, bellek kartınızda/sistem belleğinizde bir APK dosyası vardır. Böylece indirmeden birçok kez kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulamaları indirmek genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuz için zararlı olabilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Genellikle Google Play Store’a erişemedikleri için uygulamalarınız otomatik olarak güncellenmez

Sıkça Sorulan Sorular

S: Apkreals.com, Minecraft APK PC uygulaması için% 100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

A: Birisi apkreals.com’dan bir APK dosyası indirmek istiyorsa, Google Play’deki ilgili APK dosyasını kontrol ediyor ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veriyoruz (elbette sunucumuzda önbelleğe alınmıştır). Google Play’de yoksa APK dosyası önbelleğimizde bulunur.

S: Apkreals.com’dan bir APK kurmak Play Store’dan güncellenmesine izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Hizmetinizi indirme ve yükleme hariç, Google’ın sunucularından Play Store yüklenir ve apkreals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra, bir güncelleme hemen başlayacaktır.

S: Minecraft APK PC’yi indirmek için Android uygulama izni nasıl gerekiyor?

A: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama yüklenir kurulmaz, ihtiyaç duyduğu tüm izinler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Çözüm

Bu inceleme, Minecraft APK PC ile ilgili tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android & PC için bu muhteşem uygulamayı indirin ve tadını çıkarın. APKReals, APK dosyalarını indirmek ve tüm tür ve kategorilerden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

What's new in 1.19.63: Various bug fixes!

Video

Images

Download links

How to install Minecraft Apk [Mod özellikleri yenilmez] APK?

1. Tap the downloaded Minecraft Apk [Mod özellikleri yenilmez] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *