Maceracı Amanda Apk [Mod Ücretsiz satın alma]

2.0.0

Amanda The Adventurer Apk, cesur bir kız ve onun ürkek koyunları hakkında eski bir TV şovunu izleyip oynayabileceğiniz küçük, korkutucu bir korku oyunudur.
Download APK
2.8/5 Votes: 5,417
Developer
Apk Reals
Updated
Feb 1, 2023
Size
80MB
Version
2.0.0
Requirements
4.4
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Amanda The Adventurer Apk, cesur bir kız ve onun ürkek koyunları hakkında eski bir TV şovunu izleyip oynayabileceğiniz küçük, korkutucu bir korku oyunudur.

Amanda The Adventurer’ın bu korku oyununda, TV şovlarını izledikten sonra hayatta kalmanız ve hayatta kalmanız gerekiyor. Tamamlanması sadece beş dakika sürer. Takipte kalın ve oyunun tadını çıkarın.

Attic’te bulunan eski bir çocuk TV programından bazı VHS videolarını izlediğiniz küçük bir korku oyunudur. Şov, “Amanda the Adventure” ın son bölümlerinde biraz odaklanmamış görünüyordu ve kulağa 90’larda gördüğünüz türden eğitici çocuklara benzeyen büyüleyici ve büyüleyici bir şov.

Tavan arasında, Amanda adında cesur bir kız ve Willie adında ürkek bir koyunun yer aldığı Amanda’nın Maceraları adlı yetişkin çocuk dizisinden bir kutu bulacaksınız. Dizideki belirli bir bölümü veya karakteri hatırlamıyorlar. Ya da dizide gerçekte ne oluyor? Ya da üzerinde düşünülecek çok şey var ama yine de garip bir şekilde tanıdık geliyor. Merak başlar ve daha uygun bir zamana götürmek için grubu izlemeye karar verirsiniz.

Maceracı Amanda Apk Hakkında

Amanda The Adventure, kullanıcıları alışılmadık ortamlara çeken ve onları sürekli merakta tutan, korkutucu ve heyecan verici bir korku oyunudur. Kısa ama ilginç bir oyun sizi bekliyor. Oyuncu, TV ekranından gelen garip yaratıklarla yüzleşmek zorundadır. Yanlışlıkla kızı Amanda’nın oynadığı uzun zamandır unutulan bir gösteride yer aldı.

Amanda’nın Android için Macera hikayesine göre, kahraman yanlışlıkla tavan arasında eski çocuk programlarının kayıtlarının tutulduğu birkaç video kaset buldu. Merakla diziyi izlemeye ve garip ve korkunç bir dünyaya dalmaya karar verdi. Amanda, bir erkeği kurban ilan eden gerçek bir canavardır. Garip bir koyun ona yardım edecek ve içindeki başka bir kötü ve tehlikeli yaratığı saklayacaktır.

Zamanla, katılımcılar olay örgüsünü daha iyi anlayabilecek ve olanların nedenini öğrenebilecekler. Sonuçlar tahmin edilemez, öngörülemez olacaktır. Karakteri kontrol etmek için basit bir joystick kullanılır. Detaylara sahip üç boyutlu görüntüler, oyuncunun tüm detayları görmesine yardımcı olur. Atmosferik müzik, çalmaya hızlı daldırmaya katkıda bulunur.

Amanda Maceracı Apk Özellikleri

 • Zihni canlandırmaya da yarayan basit resim stili, daha sıra dışı bir deneyim sunuyor.
  Oyunun farklı seviyelerinden geçen oyuncular, bulmaca çözme konusunda farklı bir deneyim yaşayacaklar.
 • Arsalar, sonsuz bir dikkat dağıtma kaynağı olan kararınıza bağlı olarak çeşitli bükülmeler yapabilir.
 • Bizden hangi sırların saklandığını öğrenmek için yeni adaya gidelim.
 • Her karakter için farklı silah türleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı karakterler var.
 • Bunu yaparak, sayısız düşmanla başa çıkmak için favori bir işçi olacaksınız.

Daha fazla özellik

 • Çoklu kenarlar
 • çok özgün bir konu
 • Ses efektleri vardı
 • Herkes için tamamen ücretsiz
 • şüpheli oyun
 • Sezgisel kontrol ve kullanımı kolay
 • Harika grafikler ve efektler
 • Daha …

Oynanış

Amanda The Adventurer Apk, tatlı bir çizgi film kılığına girmiş ortalama bir yaratıktır. Amanda yeterince heyecanlıysa gerçek doğasını gösterebilir.

Hayatta kalanlar yerine öğeleri kullanabilir, hayatta kalan birini bulduktan sonra başkalarını uyarabilir ve “Yeni Bir Şey”, “Amerika Birleşik Devletleri Nerede” ve “Beni Girmeme İzin Ver” gibi giderek daha spesifik konumlarda kendi kişisel rahatlığı için.

Ully Amanda, The Adventure Mobile Android’de ana karakterdi ve Amanda’ya tüm seyahatlerinde eşlik etti. Buna rağmen, daha önce elmaları sevmediğini söyleyerek, elmalı turta yapmak için süpermarketten bir elma aldığında Amanda’nın partnerinde bir terslik olduğunu fark etti. Duruşma sırasında sırrını keşfeder.

Birisi yanlışlıkla onun televizyonuna Bölüm 2 kaseti takarsa onu uyarmaya çalıştı. Amanda’ya güvenmesi için onu uyardı. Ancak ekranı çalışmadı ve kendini bir yerlerde beliren Amanda’nın yanında buldu.

Uzun denemelere rağmen kendini kurtaramadı. Mezbahaya girdiklerinde, yardım için Amanda’ya döndü.

Bu kutu şunları içerir:

 • Kek yapmak
 • Mağazaya Git
 • Yeni arkadaşlar bul

DreadXP Found Footage için geliştirilen Amanda The Adventurer, Atticus’ta gördüğünüz eski çocuk TV programlarından bazı VHS videolarını izlediğiniz kısa bir korku oyunudur.

Şov, “Amanda the Adventure” ın son bölümlerinde biraz odaklanmamış görünüyordu ve 90’ların eğitici çocuk şovlarını büyüleyen büyüleyici ve büyüleyici bir şov. Amanda çok komiktir ve sık sık sizden ekranda bir şeyler aramanızı veya kelimeler söylemenizi ister, ancak onda bir tuhaflık fark etmeye başlayabilirsiniz.

Amanda’nın The Adventure’ı oynaması sadece beş dakika sürüyor, ancak bu, sağlıklı dozda doğaüstü korkuyu şık TV şovuyla birleştirmede iyi bir iş çıkaran oldukça kısa bir korku oyunu. Özellikle cesaret verici olan, soruların kasıtlı olarak yanlış teşhis edilmesi ve giderek daha fazla öfkelenmemizdir. TV şovunun iptal edilmesine şaşmamalı!

Gözden geçirmek:

Amanda The Adventurer Apk Atticus’ta bulduğunuz eski bir çocuk dizisi buldunuz. Ulysses adlı korkak koyunuyla maceraya atılan Amanda adında küçük bir kız vardır. Popüler program Kaşif Dora gibi, Amanda da size sorular sorar ve B gibi görevleri tamamlamanıza izin verir. Ekrandaki kelime yazımını veya bir veya iki öğeyi bulun.

Diğer benzer oyunlarda olduğu gibi, probleminizi cevaplamak veya yanlış cevaplamak sizi oyunun içinde sıkıştıracaktır. Öte yandan Amanda için göründüğünden daha fazlası var. Yeterince uyarılırsa, gerçek doğasını gösterebilir.

Bu olduğunda, korkunç bir sahneyle uğraşıyorsunuz. Bir VHS’yi diğeriyle her değiştirdiğinizde, bunu kendiniz yapmanız gerekir.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu küçük bir korku oyunu. Ve sadece üç bölüm kaldı. Yanılmıyorsan hikayeyi beş dakikada bitirebilirsin. Kısa oynanışa ek olarak, oyunun çok fazla iddiası olduğu için oyuncular da hayal kırıklığına uğrayacaklar. Sadece bu değil, bu uygulamanın yardımıyla oyunlar yapabilirsiniz.

Amanda The Adventurer Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Amanda The Adventurer’a tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemini kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Amanda The Adventurer Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Amanda The Adventurer Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Amanda The Adventurer Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Amanda The Adventurer Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi bu harika uygulamayı Android ve PC için indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

Images

Download links

How to install Maceracı Amanda Apk [Mod Ücretsiz satın alma] APK?

1. Tap the downloaded Maceracı Amanda Apk [Mod Ücretsiz satın alma] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *