Growtopia Apk [Mod Özellikler Sınırsız Her Şey]

4.17

Growtopia Mod Apk, oyuncuların dünyadaki diğer kişilerle etkileşim kurabileceği eğlenceli bir oyundur. Oyuncular öğeleri toplamalı ve korumalıdır
Download APK
3.5/5 Votes: 1,162,097
Developer
Apkreals
Updated
Feb 23, 2023
Size
100MB
Version
4.17
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Growtopia Mod Apk, oyuncuların dünyadaki diğer kişilerle etkileşim kurabileceği eğlenceli bir oyundur. Oyuncular öğeleri toplamalı ve korumalıdır. Ancak, her zaman gözlerinizi ve kulaklarınızı kapalı tuttuğunuzdan emin olun çünkü eşyalar çalınabilir. korumazsan,

öğeyi kaybedersiniz. Geri yüklenmeyecek. Oyuncu, öğeleri etkili bir şekilde kullanmalıdır. Onları koruyun ve çalınmalarını önleyin.

Bu oyunun grafik tasarımı için 2D model kullanıldı. Tasarım, özel model ile benzersiz görünüyor. Renkler, oyuncular ve nesneler için renklidir. Oynadığınızda eğlenceli bir atmosfer getiriyor.

Oyun özellikle size evler, zindanlar, sanat eserleri, yapbozlar ve şarkılar dahil olmak üzere her türlü şekli yaratmayı öğretir. Oyuncu, yaratıcılığına göre herhangi bir tasarım oluşturabilir. Bu oyun için iyi bir görsel sunum sağlamak için renkler kullanılmıştır.

Hepsi birbirine bağlı sonsuz dünyaların evrenine katılın. Arkadaşlarınızla harika bir dünya yaratın ve kalbinizin istediğini yapın!

Oyunun odak noktası tohum toplamak, ağaç yetiştirmek, mahsul toplamak ve yenilerini oluşturmak için tohumları karıştırmaktır. Evren ilerledikçe, Growtopia Modu sıradan kahramanlarla ve hatta birkaç kötü adamla doludur.

Growtopia Mod Apk Hakkında

Growtopia Mod, devasa binalar inşa etmekten diğer oyuncuların çözmesi için bulmacalar oluşturmaya kadar hemen hemen her şeyi yapmanıza izin veren bir 2D MMORPG’dir. Diğer oyunculardan bir şeyler çalmak eğlencelidir… ve diğer oyuncular da sizden bir şeyler çalar.

Growtopia Mod ile ilgili özel olan şey, bunun bir sanal alan olmasıdır. Başka bir deyişle, bu oyunda hayal gücünüzü, temelde hayal edebileceğiniz şeyi serbest bırakıyorsunuz. Bu, Minecraft’ta basitçe aksesuarlar oluşturabileceğiniz anlamına gelmez; Şarkılar, eskizler, seviyeler, bulmacalar ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Growtopia Modunun potansiyeli sonsuzdur ve oynamaya başladığınızda içinde pek çok eğlenceli mini oyun bulacaksınız. Ancak en eğlenceli kısım, diğer kullanıcılarla etkileşime geçmek, başkaları tarafından yaratılan milyonlarca dünyayı keşfetmek ve sadece deneyimin tadını çıkarmaktır.

Growtopia Mod, devasa bir çevrimiçi sanal alandır. İlk başta, mevcut özelliklerin sayısı sizi biraz şaşırtabilir, ancak buna alıştığınızda oyunun ne kadar harika olduğunu anlayacaksınız. Bir hesap oluşturursanız, Android cep telefonunuzun yanı sıra Windows, Mac veya iOS ile oynayabilirsiniz.

Growtopia Mod, Android kullanıcılarını dünyanın en yaratıcı sanal alanına davet ediyor. Bu oyun, her kullanıcının bir kahraman olabileceği bir 2D platforma sahiptir. Aşağıdaki işlevleri gerçekleştirmek için harika bir yeteneğe sahip bir Pixel World Çoklu Evren içerir.

 • İnşa etmek
 • Yenmek
 • Kırmak
 • Artışlar

Şimdi Grotopia dahil olmak üzere Facebook gibi sosyal medyada arkadaşlarınızla benzersiz ilişkiler kurun ve sadece bu değil, onları istediğiniz şeyle doldurabilirsiniz. Oyunun eğlenceli doğasının sınırları ve uyulması gereken kuralları yoktur. Grotopia, istediğiniz kişiyle istediğinizi yaratabileceğiniz 2 boyutlu bir dünyadır.

Sandbox oyunlarını seven bir oyuncuysanız, Growtopia Mod Apk bir oyun denemelisiniz. Grotopia, kendi dünyanızı yaratmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli benzersiz öğelere sahiptir. Günümüzün en popüler MMO oyunlarından biridir.

Sizin gibi kendi dünyasını yaratmış milyonlarca oyuncuya katılabilirsiniz. Çeşitli faaliyetler arasında tohum toplama, ağaç dikme, hasat ve tohum toplama yer alır. Bu aktiviteler tamamen farklı bir video oyunu deneyimi sağlar.

Game Boy Advance oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, My Boy uygulamasına hemen göz atın! Sahip olduklarınızı düşmanlarınızdan korumalı ve dünyanın tek slot sistemi ile arkadaşlarınızla birlikte oynamalısınız. Daha fazla bilgi için Growtopia Mod Wikipedia sayfasına bakın.

Growtopia Mod Apk Özellikleri

Grotopia, herkesin kahraman olduğu popüler bir MMO oyunudur! Sihirbazlar, Doktor, Yıldız Avcısı ve Süper Kahramanlarla birlikte oynayın! Binlerce benzersiz nesneyi keşfedin ve kendi dünyanızı yaratın!

Eğlenceli bir sanal alan MMO oyununun keyfini çıkarın – rastgele şeyler yapmayı ve yaratmayı seviyorsanız, muhtemelen zaten Minecraft oynamışsınızdır. Bugün birçok oyuncu bu popüler oyunu tüm dünyada bilindiği için duymuştur.

Bu, kaynakları toplayabileceğiniz ve istediğinizi yaratabileceğiniz kaotik bir dünyada hayatta kalmanıza izin veren bir sanal alan oyunudur. Bugün, benzersiz bir konsept olan Grotopia ile benzer bir oyun sunuyoruz.

Dünyalar yaratmayı seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız çünkü istediğinizi yapabilirsiniz. Bugün evler, gökdelenler ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Ayrıca bugün kuleler inşa edebilir ve Roblox gibi birçok mini oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Eşsiz bir karakter yaratın – Grotopia’da kişiliğinize ve tarzınıza en uygun karakteri yaratabilirsiniz. Lütfen yaratıcı olun ve bugün karakterinizle eğlenin. Eşsiz süper kahramanlar, deniz kızları, uzay şövalyeleri ve ejderhalar bile yaratabilirsiniz!

İstediğiniz gibi olmak için sizi farklı aksesuarlar ve giysiler satın almaktan alıkoyan hiçbir şey yok. Burada benzersiz bir karakterin keyfini çıkarın ve kostümünüzü başkalarına gösterin!

Her şeyi yaratın ve mini oyunlar oynayın – bu oyunda şu anda olduğunuz benzersiz bir dünya yaratabilirsiniz. Bir çiftlik, okul, gökdelen ya da ne istersen inşa edebilirsin. Ama sıkılırsan başka bir dünyaya gidebilir ve başkaları tarafından yapılmış mini oyunları oynayabilirsin.

Atıcılıktan yarışa ve hayalet avına kadar çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Oynamak için eğlenceli oyun sıkıntısı yok ve hatta kendi oyununuzu bile oluşturabilirsiniz!

Loncaya Katılın – Grotopia oynamanın zevklerinden biri de Loncaya katılmaktır! Tüm arkadaşlarınızın üye olduğu birine katılabilir veya tesadüfen eğlenebilirsiniz. Burada her türden insanla tanışın ve bugün onlarla oynamaya başlayın.

Daha büyük topluluğumuzun bir parçası olun!

Milyonlarca oyuncu size katılmayı ve eğlenmeyi bekliyor!

Herşeyi yapabilirsin!

Kaleler, zindanlar, uzay istasyonları, gökdelenler, sanat eserleri, bulmacalar – en sevdiğiniz film sahneleri bile!

Kendi benzersiz karakterinizi yaratın!

Kelimenin tam anlamıyla herkes olun! Kendi ejderhasıyla Işık Kılıcı ile Uzay Gecesinin Efsanevi Kraliçesi!

Binlerce mini oyun oynayın!

Diğer tüm oyuncular tarafından oluşturuldu! Parkur ve yarışta PvP savaşları ve hayalet avı!

El sanatları ve ticaret!

Yeni öğeler oluşturun ve bunları diğer oyuncularla paylaşın!

Aylık güncelleme!

Yeni şeyler ve etkinlikler içeren heyecan verici aylık güncellemelerle sizi eğlendirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz!

Tonlarca benzersiz piksel dünyasını keşfedin!

Bunlardan birini yazın ve arkadaşlarınızla birlikte araştırın! Macera bekliyor!

Daha fazla özellik

 • Kalelerden zindanlara ve gökdelenlerden yapbozlara kelimenin tam anlamıyla bir şeyler yaratın. Hepsi bu değil; Artık en sevdiğiniz filmlerden sahneleri yeniden oluşturabilirsiniz.
 • Çeşitlilik içeren bir topluluğun parçası olun; Growtopia Modu, sizi dünya çapında milyonlarca oyuncunun yaşadığı çeşitli topluluklarla tanıştırır.
 • Mini oyunlar oynamanın keyfini çıkarın; Şimdi Parkour, Racing ve PVP War gibi çeşitli mini oyunların keyfini çıkarın.
 • Arama işlevi Bu oyunda keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için sayısız dünya var.
 • Bir parça; Şimdi kendiniz için benzersiz ve tuhaf şeyler yaratın.
 • Platformlar arası yürütme seçenekleri; Şimdi her yerde oynayın. Oyun içi ilerlemenizi tüm mobil cihazlarınızda tek bir masaüstü istemciyle kolayca paylaşın.
 • Heyecan verici güncellemeler; Oyun, oynamak ve öğeleri toplamak için heyecan verici yeni etkinliklerle ilgili tam aylık güncellemelere sahiptir.

2D piksel grafiklerle uçsuz bucaksız dünyayı keşfedin

Growtopia Mod, popüler bir 2D MMO oyunudur. Oyun hem iOS hem de Android’i destekler. Bu oyunla herkes kahraman olabilir. Sihirbaz, doktor, yıldız maceraperest veya süper kahraman olabilirsiniz. Oyun binlerce benzersiz nesne sunar ve kendi fantezi dünyanızı yaratabilirsiniz.

Growtopia Mod, eğlenceli bir çevrimiçi sanal alan deneyimi sunar. Herkes sohbet edebilir, çiftliğe katılabilir, arkadaş edinebilir, ticaret yapabilir, dünyayı yaratabilir ve heyecan verici savaşlara katılabilir. Başlangıç noktasında,

oyuncu, Gropedia okuyarak oyunun temellerini öğrenen bir “öğretici” dünyaya girer. Oyunun iki temel aracı vardır: blokları kırmak ve öğeler üzerinde döndürmek için bir yumruk ve nesneleri düzenlemek için bir anahtar. Öğreticiyi tamamladıktan sonra, yolculuğunuza sağlam bir sanal alanda başlayabilirsiniz.

Dünyayı istediğin gibi yap

Growtopia Mod, uçsuz bucaksız evrenin hükümdarıdır. Böylece oyuncular diğer insanların dünyalarına gidebilir veya kendi dünyalarını yaratabilirler. Yeni bir dünya yaratmak istiyorsanız, oyunun kurallarına uymalısınız. Farklı dünyalar yaklaşık olarak aynı boyuttadır. Ancak orijinal programcının benzersiz dünyası (küçük dünya gibi) şekil değiştiriyor.

Growtopia Mod oynamak bir çiftlik türü gibidir. Oyuncular tohum toplar, ağaç diker, mahsul toplar ve yenilerini yaratmak için tohum toplar. Oyuncular kırabilir ve bloklar oluşturabilir. Catcher, sendikadan değerli taşlar çıkarıyor. Tabii sınırlı/kapalı bir dünyada oyuncular madencilik faaliyetleri yapamıyor.

Growtopia Mod birçok ilginç model sunar. Kaleler, zindanlar, uzay istasyonları, gökdelenler görüyorsunuz. Eseri de göreceksiniz. Oyunda ayrıca en sevdiğiniz film sahnelerine dayalı önemsiz sorular da var.

Growtopia Mod, “kilit” işlevini temsil eder. Oyuncu istediği alanı bir kilitle kilitleyebilir. Birkaç boyutta asma kilit vardır: küçük kilit, büyük kilit, büyük kilit ve dünya kilidi. Oyunda Diamond Lock, World Lock gibi özel tuşlar bulunmaktadır.

Oyun, dünyanın çalışma şeklini değiştirebilecek bazı özel anahtarlara sahiptir. Kısacası, bir başkasının dünyasına girmek istiyorsa, doğru anahtara sahip olmalıdır.

Sandbox MMO

Bugünlerde Minecraft’ta çok eğlenceli şeyler oynayabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Bu tek oyun, yıllar boyunca cihaz genelinde en etkili oyun haline geldi. Günümüzde pek çok çocuk ve yetişkin bu oyunu oynamayı çok seviyor çünkü burada yapılacak çok şey, oynanacak haritalar ve eğlenilecek oyun modu var!

Growtopia Mod Uygulaması, Sandbox MMO oyunları gibi birçok benzer oyun geliyor! Minecraft’a benzer ancak seveceğiniz bazı benzersiz özelliklere sahiptir.

Ubisoft Entertainment oyunu yayınladı ve büyüyen topluluğunda milyonlarca oyuncu var. Olmak istediğiniz bir şey olmak için benzersizliğinizi yaratmanın yanı sıra, bugün onlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Lütfen çeşitli kıyafetlerin, saç stillerinin, cilt tonlarının, aksesuarların ve çok daha fazlasının tadını çıkarın. Burada evler, binalar, şehirler, gökdelenler ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Bugün bu oyunda çok eğlenceli şeyler var!

Burada zindanlar, çiftlikler ve evler gibi her türlü şeyi yaratırken eğlenebilirsiniz. Öğeler, silahlar ve diğer öğeleri oluşturabilir ve takas edebilirsiniz.

Growtopia Mod Apk Temel Özellikler

 • Birden çok ses kanalı desteği.
 • Son kaydedilen listeleri kaydeder ve son kaydedilen konumdan oynatmaya devam eder.
 • Belirli bir konum arıyorsanız, zaman kaydırıcısını belirli bir konuma sürükleyebilirsiniz.
 • Hızlı bir şekilde organize etmek için özel gruplar oluşturabilirsiniz.
 • Gömülü gruplara sahip oynatma listelerini destekliyoruz.
  Çalma listelerindeki öğeleri hızla bulun.
 • Biz reklamsızız.
 • Cihaz önyüklenirken set üstü kutular için kullanışlı bir uygulama başlatın.
  Son kanal için otomatik oynatma.
 • Genişletilmiş oynatma listesi geçmişi mevcuttur.

Growtopia Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Growtopia Moduna tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemini kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Growtopia Mod Apk Dosyasını doğrudan indirmenin getirileri ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Growtopia Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’de ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Growtopia Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Growtopia Mod Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Hello Growtopians,

As we wind down slowly with cool weathers, we always turn up the heat with new content this month:

- The Royal Grow Pass and Subscriber Item!
- The ever-returning Voucher Dayz!
- Love is in the air this month with the return of Valentines!
- The long awaited UbiWeek returns!
- Bug fixes & optimizations.

Stay safe, play loads and Happy Anniversary fellow Growtopians!

- The Growtopia Team

Video

Images

Download links

How to install Growtopia Apk [Mod Özellikler Sınırsız Her Şey] APK?

1. Tap the downloaded Growtopia Apk [Mod Özellikler Sınırsız Her Şey] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *