Ev Tasarımcısı Düzelt ve Çevir Apk [ Mod Özellikleri Sınırsız Para]

1.1405

House Designer: Fix & Flip Mod Apk, Android için popüler bir ev yenileme simülasyon oyunudur. Bu, hayalinizdeki evi tasarlayabileceğiniz ve fantezilerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir oyundur.
Download APK
4.6/5 Votes: 861,319
Developer
Apk Reals
Updated
Feb 24, 2023
Size
90MB
Version
1.1405
Requirements
4.4
Get it on
Google Play

Report this app

Description

House Designer: Fix & Flip Mod Apk, Android için popüler bir ev yenileme simülasyon oyunudur. Bu, hayalinizdeki evi tasarlayabileceğiniz ve fantezilerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir oyundur. Android cihazlar için daha da geliştirildi ve optimize edildi. Oyunu oynamak ücretsizdir ve indirmesi kolaydır. Oyundaki en iyi langırt makinesi ve tasarımcısı olun ve büyük kazanın.

House Designer: Fix & Flip Mod Uygulaması, bu oyunun en iyi özellikleridir. Oyunda evler satın alın ve içlerinde hayal gücünüzü kullanın. Evi beğeninize göre tasarlayın. Ev mobilyaları arasında masalar, yataklar, banyolar, mutfak eşyaları, tablolar, sandalyeler ve çok daha fazlası bulunur. Dekorasyon için birçok süs eşyası satın alabilirsiniz.

Becerilerinizi geliştirin ve daha güzel bir oyun içi Fix and Flip House, Designer tasarlayın. Evi ve evin duvarlarını boyayın. Mobilyaları dekore edin ve odayı duvar kağıdıyla süsleyin. Oyunda bir bahçe tasarımcısı olun.

Güzel çiçekler ve bitkilerle güzel bir bahçe yaratın. Daha güzel ve doğal görünmesi için bahçeye mobilya ve çeşitli dekoratif objeler koyun. House Designer: Fix & Flip Mod Fazla çimleri kesmek ve bahçenizi güzelleştirmek için bir çim biçme makinesi kullanın.

Oyunda bir pergola yapın ve içine güzel bir sandalye koyun. Bir bahçe havuzu kurun ve güneşlenin. Her şey size ve seçiminize bağlı. Hayalinizdeki evi kolayca inşa edebilirsiniz.

House Designer: Fix & Flip Mod Apk nedir?

House Designer: Fix & Flip Mod Apk, olabildiğince gerçek bir ev yenileme ve dekorasyon deneyimi sunan güzel bir oyundur. Bu kez amacınız tek katlı bir bina inşa etmek ve onu kaldırmak, temizlemek, stoklamak ve yeni sahiplerine hazırlamak!

Ancak hazırlanmadan önce kat etmesi gereken uzun bir yol var. Oyunun başında şişeler, sürahiler, çöplerle dolu … sadece çok büyük. Sadece bu da değil, aynı zamanda kırık duvarlar, halı lekeleri ve böcek ve güve bulaşmış mobilyalarla da uğraşmak zorundasınız.

İlk göreviniz temizlemek: tüm dağınıklığı temizleyin, dağınıklığı temizleyin ve duvarları ve zemini eski haline getirebilmek için evi temizleyin. Ve çalışma zamanı geldiğinde, hiçbir ayrıntılı oyun eksik bırakılmaz: kalıntıları temizlemeden önce eldivenleri takmak için sağ tekerleği kullanmanız, temizlerken fırçayı değiştirmeniz ve duvarda delikler açmanız gerekir. Kaplamak için çimento, boya ve duvar kağıdı satın alın ve geri yükleyin.

Ve eve yatırım yapmak için daha az parayla oyuna başlasanız bile, kısa sürede evin her yerine döndüğünüzde daha çok kazanacaksınız. Kademeli ama emin adımlarla, evlerden ticari binalara ve parklara kadar diğer binaları ve alanları yenileyebileceksiniz.

Genel olarak House Designer: Fix & Flip Mod App, her detayı gerçek olan eğlenceli bir oyundur. Bu, dekore etmeyi ve yenilik yapmayı seven herkes için mükemmel bir oyundur!

House Designer: Fix & Flip Hileli Apk Özellikleri

Satın alın, onarın ve yatırım yapın

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu oyunda hasarlı evler satın alabiliyorsunuz. Ardından bunları düzeltebilir ve güncelleyebilirsiniz. Yani gerçek hayatta. En sevdiğiniz evi satın almanın ilk adımı, onu temizlemektir. Bir ev tasarımcısını temizlemek, çöpü çıkarmak ve tam anlamıyla evi temizlemek anlamına gelir.

Bunun için kullanabileceğiniz bir süpürgeleri var. Daha sonra artık ihtiyaç duymadığınız ürünleri satabilirsiniz. Böylece aynı anda temizlik yapabilir ve para kazanabilirsiniz! Bunu evin her yerinde yapmalısın, bu yüzden zaman alabilir.

Tüm evi temizledikten sonra yükseltme zamanı. Duvar kağıdını, zemini, mobilyaları ve iç nesneleri değiştirebilirsiniz. Ancak bunları mağazalardan satın almanız gerekiyor. Ama bir evi bir şaheser haline getirirseniz, onu çılgın bir kar karşılığında satabilirsiniz.

Yenileme

Yeni eviniz için ihtiyacınız olan şeyleri satın almak için paraya ihtiyacınız var Ama para kazanmak için tasarım ve onarım becerilerinizi kullanabilirsiniz! House Designer: Fix & Flip Mod Apk’ta para kazanmak için çeşitli görevleri yerine getirebilirsiniz. Bu parayı Svabya işiniz için ihtiyacınız olan her şeyi satın almak için kullanacaksınız.

Bu oyunlar ve farklı mekanlarda size çok iş düşüyor. Bu bir barda, araba servisinde, bodrum katında veya diğer insanların evlerinde olabilir. Hepsi işin zorluğuna göre ödüller alıyor. İlerlemenizi ekranın sol üst köşesinde görebilir, böylece başka ne yapacağınızı bilirsiniz.

Sezgisel dokunmatik kontrol ve etkileşimli mekanik

Siz güzel bir ev tadilatı oyunu oynarken, oyun aynı zamanda birden fazla görevi yerine getirirken karakterlerinize etkili bir şekilde rehberlik etmenize izin veren sezgisel dokunmatik kontrollere sahiptir. Ayrıca, sürükleyici birinci şahıs bakış açısına sahip etkileşimli mekanik, oyunu özellikle eğlenceli ve ilginç kılıyor.

Lütfen sadece dokunarak ve mevcut tüm seçenekleri seçerek önünüzdeki nesneyle birçok etkileşimin tadını çıkarın. Belirli bir görev için doğru araçları seçin ve bunlarla bazı kontrol seçenekleriniz olabilir.

Bir iç mimar olun ve lüks bir ev yaratın

Konusu açılmışken, iç mimar olmaktan keyif alıyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu harika simülasyon başlığını ilginç bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Fakat,

oyun, Android oyuncularının tam olarak yararlanabileceği birçok tasarım özelliği ve süsleme sunar. Burada mevcut öğeler, yardımcı ipuçları ve çekici dekorun yardımıyla kendi evinizi kolayca yenileyebilir ve tasarlayabilirsiniz.

Lütfen mobilyaların, ev aletlerinin vb. konumlarını ve yapılarını kontrol edin. Daha az harcamak ve mağazada bulunan yeni ev eşyalarına erişmek de mümkündür. Beğendiğiniz bir şey seçin ve bunun için eski eşyalarınızı satmayı düşünün. Becerilerinizi gösterin ve evinizi güzelleştirmek için harika bir ev tasarımcısı olun.

Temizlik yaparak çok para kazanın

Evde para temizleme işlemini tamamladıktan sonra ne kadar paranız kaldığını göreceksiniz ve bu oldukça mütevazı olacaktır. Yani bir iş bulmalısın ve sekmeli bir sürü masa bulacaksın.

Bulunduğunuz ev asıl sekmede görünecek ve bu evi kendinize göre yenileyeceksiniz. Görevler sekmesini tamamladıktan sonra alabileceğiniz görevlerin bir listesini ve ne kadar alacağınızı göreceksiniz.

Her odada kaç odayı temizlemeniz gerektiğini ve ne kadar iş yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. Başka bir odaya geçerseniz, bu istek bulunduğunuz yerde otomatik olarak düzenlenecektir.

Daha fazla özellik

 • İç tasarım uzmanı
 • İç tasarımı sever misin?
 • House Designer: Fix & Flip Mod App’te bir ev satın alabilir, ev dekorunu deneyebilir ve yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz. Çok çeşitli mobilyalar, yataklar, sandalyeler, masalar, banyolar ve mutfak mobilyaları, tablolar ve diğer dekoratif objeler bulunmaktadır.
 • Becerilerinizi geliştirin ve şaşırtıcı iç tasarım becerilerinizi geliştirin.

House Designer’da kendinizi bir bahçe tasarımcısı olarak bulacaksınız.

 • Bahçenizde dekoratif objelerin ve mobilyaların konforunu birleştirerek bahçenizde uyum ve güzellik yaratın.
 • Çim biçme makinesi ve rafla çimlerinize özen gösterin.
 • Bahçenize çiçekler dikin ve egzotik bitkilerle bahçe tarhları dikin.
 • Pergolalar kurun, iç mekanlara rahat sandalyeler yerleştirin veya havuzun etrafına fayans ve sandalyeler yerleştirin. Seçtiğiniz tüm bahçeyi planlamak size kalmış.
 • Evin arka tarafının tasarımı, bahçenizi rahat, güzel ve her şeyden önce orijinal ve benzersiz kılma yeteneğine sahiptir.

onarımlar

 • Evleri ve diğer ilginç alanları temizlemek ve tasarlamak için çalışır.
 • House Designer’ı İndirin: Repair and Reverse ve Ülkedeki En İyi Pinball Oyuncusu ve Tasarımcısı Olun!
 • Sorununuzu her zaman stüdyo e-postamıza yazabilirsiniz ve sorgunuzu kesinlikle dikkate alacağız.

Oyunun tadını çıkarın ve bonusu alın:

 • Oyun içi ürünlerde %20 indirim
 • %50 daha yüksek ücretli emek
 • Diğer çeşitli işler

Yüksek kaliteli erişimle hayatı kolaylaştırın:

 • 3 günlük ücretsiz deneme alın ve avantajları görün 3 günün ardından deneme otomatik olarak haftalık ücretli aboneliğe geçer.
 • Sunulan abonelikler 3 türe ayrılır: Haftalık, Aylık ve Yıllık
 • Bir haftalık ücretli abonelik ücreti 7,99. Ay – 19.99. Yıl – 99.99.
 • Satın alma işlemi onaylandıktan sonra ödeme iTunes hesabınıza yapılacaktır.
 • Aboneliği veya ücretsiz denemeyi istediğiniz zaman, ancak geçerli sona erme tarihinden en az 24 saat önce iptal edebilirsiniz. Aksi takdirde otomatik olarak yenilenecektir.
 • Yenileme için, mevcut son kullanma tarihinden 24 saat önce ücretlendirileceksiniz.
 • Satın alma işleminden sonra hesap ayarlarınızda abonelikleri yönetebilir ve otomatik yenilemeyi devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Bir abonelik satın aldığınızda, ücretsiz deneme sürenizin kullanılmayan kısmı kaybolacaktır.

Oyunda neler yapabilirsiniz?

 • Bir bahçe tasarımcısı olarak kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.
  Bahçenizde dekoratif objelerin ve mobilyaların konforunu birleştirerek bahçenizde bir uyum ve güzellik duygusu yaratın.
 • Çimlerinizi saklamak için bir çim biçme makinesi ve raf kullanın.
 • Bahçenizde çiçekler yaratın ve egzotik türlerle dolu bir bahçe arı kovanı yaratın.

Havuzun üzerine bir şemsiye dizip altına rahat bir sandalye yerleştirin ya da havuzu fayans döşeyip altına güneşlik yerleştirin. Her şey senin elinde. Tüm bahçeyi fikrinize göre planlayın.

Bahçe tasarımı, bahçenizi rahat, atmosferik ve her şeyden önce benzersiz ve benzersiz bir yere dönüştürme potansiyeline sahiptir.

House Designer: Fix & Flip Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve House Designer: Fix & Flip’e tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

House Designer: Fix & Flip Mod Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, House Designer: Fix & Flip Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: House Designer: Fix & Flip Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, House Designer: Fix & Flip Mod Apk ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamış olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

In this update, we have added new pieces of furniture for the kitchen and office. Fixed known bugs. Improved performance.

Images

Download links

How to install Ev Tasarımcısı Düzelt ve Çevir Apk [ Mod Özellikleri Sınırsız Para] APK?

1. Tap the downloaded Ev Tasarımcısı Düzelt ve Çevir Apk [ Mod Özellikleri Sınırsız Para] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *