Ekstra hayat Apk [Mod Özellikler Tümü Açık Sınırsız]

0.5

Extra Lives, "Wrestling Revolution" ve "Super City" ile aynı geliştiricilerin elinden çıkan benzersiz bir aksiyon oyunudur. Tabanı basittir. Zombilerle dolu bir adada hayatta kalmalısınız.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Apkreals
Updated
Mar 7, 2023
Size
500MB
Version
0.5
Requirements
4.1
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Extra Lives, “Wrestling Revolution” ve “Super City” ile aynı geliştiricilerin elinden çıkan benzersiz bir aksiyon oyunudur. Tabanı basittir. Zombilerle dolu bir adada hayatta kalmalısınız. Ama zombilerden daha fazla problemin olacak.

Oyunun başında, çoğu filmlerden ve video oyunlarından popüler karakterlerden ilham alan 30’dan fazla farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, Indiana Jones, Gaybrush Thripwood, Lara Croft ve Tupek ve diğerlerinden açıkça ilham alan karakterler bulabilirsiniz. Karakterinizi seçtikten sonra maceraya başlamaya hazırsınız. Adada yürüyüş yapabileceğiniz birçok sığınaktan biriyle başlıyorsunuz. Adanın bir ucundan diğer ucuna seyahat etmek için haritanın bir ucundan diğer ucuna yürümek zorundasınız.

Extra Lives’daki dövüş sistemi, MDK tarafından geliştirilen oyunların geri kalanına benziyor: solda sanal D-pad’ler ve sağda işlem düğmeleri var. Ayrıca çok fazla hasar verebilecek birçok silah da bulabilirsiniz: makineli tüfekler, alev makineleri, kılıçlar, baltalar, kürekler vb. Oyunda ayrıca etkileşime girebileceğiniz veya zombiye dönüşebileceğiniz onlarca karakter var.

Ekstra Hayat APK hakkında

Extra Life APK İçerik Derecelendirmesi Adult 17+ şiddet, kan ve vahşet, cinsel temalar içerir ve API 21 ve üstünü destekleyen Android cihazlara indirilip kurulabilir.

Aptal zombiler ve acımasız insanlarla dolu bir dünyada ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görün! Her biri sorunun ne olduğu ve nasıl çözüleceği konusunda kendi inançlarına sahip 8 savaş grubuna yayılmış 200’den fazla karakterle benzersiz ilişkiler geliştirin. Seyahat ederken, tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak yüzlerce etkileşimli öğeyle şehrin her köşesinde düzeni yeniden sağlamak için 50’den fazla farklı konumu keşfedin. Wrestling Revolution serisinin üzerindeki ortalama dövüş sistemi ile düşmanları yenmek hiç bu kadar tatmin edici olmamıştı! Oyunu oynaması çoğunlukla ücretsiz olmasına rağmen, deneyiminizi geliştirmek için “sonsuz” bir yükseltme seçeneği vardır. Yaratılışınızda bir karakterle başlayın ve dünyayı sizin yapmanız için diğer herkes için değişikliklerinizi kaydedin. Başlamak için kaç zombi olacağını seçebilirsin, sonuna kadar dalarsın ya da yavaş bir yapı sağlarsın. Özel “Deathmatch” moduyla dolu, size zombileri zorlamadan öldürmek için tüm eğlenceyi sunuyor!

Neden Extra Life APK oynamalısınız?

Önceki oyunların oyuncularının, sol ve sağ elleri birbirinden ayıran yeni kontrol sistemine alışmaları biraz zaman alabilir:

* Kırmızı yumruk butonları ile her iki taraftan da saldırabilirsiniz.

* Mavi el düğmeleri, iki elinizle kaldırmanıza veya bırakmanıza izin verir (atmanın bir yolunu tutun).

+ Her iki taraftaki düğmelere basarsanız, elinizde ne varsa onu kullanmaya çalışacaktır – örn.

+ Her iki kayıt düğmesine aynı anda basarsanız, zeminde elinizin içine veya yanına bir şeyler gelir. Büyük mobilyalar, boş olmaları ve tutamağa yakın bir şey olmaması koşuluyla iki elle de kaldırılabilir.

+ Her iki saldırı düğmesine aynı anda basmak, rakibinizi (hareket etmek için başka bir tuş kombinasyonunun kilidini açmak için tekrar basın) veya başka bir kombinasyonu yakalamaya çalışacaktır.

+ Çalıştırmak için herhangi bir yöne çift dokunun.

– Enerji seviyeniz düşükken uyumak için sağlık çubuğuna dokunun.

– Duraklatmak için saate dokunun – Menüden çıkın veya diğer seçeneklere erişin.

Üzgünüm, bu oyunda burada asla açıklanamayacak daha çok şey var, bu yüzden lütfen oyundaki ekstra ipuçlarına dikkat edin.

Extra Life APK’nın Özellikleri

 • Hikaye devam ediyor.
 • 2 Konabini Evi, Minato
 • 2. arkaplan
 • 2 yeni karakter, Assamese ve Sakuya
 • 10 CG ve 15 varyasyon ile
 • Bellek optimizasyonu, 4k’daki bazı arka planlar önemli gecikmelere neden olabilir, boyutları küçültüldü.
 • Menü karakterleri ve galeri arka planları güncellendi.
 • Şimdi Noriko’nun odasında ve parkta paranın nerede olduğunu gösterecek.
 • Ana sayfaya aboneler sayfasına bir bağlantı eklendi
 • Artık arka planda gizli paranız varsa hile menüsüne erişebilirsiniz. Hile menüsünün kilidini açtığınızda, tüm yeni oyunlarınız için geçerli olacaktır.

Extra Life Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Extra Life’a tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Extra Life Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Extra Life Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’de ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Extra Life Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Extra Life Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Release-0.5, Version code-5. This app is complaint with 64bit android devices phones with NDK (Native Development Kit) besides 32bit android mobile devices phones. Fixed app bundle and small bugs. This game is known as words like: Extra Life, Extra Lives, Players, Hearts and zombie enemy game, Fun and enjoyable game.

Images

Download links

How to install Ekstra hayat Apk [Mod Özellikler Tümü Açık Sınırsız] APK?

1. Tap the downloaded Ekstra hayat Apk [Mod Özellikler Tümü Açık Sınırsız] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *