ejderha diyarı Zombi VS Ejderha Apk [Mod Features Sınırsız Para / Mücevher]

0.53

Kralların, kraliçelerin, ejderhaların ve cadıların görkemli masallarına kanat verdikleri için hepimiz Disney'e ve tüm büyük film yönetmenlerine teşekkür etmeliyiz.
Download APK
4.3/5 Votes: 6,092
Developer
Apkreals
Updated
Feb 23, 2023
Size
55MB
Version
0.53
Requirements
5.1
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kralların, kraliçelerin, ejderhaların ve cadıların görkemli masallarına kanat verdikleri için hepimiz Disney’e ve tüm büyük film yönetmenlerine teşekkür etmeliyiz. Çocukluğumuzdan beri hepimiz masalların güzel dünyasının büyüsüne kapılmışızdır.

Ama o hikayeleri sadece okuyabilir veya ekranda görebilirdik. Günümüz dünyasında Dragon Land Mod Apk yetmiyor! İnternetin ortaya çıkışıyla birlikte teknoloji birçok kez ilerledi ve tüm bunlar sonunda neredeyse her ihtiyacımızı karşılamamıza yardımcı olan uygulamaların geliştirilmesine yol açtı.

Bir uçurtma türü var. İnsan yaratılış tarihindeki heyecan verici türler. Sadece mükemmel bir ürün değil, aynı zamanda harika, keskin ve göz alıcı bir görüntüye sahipler. Dragon Land, Social Point tarafından popüler bir oyundur. Dragon Land Mod Apk, nihai varoluşun kadim görüntüsünün neredeyse tamamen değiştiği bir yerdir.

Daha önce Dragon saldırgandı ve güçlü bir mevcudiyete sahipti, şimdi oyunda daha eğlenceli ve eğlendirici özelliklere sahipler. Üstelik bu oyunlar, yaratılışlarındaki ve insan hayal gücündeki çeşitlenmenin bir sonucu olarak geliştikçe, gelişmeye devam ediyor.

Dragon Land Mod Apk, uluslararası topluluktan da birçok olumlu geri bildirim aldı. Ayrıca bir öncekinin sadece yarısı kadar kapasiteye sahip olan Dragon Land Mod Apk, oyunseverleri geçici olarak tatmin edebilecek bir lite versiyonu olarak kabul ediliyor. Genel olarak, oyun dünyanın dört bir yanından çok sayıda olumlu geri bildirim aldı.

Dragon Land Mod Apk Hakkında

Dragon Land Mod Apk, Dragon City’nin ticari halefidir. Kardeşinin ürününün yaklaşık 100 milyon indirmesi ürün tarafından emildi. Dragon Land Mod Apk, önceki oyunların hayranları da test için işe alındığından oyuncuların ilgisini çekti. Dragon Land Mod Apk, oyuncuları geçici olarak tatmin etmek için hafif bir sürüm olarak kabul edilir ve eskisine kıyasla yalnızca yarısı kadar kapasiteye sahiptir.

Dragon Land Mod Apk, Dragon City’nin ticari halefidir. Ürün, kardeşinin indirmelerinin neredeyse tamamını emerek toplamda 100 milyonu buldu. Önceki oyunun hayranları bile teste katılmaya istekli olduğundan, oyuncuları çeken şey budur.

Dragon Land Mod Apk, insanlık tarihindeki en büyüleyici türlerden biridir. Sadece mükemmel bir ürün değil, aynı zamanda çarpıcı, keskin ve çekici görünüyorlar. Dragon Land, iyi bilinen ve popüler bir sosyal puanlama oyunudur. Dragon Land Mod Apk, nihai varoluş algımızın önemli ölçüde değiştiği bir yerdir.

Daha önce Dragon saldırgandı ve oyunda güçlü bir varlığı vardı, şimdi daha zarif ve esprili özelliklere sahip. Ayrıca bu oyunların popülaritesi ve çeşitliliği arttıkça insanın hayal gücü de artmaktadır.

Dragon Land Mod Apk Özellikleri

 • 3D platform kampanyası
 • Klasik 3D grafikler ve oynanış!
 • Gizli Katmanlar: Bu özellikle zor ve özellikle faydalı alanların kilidini açmanın anahtarını bulun.
 • Skor tablosunda yükselmek için gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınızla rekabet ettiğiniz çok oyunculu mücadeleler!
 • Yükseltme ve uçurtma koleksiyonu
 • Her biri benzersiz yeteneklere sahip düzinelerce farklı ejderha toplayın!
 • Ejderhalarınızın seviyesini yükselttikçe daha etkileyici hale geliyorlar!
 • Ejderhalara benzersiz görünümler uygulanabilir.
 • Hızlı bir oyunda zorluk seviyeleri
 • Tek vuruş, sonsuz seviyeler. Ne kadar uzağa gidebilirsin?
 • Bu zorlu modda arkadaşlarınızı geride bırakın!

Dragon Land Hileli Apk Oynanış

Dragon City’nin soyundan gelmesine rağmen, başlangıçta olduğu gibi çalışmıyor. Dragon Land Mod Apk, ana karakter olarak ejderhaların yer aldığı eğlenceli bir Chibi tarzı aksiyon rol yapma oyunudur. Oyunun yayıncısına göre Dragon Land Mod Apk, yepyeni bir 3D platform oyunudur. Oyuncular harika geçmişlere, atari aksiyonuna ve korkunç ejderhalara sahip heyecan verici ve komik oyunlarda yer alacaklar.

Dragon Land Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 • Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Dragon Land Moduna tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 • Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 • Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 • Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Dragon Land Mod Apk’yi doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Dragon Land Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Dragon Land Mod Apk’yı indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Dragon Land Mod Apk ile ilgili tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

New event "Toy"

Video

Images

Download links

How to install ejderha diyarı Zombi VS Ejderha Apk [Mod Features Sınırsız Para / Mücevher] APK?

1. Tap the downloaded ejderha diyarı Zombi VS Ejderha Apk [Mod Features Sınırsız Para / Mücevher] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *