Çöp Adam Kaçış Jailbreak Apk [Mod Özellikler Android Oyunu]

1.0.0

MI6'nın üst düzey casusu Lupin, yanlışlıkla kızın bilinmeyen kişiler tarafından kaçırıldığını öğrendi.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Apkreals
Updated
Feb 23, 2023
Size
85MB
Version
1.0.0
Requirements
4.4
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MI6’nın üst düzey casusu Lupin, yanlışlıkla kızın bilinmeyen kişiler tarafından kaçırıldığını öğrendi. Kızı kurtardıktan sonra, düşmanının intikamını almayı planladığından haberi yoktur. Stickman Escape Mod Apk’ta imkansız görevler, maceralar ve zor durumlar çözümünüzü bekliyor!

Lupin gibi, kızı kurtarmaya karar vermelisin; Kötü şöhretli Red Skull suç örgütünden kaçış; Tüm düşmanları yok edin ve dünyayı kurtarın. Cevabı seçmek kolay görünebilir, ancak yanlış yaparsanız sizin için her şey biter! Sert görüş. Birkaç zorlu zorluk ve bulmaca sizi bekliyor, bu yüzden akıllıca bir seçim yapmaya hazır olun!

Sürpriz malzeme. Oyun sürprizlerle dolu. Cevap çok açık görünüyorsa, tekrar düşünün! Kanmayın, çünkü belki de göründüğü gibi değildir. Şaşırtıcı grafikler. Şaşırtıcı 2D grafikler, keyifli bir oyun deneyimini garanti eder. Bağımlılık yapan oyun. Bu beyine doyamamanızı sağlayacağız. Başladıktan sonra, daha fazlası için geri gelmeye devam edeceksiniz.

Bulmaca, kelime oyunları, trivia oyunları, beyin jimnastiği oyunları veya burada eğlenmenin hayranı olsanız da, sizi koruyoruz. Lupin’in tüm sorunları çözmesine ve görevini yerine getirmesine yardım edin.

Çöp Adam Kaçış Hileli Apk Hakkında

Stickman Escape Mod Apk, birçok harika macera hikayesine sahiptir ve yolculuğun her adımında bir karar vermeniz gerekir. Doğru seçim olay örgüsünü ilerletecek ve sorunsuz bir şekilde sona erecektir. Bittiğini hissettiğinizde, bir sonraki yolculukta hayatta kalın, kaybınız çok daha büyük olacak.

Evet, çoğu oyunun aksine, Escape of the Stickman, eğlenceli “başarısızlığın” en az yarısı gibi geliyor. Ne kadar hayal kırıklığına uğrarsanız tavuk çorbası hayat felsefesinin pozitif enerjisini o kadar fazla hissedeceğinizden değil ama çok ilginç! Açık hissetmek,

senarist kendini tam olarak tarif edemiyor! Planlamada ne tür tuhaf hatalar olabileceğini asla bilemezsiniz, çoğu zaman bu fikir gruptan çıkar ve genellikle her olay için böyle tuhaf ve mantıksız hatalar olur. Birçok olasılık var.

Her yaştan büyük şeytanların kendi çocukluk anıları vardır ve sözde “çocukluk anıları” bile değişmiş ve zamana ayak uydurmuştur. Çöp Adam’ın 80’ler ve 90’lara ait çocukluk anıları varsa,

MOBA ve ‘tavuk yemek’ 00’ler ve çocukların 10’lar anıları. Doğa. Bahar Şenliği’nin düzenliliği için bir dizi ev ödevi, öğrenme ve gelişim “sorunları” da vardır. Ve “Stickman Escape Mod Apk” bu unsurları akıllıca birleştirir, böylece her oyuncu istemeden çocukluklarını düşünebilir ve gülmez.

Bu güzel bir hata koleksiyonuysa, seçeneklere arka arkaya bakın, değil mi? Bu düşünce masum. Stickman Escape Mod Apk, birden çok kenar ayarlamak için alternatif dallanma kullanır ve bazı önemli düğümlere “gizli işlemler” ekler.

Contraer Childhood Secret Power AB olarak, “cennet karşıtı” etkiyi elde etmek için olay örgüsünü uygun şekilde yeniden yazabilirsiniz. Sonuçta oyun beyin yıkamasıyla biliniyor, garip tahminleri gömmese affetmez miydiniz?

Flash dönemi bitti ama çocukluğumuz henüz bitmedi. Stickman Escape Mod Uygulamasında çocukluğumuzu yeniden yaşayalım ve ünlü Stickman ile eğlenceli bir yolculuğun tadını çıkaralım.

Çöp Adam Kaçış Hileli Apk Özellikleri

Birçok ilginç sahne

Stickman Escape Mod Apk, oyuncuların ana karakterin engelleri aşmasına yardımcı olmak için her seviyede akıllıca kararlar verdiği eğlenceli, etkileşimli bir oyundur. Bu nedenle, kızı kötü düşmanların esaretinden kurtarmak istiyorsanız,

çeşitli zorlukların üstesinden gelmelisiniz. Oyundaki her fantezi durumu size 2 veya 3 farklı seçenek sunuyor. En önemlisi, yalnızca 1 tanesi doğrudur ve mevcut zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Oyuncuların tek yapması gereken ekrandaki simgeye dokunmak ve hikayenin daha da geliştirilmesini görmek. Bazen aşırı düşünceli olmadan kolay görünen kararlar kazanmanıza yardımcı olabilir.

Bu oyunda pek çok farklı durum olacak, bu yüzden çoğunlukla bundan yararlanmaya hazır olun Bu, nihai bir karar vermeden önce size düşünmek için bolca zaman verir.

Katı seviyeyi geç

Oyunun seviyesi artan sıradadır. İlk katmanlar oldukça basittir, bu yüzden onları yakında elde edeceksiniz. Ana karakter pek çok olası durumdan geçerken, işler yavaş yavaş zorlaşıyor. Bu nedenle, akıllı ve doğru oyuncuların kararı, zorlukla yüzleşmek için en önemli şeydir.

Çöp Adam Kaçış Mod Uygulaması, oyuncuların belirli testleri geçmek için teröristleri öldürmesine izin verir. Endişelenme, meydan okuma bitene kadar seviyeyi her zaman yeniden başlatabilirsin. Ancak oyunu eğlenceli kılmak için seviyeyi hemen tamamlamanızı öneririz.

Eşsiz Hikaye

Çok fazla bulmaca oynayan biriyseniz, artık kesinlikle tadını çıkarabilirsiniz. Artık zevk alacağınız birçok bulmaca bulacaksınız çünkü çok fazla ৷ var. Yeni şeyler keşfetmeli ve modern bulmacayı deneyimlemelisiniz.

Sizi öldürecek klasik bir bulmacaya takılıp kalmanıza gerek yok. Stickman Escape Mod Uygulamasında, ana karakter olduğunuz modern bir hikayenin tadını çıkarabilirsiniz. Bir bulmaca gibi bile görünmüyor!

Bu suçlular işe yaramaz ve onları durdurmanın bir yolunu bulmalısın. Ülkenin başbakanını kurtarın! Şu anda beklediğiniz zor durumla yüzleşirken oyunun tadını çıkarın!

Çoklu Mücadele Seviyeleri

Bu oyunda üstesinden gelmeniz gereken birçok karmaşık zorluk var. Her seviyede, mevcut iki veya üç seçenekten birini seçebilirsiniz.

Genellikle en bariz cevap doğru değildir! Bunun bir bilmece olduğunu unutmayın, yani cevabın net olmadığını varsayalım. Bu yüzden bu oyunda cevabınızı seçmeden önce dikkatlice düşünmelisiniz. Hayatta kalacaksın

Temiz Grafikler

Çöp Adam Kaçış Mod Uygulaması, şimdiye kadarki en basit ve en komik grafiklerde eğlenceli bir hikaye sunuyor. Animasyon net ve gerçek olduğu için burada oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Büyük bir özenle yapılmış ve oyun olmayınca çizgi roman gibi duruyor.

Burada farklı sonuçlara yol açan farklı seçimler yapabilirsiniz. Seçimlerinizi önünüzde görebilir ve seviyeyi tamamlamanıza izin verebilirsiniz.

bir sürpriz seni bekliyor

Daha önce de belirtildiği gibi, Stickman Escape Mod Uygulamasında oyuncular ikisi arasında seçim yapmalıdır. Seçim her zaman net değildir ve sonuçlar çok tuhaf olabilir. Örneğin, bir oyuncu iki saldırganı bayıltmalıdır.

Nasıl yapılır – sapanla mı yoksa yumrukla mı? Elbette bir mermi ile, çünkü bir mermi aynı anda iki kişiyi öldürebilir. Seviyeyi çoktan geçtiğinizi düşünüyorsanız, şaşıracaksınız – güzel kızınız, elleriniz ve ayaklarınız bağlı. Kötü bir güç onu korur,

ama onu vurmak yerine elini tutar ve düşmana doğru koşar. Genel olarak, oyun sürprizlerle doludur, bu nedenle sonunda hangi çözümün doğru olacağını tahmin etmek her zaman zordur.

Daha fazla özellik

 • Akıllıca kararlar verin
  Her seviye size birkaç seçenek sunar – devam etmek için doğru cevabı verin. Yanlış cevaplar acı verici ama komik sonuçlara yol açar.
 • Çok basit ve bağımlılık yapıcı bir oyun
 • Oyun çok basit. Sadece bir karar ver ve ne olacağını görmek için bekle.
 • Jail Escape: Stickman Adventure’ı herkes oynayabilir.
 • Basit oyun, basit içerik ve çok eğlenceli sonuçlar, herkesin Prison Escape: Stickman Adventure oynamasına izin verir

Bu oyunun oynanışı çok basit ve mekaniği hiç de karmaşık değil. Bu yüzden Stickman Escape Mod Apk, yaş sınırı olmayan her yaştan insan için harika bir oyundur ve boş zamanlarınızı değerlendirmek için harika bir oyundur.

Oyuna girerken çöp adam karakterini kontrol edebiliyorsunuz. Karakterinizin adı “Arsène Le Pen”. Evet bu doğru! Aynı ünlü ‘Arsen Le Pen’! Arsene Le Pen’in imkansızı mümkün kılma tutkusu var. Bu nedenle kendisini kimsenin altından kalkamayacağı zor bir durumun içinde bulur.

Oynanış
Stickman Escape Mod Apk’nin bir diğer özelliği de senaristler tarafından yazılmış ilginç bir hikaye. Hikaye boyunca, çaresiz polisiniz kendisini mucizevi bir şekilde ortaya çıktığı gülünç ve son derece tehlikeli bir durumda bulur.

Hırsızları yakalayıp parayı iade etmek için yeterli değil. Kız arkadaşını ve sonra tüm dünyayı kurtarmak zorundasın. Etkinlik düzenlemesi için kullanıcının yalnızca iki seçenek arasında seçim yapması gerekse de bu oyun oldukça ilgi çekicidir. Bütün bir macera filmi izlemek gibi.

Stickman Escape Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 • Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Stickman Escape Mod’a tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 • Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemini kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 • Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 • Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

Stickman Escape Mod Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Stickman Escape Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’de ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Stickman Escape Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm
Bu inceleme, Stickman Escape Mod Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Stickman Escape

Images

Download links

How to install Çöp Adam Kaçış Jailbreak Apk [Mod Özellikler Android Oyunu] APK?

1. Tap the downloaded Çöp Adam Kaçış Jailbreak Apk [Mod Özellikler Android Oyunu] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *