CHUCHEL Apk [Mod Özelliklerinin tümü açık]

Varies with device

  • Payment
CHUCHEL Apk, Botanicula, Machinarium ve diğerleri gibi yaratıcı ve heyecan verici oyunların yaratıcılarından yeni ve başarılı bir projedir. Bu oyunun ana karakteri, Korkuluk adında garip ve güzel bir yaratıktır.
Download APK
4.5/5 Votes: 7,410
Developer
Apk Reals
Updated
Jan 31, 2023
Size
50MB
Version
Varies with device
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

CHUCHEL Apk, Botanicula, Machinarium ve diğerleri gibi yaratıcı ve heyecan verici oyunların yaratıcılarından yeni ve başarılı bir projedir. Bu oyunun ana karakteri, Korkuluk adında garip ve güzel bir yaratıktır. Sihirli ayı Kiraz’ı bulması gerekiyor ama bunun için…

dikenli ve uzun bir yoldan geçmesi, birçok karmaşık bulmacayı çözmesi ve diğer birçok zor testi geçmesi gerekiyor. Ve Korkuluk oyunda yalnız olmadığı ve zeki bir rakibi Kekel olduğu için yol daha da zorlaşıyor. Oyun harika mizah dolu, atmosferik müzik,
ve iyi müzik. Bu atari salonu yakın zamanda ortaya çıkmış olsa da, İnternet şimdiden olumlu eleştirilerle dolu. Bu şaşırtıcı değil çünkü Amanita Tasarım Projesi geliştiricileri çok

CHUCHEL Apk Hakkında

CHUCHEL Apk, pek çok komik mizah içeren harika bir bilmecedir. Kekel oyununun ana karakteri gerçek bir kucaklayıcı ve kiraz rüyasıdır. Kullanıcı, ünlü meyveleri almasına yardım edecek. Bunu çözmek için zorluklarla ve mantıksal bulmacalarla dolu birçok seviyeden geçmelisiniz.

ki bu o kadar kolay olmayacak. Oyuncular, çeşitli aşamaların yanı sıra ana karakterler ve diğer oyuncularla eğlenceli sahneler bekleyebilirler. Yüksek kaliteli şakalar, ilginç grafikler ve sesler, projenin atmosferini büyük ölçüde artırıyor.

CHUCHEL, şimdiden binden fazla İnternet kullanıcısının kalbini ve aklını kazanmış, oyun biçiminde ilginç ve orijinal bir projedir. Bu şaşırtıcı değil, çünkü projenin yazarı Botanicula gibi mobil cihazlar için bu tür kült oyunların yaratıcısı.

Machinarium ve diğerleri. Bu oyunun ana karakteri, Korkuluk adlı sarhoş şeklindeki garip ve garip bir yaratıktır. Korkuluğun ana görevi, Bender için büyülü özelliklere sahip bir meyve bulmaktır. Kirazla ilgili. Ama görevi tamamlamak için
ana karakter zor, zor ve dikenli bir yoldan geçmeli, karmaşık ve zor bulmacaları çözmeli ve diğer yüksek zorluk dereceli testleri geçmelidir.

CHUCHEL Apk nedir?

CHUCHEL Apk, vişnesini vahşi ve yaratıcı bir ortama geri döndürmek isteyen sevimli tüylü bir yaratığa yardım ettiğiniz eğlenceli bir macera oyunudur. Machinarium’un ve en son Samorost 3’ün yaratıcıları olan geliştirici Amanita Designs’tan, sizin ve sinir bozucu arkadaşlarınızın elinizde kalan kirazları almaya çalıştığınız komik bir görsel seri.

Kirazlar genellikle saçınızdan ve tembel ellerinizle alınır ve çeşitli garip yaratıkların mülkiyetine getirilir ve onları geri almak için dikkatlice gezinmeniz gereken manzaralar vardır. Bulmacaların çoğu, belirli nesneleri doğru sırayla tıklamanızı gerektirir.

Takılırsanız, size yardımcı olacak yararlı bir ipucu görünecektir. Bir sahnenin beklenmedik bir şekilde geliştiğini görmek her zaman eğlencelidir. Kendimi düşen karakterler tarafından ezilmekten kaçınmak için dönen Tetris gibi klasik oyunların varyasyonlarını oynarken buldum.

Garip görsel tarzı dışında banjo, alkış, el çırpma ve tüm dünyaya uyan vokal melodileri ile oyun gerçekten akılda kalıcı bir film müziğine sahip. “CHUCHEL Apk”, bir odada arkadaşlarınızla oynamak istiyormuşsunuz gibi görünüyor, sadece karakterin kafasını jakuzi olarak kullandıktan sonra şaşkın bakışlar atmak için. Çocuklar, özellikle bu tür mizahtan hoşlanacaktır. Ama aynı zamanda hızın onun sabrını da test edebileceğini düşünüyorum.

Çözümlerden bazıları biraz fazla kolay görünüyordu, diğerleri gerçekten kafamı karıştırdı ve ipuçlarını kullanmaktan başka çarem yoktu. Ancak asıl eğlence, CHUCHEL Apk Mod nesnelerini veya diğer hayvanların komik ifadelere tepkilerini izlemektir. Amanita Design’ın birinci sınıf bir oyunudur, Uygulamayı Androplace’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CHUCHEL Apk Özellikleri

kayıp kirazı bul

Can dostumuz ağaçtan kiraz toplamaya çalıştı. Ama ne yazık ki düşmanların eline geçti. Yemek yiyemediğim için, şimdi ne yediğime bakmam gerekiyor. Ancak kararlılıkla kahramanımız kesinlikle amacına ulaşacaktır. Kötü tiranla savaşın ve ganimeti şimdi kendiniz alın.

Çok güçlü olsalar da oyuncu olarak insanüstü zekaya sahiptirler. Bundan yararlanın ve o büyük meşe palamutlarını atın ve kirazın size geri dönmesine izin verin. Hayattaki gerçek aşkınızı bulun.

haydut

Vişneni öldürmek için yolda suçlularla karşılaşmalısın. Bu insanlar pastanızın üzerindeki krema ve onu geri almanın bir yolunu bulmalısınız. Hedeflerinize başarılı bir şekilde ulaşmak için diğer çözümleri kullanmalısınız. En tuhaf ve en beklenmedik yolları düşünün ve kullanın.

Bu yöntemler olağandışıdır, insanlar bunları asla uygulamayacak ve aptalca bulmayacaktır. Ama CHUCHEL Uygulamasında bu çok farklı olacak, aptallık en iyi yol. Aptal insanlar aptaldır ve en etkili şekilde manipüle edilir. Kimse böyle bir başarı beklemiyordu. Senden daha güçlü birini yenmek için farklı düşün.

ortamı kullan

Nesneleri bağlamak, sorunları çözmek için kullanışlıdır. Yakındaki nesne ve cihazlardan çözümler bulmaya çalışın. Sizi en çok şaşırtan şey problem çözmektir. Kahramanımız uykuya daldığında bir sarhoşun onu aptalca bir şeyle uyandırdığı söylenebilir.

Bu aptalca eylemler bir araya gelebilir ve şaşırtıcı sonuçlar verebilir. Hangi çözümlerin zor göründüğüne şaşıracaksınız ama aslında oldukça basit. Farklı düşünmeyi öğretir. Bu düşünce tarzı hayatı kolaylaştırır.

büyük bir meydan okuma

Zor durumlarda, büyük zorluklar sizi bekliyor. İnanılmaz zekanız her zorlukla sınanacak. Bol eğlenceli içeriklerle verilen challengelar çok ilgi çekici ve ilgi çekici olacak. Etrafınızdaki her şeye dikkat edin, fark edilmemesi gereken bir şey yapmaya çalışabilirsiniz.

Birlikte nasıl çalıştıklarını görmek için farklı stiller deneyin. Bu şekilde, herhangi bir çaba harcamadan braketten çekebilirsiniz. Bazen cevaplar, sahip olduğunuz küçük şeyler veya çözülebilecek basit manipülasyonlardır.

Yardımın için teşekkürler

En zor ve ironik durumdan çıktınız ve bir çözüm bulamıyorsunuz. Ampul yardım çubuğuna tıklayın ve bir ipucu alın. Bu hızlı kılavuzla, temel sorunu hızlı bir şekilde bulacaksınız. Kalp sorunlarını hızla çözün.

O zaman bazen bunun neden bu kadar kolay olabileceğini anlarsın. Sizin için bağımlılık oluşturdukları için Aadhaar’a çok fazla güvenmeyin. Onları sorunu çözmek için düşünmeye ve beyin fırtınası yapmaya zorlamayın. Şimdi CHUCHEL Mod ile bu can sıkıcı bulmacayı çözmeye başlayalım. Akıllıca fikirlere aldanmayın.

Öne Çıkanlar

30+ sonsuz seviye

Bu oyunda birçok sonsuz seviye var. Bu seviyeler engeller ve maceralarla doludur. Tüm bu zorluk seviyeleri. İnsanlar tüm seviyeleri tamamlamak istiyor çünkü sonraki her seviye bir önceki seviyeden daha zor

. Bir seviyeyi geçerseniz, bu oyun size bir sonraki seviyeyi verecektir. Zorlu oyunları seviyorsanız, bu oyunu indirmek için doğru yere geldiniz. İndirdikten sonra, bu 30’dan fazla sınırsız seviyenin tadını çıkarabilirsiniz.

İlginç bir reklamın keyfini çıkarın

Birçok ilginç reklamla sizi eğlendiriyor. Bu reklamlar video ve fotoğraf şeklindedir. Bu reklamın tadını çıkarabilirsiniz. Bu reklamlarda ayrıca komik bir video da yer alır. Bu videodan keyif alabilir ve bu komik videoyu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İnsanlar video ve fotoğraf izleyerek bu reklamların keyfini çıkarabilirler. Reklamlar sizi rahatsız ediyorsa, bu reklamları engellemek için bir düğme var. Bu yüzden düğmeye basın ve reklam sizi rahatsız etmeyecektir.

Çevrimiçi ve çevrimdışı keyfini çıkarın

Bu oyunu çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabilirsiniz. Bu oyun o kadar ilginç bir oyun ki, insanlar çevrimiçi olarak arkadaşları ve akrabalarıyla oynamayı seviyor. Bu çok oyunculu bir oyundur, bu yüzden insanlar onu arkadaşlarıyla çevrimiçi oynamayı sever. Bu özelliği onu harika bir oyun yapıyor.

Ancak bu oyunu çevrimdışı da oynayabilirsiniz. Çevrimdışı oynadığınızda, cihazınızda internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur ve heyecanı yaşamak için her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz.

Gözden geçirilmiş hali

Oyun, Uygulamanın değiştirilmiş bir sürümünde de mevcuttur. Bu oyun insanlar için daha ilginç çünkü indirdikten sonra her şeyin kilidini kolayca açıyorlar. İnsanların bu talebini dikkate alarak,

Bu oyunun değiştirilmiş bir versiyonunu sunuyoruz ve indirdikten sonra, bu oyunda her şeyin kilidini açacaksınız. Oyunun bu değiştirilmiş versiyonu çeşitli özelliklere sahiptir. Ancak oyunun eski sürümleri sizin için her şeyin kilidini açmaz.

sınırsız para

Bu oyunun ortasında ve sonunda birçok ödül alacaksınız. Bu oyun birçok premium özelliğe sahiptir. Ama bu özelliği bu oyunu özel kılıyor çünkü çoğu kişi bu özelliğinden dolayı oynuyor.

Seviyeyi geçerseniz bu oyun size sınırsız para verecek. İnsanlar bu sınırsız parayı elde etmek için tüm zor seviyelerden geçmek istiyor. Bir adam sınırsız para kazanınca mutlu olur. Ayrıca CHUCHEL Apk’den sınırsız para alabilirsiniz.

Bu arada bu oyunu oynayarak birçok ödül alacaksınız ve bu oyunu beğenen günlük ödüllerin tadını çıkaranlar bu oyunun sonunda bu ödülleri toplamayı unutmayın.

Hikaye

Oyun, dev bir adam tarafından sabahın erken saatlerinde çalınan bir kirazı en iyi arkadaşı, düşmanı ve evcil hayvanı Cackle tarafından yardım edilen veya engellenen tozlu bir yaratık olan ana karakter CHUCHEL Apk’ı takip ediyor. turta Yol Oyunu, CHUCHEL’in vişneyi alıp elinde tutma mücadelesinin kısa, birbirine gevşek bağlı bölümleri halinde düzenlenmiştir. Bağlam karakteri, başlığı gösteren birden çok katmanla vurgulanır.

Son bölümde kiraz kabuklarını taşıyan dev elin aslında kalamar benzeri dev bir yaratık olduğu ortaya çıkıyor; Midesinden kirazı çekip beynine tırmanarak onu “tuhaf”tan “mutlu”ya çeviren CHUCHEL ve Kekel’i yutar. Şimdi mutlu olan Vishal daha sonra CHUCHEL ve Kekal’ı evine götürür ve burada Vishal’a bir yığın vermek için vişneyi paylaşırlar ve bu daha sonra büyük elli büyük bir armuta dönüşür.

Bu oyunda 30 seviye var. Oyuncu, görevi kiraz almak olan CHUCHEL’i kontrol eder. Düzeyler değişir ve çoğu işaretle ve tıkla maceraları olarak oynanır, ancak bazıları Pac-Man, Flappy Bird, Tetris, Space Invaders ve Chrome Offline Game gibi mini oyunları içerir. T-Rex parodileri içerir. CHUCHEL kirazı aldığında bir rakip belirir ve kirazı çalar. Kiraz yakalamasına yardım eden evcil hayvanı Kekel ona yardım ediyor.

Oynanış

Bir Krallık Savunması oyununda canavarları yok etmek veya çok fazla emir vermek anlamsızdır. Oyuncu Macerası Değerli kirazınızı korumak için tüylü bir kahramanınız var. Nedense pek çok ülkeden kiraz ve kabuğu pek çok kişi tarafından kabul görmektedir.

Romantizm, incelik ve eğlence ile iyi bir liseye hayır deyin. Kahramanımızın başına gelebilecek en güzel şey. Birçok güçlü kahramanınız ve geleneksel oyunlarınız var. Ana karakter sadece küçük bir tutam hissediyor, daha büyük bir düşman var, kat kat daha büyük. Tek amaç, kiraz çiftinizi almaktır. farklı dünyaların kahramanları bu garip yalancı lakabına alınmadı. Adventure World’de jöleyi, marshmallow’u, dev ama çılgın yumurtaları, kurbağa robotları veya boksu seviyoruz…

Alışılmadık bir tür kullanan benzersiz bir 2D grafik formuna sahip bir oyun İlk başta, 3D canlı anime oynamaya veya onu oyun olarak kullanmaya alışkınsanız, bu çok rahatsız edici olacaktır. Ancak mükemmel ürünleri biliyorsanız, oyun yayıncısının masumiyetine dikkat edin.

arka plan parlak renklerde beyazdır ve yağ eklemeden en küçük ayrıntılara kadar yürütülür. Ancak karakterlerin renk şemaları, normal karakterler gibi ince hareketlere odaklanır. Temel olarak, bu bir bilmecedir, ücretsizdir ve resmi sahneye geçmek için herhangi bir ipucu gerektirmez, ancak 4 harika sanat ödülü garantilidir, bu yüzden hayal kırıklığına uğramayın.

CHUCHEL Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.

2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve CHUCHEL’e tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.

3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemini kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.

4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.

5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

CHUCHEL Apk Dosyasını doğrudan indirmenin getirileri ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

  • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
  • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
  • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, CHUCHEL Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

A: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’de ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, onu Play Store’dan güncellemeye izin veriyor mu?

A:

Evet elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: CHUCHEL Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

A: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, CHUCHEL Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Minor bugfixes. Improved level loading.

Video

Images

Download links

How to install CHUCHEL Apk [Mod Özelliklerinin tümü açık] APK?

1. Tap the downloaded CHUCHEL Apk [Mod Özelliklerinin tümü açık] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *