Cadı ada Apk [Mod Özellikleri Reklamları kaldır]

4.0.11

The Witch's Isle Apk, anakara dışındaki bir adadaki küçük bir kasabada geçen bir grafik maceradır. Bir gece, kasaba cadısı kahramanıyla tanışır ve ona lanet okur: Onu (hırsızı) sabah 4'te bulamazsan ölürsün.
Download APK
4.0/5 Votes: 10,418
Developer
Apk Reals
Updated
Feb 1, 2023
Size
45MB
Version
4.0.11
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

The Witch’s Isle Apk, anakara dışındaki bir adadaki küçük bir kasabada geçen bir grafik maceradır. Bir gece, kasaba cadısı kahramanıyla tanışır ve ona lanet okur: Onu (hırsızı) sabah 4’te bulamazsan ölürsün.

Bu kısa karşılaşmanın ardından maceranız başlıyor. Buradaki amacınız adanın etrafında dolaşmak, diğer karakterlerle etkileşime geçmek ve ada, ocak ve büyücüler hakkındaki tüm sırları keşfetmek. Bazı insanlar sizinle konuşmak isteyecek, diğerleri istemeyecektir.

The Witch’s Isle App ile ilgili en benzersiz şeylerden biri, belirli bulmacaları çözmek için diğer köylülerin davranışlarını kullanabilmenizdir. Bu sizi oyunun yedi farklı sonundan birine götürecektir. Eylemlerinize bağlı olarak, “iyi”, “orta” veya “kötü” bir son elde edeceksiniz.

Gerçekten benzersiz bir hikaye, ortam ve karakterlerle heyecan verici bir grafik macera; Korkunç manzaradan bahsetmiyorum bile. Bu her yönden harika bir oyun.

Cadı Adası Apk Hakkında

Ana karadan uzaktaki ıssız bir adada bir cadı tarafından yönetilen bir şehir var. Bir gece, bir köylü ansızın kendisini lanetleyen bir cadıyla karşılaşır. Cadının çalınan buketini sabah 4’e kadar bulamazsa, lanet onu öldürecek. Görevine başladıkça cadının sırları hakkında daha çok şey öğrenir.

The Witch’s Isle bir bulmaca macera oyunudur. Fırını ararken adayı keşfedin ve cadının gizemini ortaya çıkarın! Uzak bir ada kasabasının ve orada yaşayan insanların harika manzaralarını bekleyebilirsiniz.

En Son Sürümü Ücretsiz İndirin Android, Google Play Store optimizasyonuna göre hala küçük bir avantaja sahiptir. Bir apk dosyası ile kendi mobil verilerinizi ve depolama alanınızı kaydedebileceğinizi kastediyoruz. Bu büyük bir sorun olmamalı çünkü oyun zaten küçük bir indirme boyutuna sahip.

Bununla birlikte, zaten web sitemizdesiniz. Öyleyse devam edin ve App Android dosyasını şimdi indirin! Web sitemizde indirebileceğiniz Android cihazlar için başka birçok bulmaca da bulunmaktadır. Spor bölümümüzde bunlara göz atın.

Cadı Adası Apk Özellikleri

 • Eğlenceli bir bulmaca macera oyununu deneyimleyin. Sihirli renkleri aramak için farklı alanları keşfedin.
 • Oyuna farklı yaklaşımlar getirin. Oyundaki tüm bulmacaları çözmek için farklı ipuçları ve sırlar bulun.
 • 7 farklı sonu var! Gerçek son nedir? Her iki durumda da, köylüleri gidecekleri yere götürmek için nihai rehber sizsiniz. Başarılı olabilir misin?
 • Adalıların ne yaptığını görün! Bu oyunda sadece kahramanı kontrol etmekle kalmıyor, aynı zamanda kameraya diğer karakterleri takip etmesini de söylüyorsunuz. Diğer adalıların ne yaptığına dikkat ederek bazı bulmacaları çözebilirsiniz.
 • Güzel keşif piksel sanat oyunu.
 • Harika bir işaretle ve tıkla oyunu.
 • Klasik piksel karakterleri.
 • Güzel hikaye.
 • ilginç bir olay örgüsü
 • 7 tamamlama versiyonu
 • ilginç karakterler
 • Gizemli ada
 • Güçlü cadının sırrı

Grafik

Daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi oyunun en büyük çekiciliği grafikleri. Her şey çok ayrıntılı bir piksel biçiminde görüntülenir. Bu pikseller oyuna retro ve eski moda bir his veriyor ama aynı zamanda The Witch’s Isle Apk hala HD olarak mevcut. Yani oyunun şimdiki nesil olduğunu iddia edebilirsiniz.

Bu iki farklı yön, oyunu iki farklı demografik oyuncu grubu tarafından keyifle oynanabilecek bir oyun haline getiriyor. Birincisi, eski okul retro meraklıları olacak. Bu oyuncular piksel sanatına bakacak ve kendilerini evlerinde hissedecekler. Sizi eski oyun günlerine geri götürür.

Ayrıca, yeni nesil oyuncular bu türe aşina olmadıklarını görecekler. Ama bu doğru olsa bile, oyun hala HD. Yani bu nesilde hala yeni bir oyun olduğunu varsayabilirsiniz.

İki popülasyondan birincisinin kumar oynama olasılığı daha yüksektir. Bununla birlikte, ikincisi tamamen dışlanmış değildir.

Oynanış

Daha önce birçok kez söylediğimiz gibi, oyunun ana cazibesi estetiğidir. Her şeyi görüntülemek için kullanılan pikseller çok ayrıntılıdır. The Witch’s Isle Apk hala HD olarak mevcuttur, ancak oyunun pikselleri ona eski ve nostaljik bir his verir. Bu nedenle oyun çağdaş olarak adlandırılabilir.

Bu iki farklı nitelik nedeniyle, oyun iki farklı demografik oyuncu grubu tarafından oynanabilmektedir. Geçmişin Retro hayranları önce yapacak. Piksel sanatı, bu oyuncuların kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacaktır. Sizi video oyunlarının ilk günlerine geri götürür.

Yeni oyuncular bile stile biraz aşinalık keşfedecek. Bu gerçekleşse bile, oyun yine de HD olacaktır. Bu nedenle, oyunun bu nesilde hala nispeten yeni olduğu açıktır.

Eski nüfus, ikincisinden daha erken bahis oynayacaktır. Ancak, ikincisi tamamen göz ardı edilmedi.

The Witch’s Isle Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.

2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve The Witch’s Isle’a tıklayın. Şimdi onu indirmenin zamanı geldi.

3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.

4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.

5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklayın ve ekranı mobil cihazınızda açın.

The Witch’s Isle Apk Dosyasını doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Witch’s Isle Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: ApkReals.com’dan bir APK yüklemek, APK’nın Play Store’dan güncellenmesine izin verir.

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirip yüklemeniz dışında Google’ın sunucularından yükleme yapar ve ApkReals

com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: The Witch’s IsleApk’ı indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama kurulur kurulmaz, gerektirdiği tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, The Witch’s Isle Apk hakkındaki tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi bu harika uygulamayı Android ve PC için indirin ve keyfini çıkarın. Apkreals, APK dosyalarını indirmek ve her türden ve kategoriden neredeyse tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Bug fix.

Images

Download links

How to install Cadı ada Apk [Mod Özellikleri Reklamları kaldır] APK?

1. Tap the downloaded Cadı ada Apk [Mod Özellikleri Reklamları kaldır] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *