Buz Çığlığı 4 Çubuk Fabrikası Apk [Mod Sınırsız Tuzak Özellikleri ]

1.2.4

Bu yeni bölümde Rod, geçmişi ve Sullivan ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için fabrikasına götürüyor. Fabrikanın farklı alanlarını keşfedin, buz makinesinin gizemli sihirbazlarına ulaşın ve daha birçok sürpriz keşfedin.
New
Download APK
4.1/5 Votes: 145,863
Developer
Apkreals
Updated
19 Mar,2023
Size
155MB
Version
1.2.4
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ice Scream 4 Apk, APK Reals tarafından geliştirilen ve işletilen bir macera çevrimiçi macera oyunudur. Ice Scream 4 oynanış hikayesi 3 arkadaşın kaçırılmasıyla başlar. Artık oyuncuların asıl amacı üç arkadaşını kafesten kurtarmaktır.

Önceki versiyonda, Rod arkadaşlarını gizli tuttu. Ve arkadaş, arkadaşlarını çubuktan kurtarmayı başardı. Ama şimdi bu sefer yine Rode üç arkadaş yakaladı. Bu sefer Rod, üç arkadaşı fabrikada tuttu.

Kötü dondurmacı, üç arkadaşını defalarca yolun pençelerinden kurtardıktan sonra, onları bu kez fabrikasında tekrar yakaladı. Bir önceki bölümde, kalınlaştırmak ve yapışmasını sağlamak için topladığı malzemelerle kendi özel dondurmasını yaptı.

Bu yeni bölümde Rod, geçmişi ve Sullivan ailesi hakkında daha fazla şey öğrenmeniz için sizi fabrikasına götürüyor. Fabrikanın farklı bölgelerini keşfedin, buz makinesinin gizemli büyücülerine ulaşın ve daha birçok sürprizi keşfedin.

Odada herhangi bir çıkarma işlemi bitmeden arkadaşlarınızı kafeslerinden kurtarın!

Ice Scream 4 Apk nedir?

Şimdi fabrika düşündüğümden daha büyük. Artık asıl amaç ücretsiz olarak arkadaş kurmak ve görevleri tamamlayarak gizli yerler yaratmak. Rod’un kafesi korumak için mini çubuklar kiraladığını unutmayın.

Oyun uygulamasına daha yakından baktığımızda, bu gelişmiş kontrol panelinin çeşitli seçenekler sunduğunu gördük. Mevcut ana seçenekler Ghost, Easy, Normal ve Strict’tir. Hayalet seçeneği, oyuncunun kimliğini gizler ve onları görünmez yapar.

Bu harika bir hayattan kaçış bulmacası RPG oyunu. Oyuncular gelip kötü kötüler tarafından yönetilen bir yerde yaşarlar. Artık arkadaşlarınız gittiğine göre, bu yerden kaçmaya karar veriyorsunuz ama gitmeden önce bunu düşünmeniz gerekiyor.

Biraz arkadaşlığı hatırla, yakalanan tüm yoldaşları serbest bırak ve kaçış planını tamamla. Oyunun çeşitli kaçış rotaları tamamen harita üzerinde üretilir ve oyunculara benzersiz 3D aksiyonun en iyi testini verir. Şaşırtıcı süreç, her seferinde farklı bir yol bulabileceğiniz yepyeni bir meydan okuma.

Ice Scream 4 Apk Özellikleri:

Düşmanlar Yeni Düşmanlar: Face Road’un yeni aksesuarı – mini çubuklar. Fabrika bekçileri kaçmanızı engellemeye çalışacak ve sizi gördüklerinde sizi uyaracaktır. Kaçarak ve kaçınarak becerilerinizi gösterin.

EX Ni EX Keşfi Hissedin: Efsanede ilk kez, Rod’un geçmişi ve babası Joseph Sullivan hakkında gizemlerle dolu, uçsuz bucaksız, bağlantılı, yüklenmeyen bir ortamı keşfedin.

Eğlenceli Bulmacalar: Arkadaşlarınızı kafeslerinden kurtarmak için basit bulmacaları çözün.

Derecelendirme Anlatı Sineması: Olan her şeyi anlamanıza yardımcı olacak ayrıntılı sinematik.

S Original Soundtrack: Benzersiz bir şekilde kaydedilmiş destanı ve benzersiz müziği ile oyun için sesleriyle kendinizi dondurma dünyasına kaptırın.

İç ipucu sistemi: Takılırsanız, oyun tarzınıza uygun bulmacaları çözmenize yardımcı olacak tam ayrıntılı bir ipucu penceresi var.

Zorluk Farklı Zorluk Seviyeleri: Hayalet modunda kendi hızınızda ve risksiz oynayın veya becerilerinizi gerçekten test edecek farklı zorluk seviyelerinde sopa ve asistanıyla yüzleşin.

Ice Scream 4 Apk Temel Özellikler

 • Buradan ücretsiz indirme.
 • Kayıt gerekmez.
 • Ice Scream 4 Apk, üçüncü taraf reklamcılığını destekler.
 • Premium üyelik satın almak isteğe bağlıdır.
 • Üçüncü taraf reklamları ekranda rastgele görünecektir.
 • Bir şeyleri gizlice bulmaya çalışın çünkü bunlar farklı kapıların açılmasına yardımcı olacaktır.
 • Gelişmiş özel ayarlar, oyuncuların oyunu kolayca değiştirmesine yardımcı olur.

Ice Scream 4 Apk’yi Android telefonuma nasıl yükleyebilirim?

 1. İndirmeyi başlatmak için yukarıdaki düğmeyi tıklayarak Uygulamayı indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulacaksınız. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir.
 2. Bunu mümkün kılmak için, adımlar çoğunlukla aşağıdakilerle aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları kontrol edin.
 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, tarayıcınızda “İndir”e gidebilir ve indirilen dosyaya dokunabilirsiniz. İzin isteyen bir kurulum istemi görünecektir ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, Ice Scream 4 Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?
C: Birisi ApkRealscom’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası Google Play’de yoksa önbelleğimizde buluruz.

S: ApkReals.com’dan APK yüklediğimde Apk’yi Play Store’dan güncelleyebilir miyim?
C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirme ve yükleme (sayfa yükleme) dışında Google’ın sunucularından indirilenleri yükler ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Play Store uygulamasının sürümünü Play Store’un yeni sürümüne alır almaz bir güncelleme başlayacaktır.

S: Ice Scream 4 Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?
C: Uygulamalar, cihazınızın bazı sistemlerine erişim gerektirir. Bir uygulamayı yüklediğinizde, o uygulamayı çalıştırmak için gereken tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, Ice Scream 4 Apk APK ile ilgili tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android & PC için bu muhteşem uygulamayı indirip tadını çıkarın. Uygulamayı beğendiyseniz lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın

What's new

- Updated ad libraries

Images

Download links

How to install Buz Çığlığı 4 Çubuk Fabrikası Apk [Mod Sınırsız Tuzak Özellikleri ] APK?

1. Tap the downloaded Buz Çığlığı 4 Çubuk Fabrikası Apk [Mod Sınırsız Tuzak Özellikleri ] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *