BOŞTAKİ KAHRAMAN icon

4.1 9.4k Yorumlar 83


Yayınlayan: Gamewinner


İNDİR

Hakkında

"Boşta GOG" isimli keşif oyunu, oyuncuları sihirli bir dünyaya taşıyarak etkileyici bir macera sunmaktadır. Büyüyle güçlenen Kahramanlar, şeytanları ortadan …

“Boşta GOG” isimli keşif oyunu, oyuncuları sihirli bir dünyaya taşıyarak etkileyici bir macera sunmaktadır. Büyüyle güçlenen Kahramanlar, şeytanları ortadan kaldırmış ve oyuncuları fantastik bir evrene davet etmiştir. Bu büyülü dünyada, oyuncular dünyayı kurtarmak için ilerlerken bir dizi aşamayı tamamlayacak ve karanlık vadisi’ni fethederek süper güçler elde edecekler.

◇ Tüm Kahramanlar bir araya geldi ve Uçurumu keşfetti – Kahramanlar, Uçurum’u keşfettiklerinde yükseldi ve zafer elde ettiler. Yabancılar ortaya çıktığında, kayıp dünya gün yüzüne çıkacak!

◇ Düşük seviyeli kahramanlarla Süper Kahraman çağırma – Eğitim sürecini tamamlayarak Gelişmiş bir Kahraman olun, ardından Elit Kahraman çağırarak en güçlü takımı tapınağa götürün!

◇ Oyun çeşitliliği, artık sıkıcı değil – Cin Lambası, Sonsuz Uçurum, Zodyak, Patron Mücadelesi gibi farklı oyun modlarını dilediğiniz gibi değiştirin ve popüler Kahramanları birleştirin.

◇ Savaş gücünü artırmak için özgün stratejiler geliştirin – Kahraman formasyonu, nitelik eşleştirme ve gizli güç kullanarak savaş öncesi stratejinizi belirleyin! Parlak bir karşı saldırıya hazır olun!

◇ Kolayca boşta ödüller kazanın – Otomatik savaş sırasında boşta olduğunuzda, AFK durumu size birçok ödül kazandırır! Günde sadece 5 dakika çevrimiçi olun ve ücretsiz bonusları kapın!

“Boşta GOG” adlı bu keşif oyunu, oyunculara etkileyici bir fantastik dünya sunarak, stratejik zekalarını ve macera tutkularını bir araya getiriyor. Oyunun çeşitli modları, farklı aşamaları ve özgün stratejilere dayalı savaş sistemi, kullanıcıları büyülü bir deneyimle buluşturuyor. Bu macera dolu dünyada, her oyuncu kendi efsanesini yaratmaya hazır olmalıdır.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get BOŞTAKİ KAHRAMAN on Google Play

Kategori

Oyunlar apk

Oyunlar

Rapor et

Rapor Et

4.1 Rating (9412 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on Aug 21, 2023

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,412
Değerlendirme
4.1
9.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap