Basit Galeri Pro icon

4.5 135.4k Yorumlar 71


6.28.1 Yayınlayan: Simple Mobile Tools


İNDİR

$0,24$2.99

Hakkında

Kullanımı Kolay ve Şık: Simple Gallery'nin Mükemmel Fotoğraf Yönetimi Simple Gallery, Android cihazınızda eksik olabilecek tüm fotoğraf görüntüleme ve düzenleme …

Kullanımı Kolay ve Şık: Simple Gallery’nin Mükemmel Fotoğraf Yönetimi

Simple Gallery, Android cihazınızda eksik olabilecek tüm fotoğraf görüntüleme ve düzenleme özelliklerini bir araya getirir. Hızlı göz atma, yönetme, kırpma, düzenleme ve daha fazlasını yaparak fotoğraf ve videolarınıza kolayca erişin. Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarın veya özel galeriler oluşturarak en değerli resimlerinizi ve videolarınızı güvende tutun. Gelişmiş dosya desteği ve tam özelleştirme ile galeriniz tam istediğiniz gibi çalışır.

Gelişmiş Fotoğraf Düzenleyici: Simple Gallery’nin gelişmiş dosya düzenleyici ve fotoğraf albümü, fotoğraf düzenleme sürecini kolaylaştırır. Hareketlerle sezgisel bir şekilde resimleri kırpabilir, çevirebilir, döndürebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz. Şık filtreler uygulayarak anında açılmalar elde edin.

İhtiyacınız Olan Tüm Dosyalar: Simple Gallery, JPEG, PNG, MP4, MKV, RAW, SVG, GIF, panoramik fotoğraflar, videolar ve daha fazlasını destekler. Format konusunda endişelenmeyin, çünkü bu uygulama çeşitli dosya türlerini sorunsuzca yönetir.

Kişiselleştirilebilir Tasarım: Son derece özelleştirilebilir tasarım sayesinde Simple Gallery, fotoğraf uygulamanızın görünümünü ve işlevselliğini tam olarak istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanır. Kullanıcı arayüzünden alt araç çubuğundaki işlev düğmelerine kadar, size yaratıcı özgürlük sunar.

Silinen Dosyaları Kurtarın: Değerli bir fotoğrafı veya videoyu yanlışlıkla sildiyseniz endişelenmeyin. Simple Gallery, hızlı bir şekilde silinen herhangi bir fotoğrafı veya videoyu kurtarma imkanı sağlar.

Özel Güvenlik Özellikleri: Simple Gallery’nin güvenlik özellikleri ile seçilen fotoğrafları ve videoları koruma altına alabilirsiniz. Pın, desen veya parmak izi tarayıcısı kullanarak erişimi sınırlayabilir ve dosya düzenleyici işlevlerini kilitleyebilirsiniz.

Diğer Özellikler: Materyal tasarım, karanlık tema, reklamsız ve gereksiz izin içermeyen bir deneyim sunar. Açık kaynaklıdır ve renkleri özelleştirmenize izin verir.

Simple Araç setini inceleyin: Simple Mobile Tools

Facebook | Reddit | Telegram

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

6.28.1

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Basit Galeri Pro on Google Play

Kategori

Fotoğraf apk

Fotoğraf

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (135494 Votes )
Fiyat: $ 0,24

Neler yeni?

Last updated on Oct 9, 2023

Bazı çeviri, kararlılık, UX ve UI iyileştirmeleri eklendi

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 135,494
Değerlendirme
4.5
135.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap