Ada Hayatta Kalmal Apk [Mod Sınırsız Para Özellikleri]

1.1.3

Ada Survival Mod APK Survival Games'e dahildir, şu anda oynayacak birçok benzersiz ve eğlenceli oyun var.
Download APK
3.5/5 Votes: 11,861
Developer
Apkreals
Updated
Mar 6, 2023
Size
65MB
Version
1.1.3
Requirements
4.1
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ada Survival Mod APK Survival Games’e dahildir, şu anda oynayacak birçok benzersiz ve eğlenceli oyun var. İşletme, dövüş ve hayatta kalma becerilerinizi oynamanız ve test etmeniz için çok eğlenceli hayatta kalma oyunu var.

Doğal unsurlar ve düşmanlar olduğu için bu oyunlarda hayatta kalmanızı sağlamak için çok şey var. Bugün en iyi hayatta kalma oyunlarından birinin tadını çıkarmak istiyorsanız, şu anda Island Survival’ı indirmeyi deneyin!

Ada Survival Mod APK nedir?

Ada Survival, kendini okyanusla çevrili ve vahşi yaşamla dolu bir deniz adasında bulan bir hayatta kalma kahramanının hikayesidir. Şimdi vahşi bir adada sıkışıp kaldığınızı, çökmüş uçaktan çıktığınızı ve yaşamın en tehlikeli zorluklarıyla karşılaştığınızı hayal edin. Sadece bu da değil, aynı zamanda kendinizi ada hayatta kalma – açık dünya hayatta kalma oyunu – yüzyıllardır adaya gelen diğer vahşi insanlardan da korumalısınız. Linda’nın arkadaşı yok ama o güzel bir kız. Yardım yok ve kesinlikle güvenecek kimse yok. Kulağa korkutucu geliyor, değil mi? Her şeyi görmek istiyorsanız, bu yeni aksiyon-macera oyununu yeni çıkarın ve aksiyon hayatta kalma uçağını karşıladığında neler olduğunu deneyimleyin.

hayatta kalma modu:

 • Çiftler halinde yaban hayatı
 • Arkadaşınız Linda ile hayatta kal
 • Bir tekne yap ve geri dön

Varlığın arayışı devam ediyor! Vahşi hayvanlar uyuşuktur ve bir sonraki yemekleri için zamanınız olabilir. Avcı mı yoksa avcı mı olmak istiyorsun? Seçim senin. Ada Hayatta Kalma – Açık Dünya Hayatta Kalma Oyunu! Evet, bu hayatta kalma oyununda nihai hayatta kalmaları için vahşi hayvanları atlatma, yönetme ve avlamanın zamanı geldi. Bu en iyi av oyununda zamanlar zor olan silahlı düşmanlar olabilir.

Bu açık dünyadaki hayatta kalma oyununda, kendinizi vahşi kurtlarla dolu bir açık dünya hayatta kalma oyununda bulacaksınız. Bu hayatta kalma adasında hayatta kalabileceğinizi düşünüyor musunuz? Bu hayatta kalma oyunu, hayatta kalma macerası arayanlar için heyecan verici bir macera dolu

Avcılık ve hayatta kalma oyunları, vahşi kurtlar arasında bu hayatta kalma dünyasında becerilerinizi göstermenin en maceracı şekilde meydan okuyor. Susuzluğunuzu gidermek için barınak yapmak ve hindistancevizi suyu içmek için ağaçları kesmek için ahşap balta kullanın. En iyi av oyunlarında hayatta kalma ormanı arıyorsanız, bu macera hayalinizi gerçekleştirme şansınız.

Ada Hayatta Kalma Mod APK Özellikleri

Bugün Ada Survival’da bulabileceğiniz birçok özellik var! Bu, ücretsiz indirebileceğiniz eğlenceli bir hayatta kalma oyunudur.

Olabildiğince hayatta kal

Zevk almanız için çok fazla hayatta kalma oyunu var. Bu tarzı seven herkes şu anda çok komik insanlarla eğlenebilir. Bu oyunlar çok eğlenceli çünkü hayatta kalmak için yapabileceğiniz çok şey var.

Hayatta kalmak için, bu oyunları çok eğlenceli hale getirmek için zeka, beceri ve stratejilerinizi kullanmanız gerekir. Bugün ada hayatta kalması, adadaki sert kışlardan kurtulmanıza yardımcı olacak en pastoral.

Bu oyunda, sizi istediğiniz zaman öldürmeye çalışan doğa ve vahşi hayvanların zorlu unsurlarıyla karşılaşacaksınız. Burada, yapmanız gereken ilk şey, kendi korumanız için silah oluşturmanızı sağlayacak kaynakları bulmaktır.

O zaman bugün yemek için vahşi hayvanları avlamanız ve barınaklar inşa etmeniz gerekiyor. Bir ada olarak, oyunun ziyaret etmek için birçok eğlenceli yeri var. Evler, binalar ve daha fazlası inşa edebilirsiniz.

Zanaat ve bina

Ada Hayatta Kalma’da hayatta kalmanın en önemli yollarından biri bir sığınak inşa etmektir. Burada balta, balta, ahşap, taş gibi bazı kaynakları toplayarak başlayabilirsiniz. Daha sonra duvarlardan, sonra pencerelerden ve kapılardan başlayarak sizinki gibi bir ev inşa etmek için ihtiyacınız olan araçları oluşturabilirsiniz.

Bugün kendinizi dışarıdaki tehlikeli unsurlardan koruyabilmeniz için kendiniz için mükemmel bir ev inşa etmelisiniz. Kendinizi vahşi hayvanlardan korumak için silah ve ekipman bile oluşturabilirsiniz!

Avcılık

Bu oyunda hayatta kalmak için vahşi hayvanları avlamanız gerekiyor. Bu oyunda, silahlarınızı avlamak için kullanmak için hayvan yemelisiniz.

Bugün hala eksen ve silahlarla avlanabileceğiniz gerçek bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz! Burada, günlerce hayatta kalmak için yiyebileceğiniz çok fazla yiyecek almaya çalışmalısınız.

Çok sayıda ürün topla

Bu oyunda envanterinizde tutabileceğiniz tonlarca şey toplayabilirsiniz. Ahşap, halat, çubuk, silah, alet, yiyecek ve daha fazlasını toplayabilirsiniz! Artık birçok şeyle etkileşime girebileceğiniz bir oyunun tadını çıkarmakta özgürsünüz.

Keşfedin – ziyaret için çok fazla yer olduğu için adayı özgürce keşfedebileceğiniz yer burası. Ama dikkatli olun çünkü çok fazla vahşi hayvan var!

Ada Survival Mod Apk Hakkında

Kışın terk edilmiş vahşi aç hayvanların sürüsünde hayatta kal. Büyük Ada adil bir kış çöldür – şimdi arkadaşlarınızın çeşitli cevherleri ve ağaçları var. Yıllar önce insanlar Winter Adası’nda yaşıyordu, ama şimdi.

Bazı gizemli sırları keşfedebilirsiniz. Bir gece de hayatta kalmalısın, ama deneyebilirsiniz. Ada Survival Free Game ile tanışın – son derece bağımlılık yapan yaban hayatı hayatta kalma simülatörü. Pikap taşı nasıl oynanır ve ağaçların nasıl kesilir. Bu hedefler için kullanabileceğiniz tek bir şey var – uzun zaman alabilir, ancak daha sonra bir balta veya balta yapabilirsiniz. Ağaca veya taşa gidin ve Tabanca Öğe düğmesine dokunun, ölçeği takip edin (taş veya ağaç). Pirinç dolduğunda odun/taş alacaksınız. Kaynaklarla,

Avcılık için silahlar, ışıklar ve yangınlar için el fenerleri ve evler inşa etmek için malzemeler yapabilirsiniz. Pencereler ve kapılar, sonra çatı – av hayvanları için yiyecek – yırtıcı saldırısı, herhangi bir ekipmanı kullanabilirsiniz. Kamerayı hayvanda hedefleyin ve öğe düğmesine basın. Hayvan öldüğünde yiyecek toplayabilirsiniz. Ada Hayatta Kalma Oyunu Özellikleri: Adada Binanın Hayatta Kalma Üretim Gece hayatta kalabilir misiniz? Her neyse, iyi şanslar ve adayı keşfetmeye başlayalım!

Neden Ada Survival Mod APK’yı seçmelisiniz?

Büyük şehir artık hayatı tehdit eden sağlık sorunlarına neden olan toksik dumanlarla kaplı. Çevre daha az yaşanabilir hale gelir ve insanları zararlı toksinleri çıkarmaya zorlar.

Zararlı pusla mücadele etmek için, premium adı verilen nadir bir minerale dayanan özel bir sıvı icat edildi. Size çeşitli alanlarda uzmanlardan oluşan bir ekip ve sizi dünya standartlarında kaynaklarla dolu yepyeni bir dünyaya getirecek özel ekipman ekibi atanacaktır.

Ama tanıdık olmayan bir dünyaya giderken, ekibiniz çöküyor ve garip bir adada yalnız uyanıyorsunuz. Yaban hayatı gizlidir ve vücudunuz açtır, bu garip topraklarda hayatta kalmak zor olacaktır. Ama buna kendiniz ve insanlığın son umuduna ihtiyacınız var. Bu muhteşem adadaki en son Survival RPG oyununun tadını çıkarın.

Ada Survival Mod APK nasıl indirilir ve yüklenir?

Bu benzersiz mülk, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamıyorsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlarda “Bilinmeyen Kaynaklar” a gidin. Bundan sonra, güvenliğe gidin ve güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indiricisine gidin ve Ada Survival Mod Play’e tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi yüklemenin iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken Android cihazınızda hızlı bir şekilde önyükleme yapmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekleri olan bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemelisin.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğini tıklayın ve mobil cihazınızdaki ekranı açmanız yeterlidir.

Ada Survival Mod APK’sını doğrudan indirmenin kârları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz.
 • Çoğu sürümün uygulama arşivlerine sahip olabilirsiniz ve bunları ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’un aksine, indirme anında, inceleme sürecini beklemek zorunda değilsiniz.
 • İndirdikten sonra, bellek kartınızda/sistem belleğinizde bir APK dosyası vardır. Böylece indirmeden birçok kez kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulamaları indirmek genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuz için zararlı olabilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Genellikle Google Play Store’a erişemedikleri için uygulamalarınız otomatik olarak güncellenmez

Sıkça Sorulan Sorular

S: Apkresult.com, Ada Survival Mod Uygulaması için% 100 Güvenliği Nasıl Garantiler?

A: Birisi apkresult.com’dan bir APK dosyası indirmek istiyorsa, Google Play’deki ilgili APK dosyasını kontrol ediyor ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veriyoruz (elbette sunucumuzda önbelleğe alınmıştır). Google Play’de yoksa APK dosyası önbelleğimizde bulunur.

S: Apkresult.com’dan bir APK kurmak Play Store’dan güncellenmesine izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Hizmetinizi indirme ve yükleme hariç, Google’ın sunucularından Play Store yüklenir ve apkresult.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra, bir güncelleme hemen başlayacaktır.

S: Island Survival Mod APK’yı indirmek için Android uygulama izni nasıl gerekiyor?

A: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama yüklenir kurulmaz, ihtiyaç duyduğu tüm izinler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Çözüm

Bu inceleme, Ada Survival Mod APK ile ilgili tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android & PC için bu muhteşem uygulamayı indirin ve tadını çıkarın. Apkresult, APK dosyalarını indirmek ve tüm tür ve kategorilerden neredeyse uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

What's new

Minor bug fixes

Video

Images

Download links

How to install Ada Hayatta Kalmal Apk [Mod Sınırsız Para Özellikleri] APK?

1. Tap the downloaded Ada Hayatta Kalmal Apk [Mod Sınırsız Para Özellikleri] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *