60 Saniye Yeniden Atomize Edildi Apk [Mod Sınırsız Kaynak Özellikleri]

1.2.4

 • Payment
Dolores, Ted, Mary Jane ve Timmy bu yeni 60 Seconds Reatomized Mod Apk'de nükleer kıyametle savaşıyor.
New
Download APK
3.6/5 Votes: 2,348
Developer
Apkreals
Updated
Mar 8, 2023
Size
150MB
Version
1.2.4
Requirements
5.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Dolores, Ted, Mary Jane ve Timmy bu yeni 60 Seconds Reatomized Mod Apk’de nükleer kıyametle savaşıyor. Yüksek çözünürlüklü grafik desteğine ek olarak, güncellenmiş 2D grafikler, elle çizilmiş 3D dokular, geliştirilmiş UI sistemi, teknik güncellemeler ve tabii ki … güncellenmiş içerik!

Bu 4 kişilik ailede hiçbir zaman huzur olmadı. 60 saniyelik dizinin ana karakterleri hep onlar! Son yıllarda popüler. 60 Seconds Reatomized Mod Apk, Google Play’de yeni güncellenen en yeni bölümdür. Size en otantik vahiy deneyimini getirmeyi vaat ediyor. ABD’de bir model aileyi kontrol etmenize izin verilir. Barışçıl bir şekilde farkındalar ve nükleer savaşa hazır değiller. Ancak, bu yerleşim bölgesinde doğrudan bir hava saldırısı olacağını bildirmek için bir alarm verildi.

Eşsiz ve eğlenceli oyun

60 Seconds Reatomized Mod Apk, çok karmaşık bir döngüde tekrar çalışır. Her gün farklıdır ve birçok etkinlik olacaktır. Bu çeşitli faktörleri dengeleyemezseniz, aileniz risk altında olacaktır.

Belirli bir hikayeyi takip eden bir oyundur. Oyuncular duruma bağlı olarak birçok farklı karar vermek zorundadır. Verdiğiniz her kararın geleceğiniz üzerinde doğrudan bir etkisi vardır. Siz ve aileniz nükleer felaket bitene kadar hayatta kalabilir misiniz? Ve kazandıktan sonra tüm üyelerin değişmesini izleyin. Bu çetin dünyada yaşarken ne kadar değiştiğin hakkında hiçbir fikrin yok.

60 saniyelik karar

Atom bombalarıyla dolu uçakların korkunç seslerini duyduğunuzda sizin için en önemli olan her şeyi almak için sadece 60 saniyeniz olacak. Tarihsel bir çatışma zamanında yaşıyorsunuz. Yani zaten bir serpinti sığınağı yarattınız. Değerli zamanınızı kullanın ve ihtiyacınız olanı alın.

Ne istiyorsun

Temel olarak, bu oyun 60 Seconds Retomized Style Survival Games gibidir! Yeterli yiyecek ve suya ihtiyaç vardır. Bu iki şartı yerine getirmezseniz, kesinlikle ilk gün ölürsünüz. 4 kişilik bir aile yemek ve su olmadan nasıl yaşayabilir? Düşmanla karşılaştığınızda savaşmak için birincil silahlara da ihtiyacınız olacak. Böylesine çeşitli bir dünyada, savaşmaya hazırlıklı olmak önemlidir. Tabii ki, odun kesmek için tabancalar, baltalar veya sadece beyzbol sopaları var …

Bununla birlikte, aynı türün diğer ifşaatlarından tamamen farklı olan oyunda benzersiz bir güncelleme de var. Oyuncular zindanda yalnız kalmanın acısına uzun süre katlanmak zorunda kalacaklar. İlk 60 saniye, muhtemelen istediğinizi elde etmelisiniz. Ancak bir dahaki sefere eğlenmek için kendinizi oyunlarla donatın. Belki bir satranç oyunu veya bir kart oyunu, hatta elde taşınan bir video oyun makinesi. Genel olarak, çeşitlilik oyuncular için çok sıkıcı görünmeyecek.

günde bir kez dışarı çık

Bodrumda yaşıyorsanız bir süre sonra yiyeceğiniz ve suyunuz biter. Tabii ki bodrumdan çıkıp ihtiyacınız olan şeyleri almaya devam etmelisiniz. Her seferinde sadece 60 saniyen var, bu yüzden dikkatli ol. Ayrıca toplayabileceğiniz eşya sayısı 4 eşya ile sınırlıdır. Bu nedenle, tüm aileyi destekleyebilecek şeylere öncelik verin. Ardından ailedeki çocuklar için – Jane ve Timmy – can atacakları oyunlar getirin. Ayrıca, kendinizi ve ailenizi korumak için başka ihtiyaçlarınız olduğundan da emin olmalısınız.

Beklenmedik olaylar olabilir

60 saniye! Reactomized hikaye tabanlı bir oyundur, bu yüzden peşpeşe pek çok olay olacak ve bunlara tepki göstermeniz gerekecek. Hikayeniz, o günkü olayların kaydedileceği bir günlüğe yazılacak. Bazen bu kadar kısa sürede her şeyi yanlış yapabilirsiniz. Ve nadiren dokunulan gereksiz şeyler var. Hayatta kalanlarla karşılaşırsanız, bir şans verin. Çok cazip takas seçeneklerine sahip olacaksınız. Örneğin, zaten mühimmat yüklü bir benzin topunuz varsa, baltanızı satranç oynamak için değiştirin. Çünkü uzun süreli can sıkıntısı çocukları akıl hastası yapar.

60 Saniye Yeniden Atomize Mod Apk Özellikleri

Yeni oyun modu

 • Hayatta kalma becerilerinizi test edecek benzersiz kısa hikayeler!

Yeni fırsatlar

 • Birçok oyunda yayılan hikaye sayesinde çorak topraklardan kaçmak mümkün! Westland’den şık bir şekilde kaçabilir misin?

Yeni yapıştırma sistemi

 • McDoodle ailesinin üyeleri arasında hikayeler ve çılgın sohbetler!

Yeni sesler, grafikler ve açılabilir görsel içerik

 • Serpinti sığınağınıza biraz renk katın!

Yeni başarı!

Sadece 60 saniyede aile üyelerini ve faydalı malzemeleri aramak için evin etrafındaki vahşi hayatı takip edin. Her şeyle yüzleşeceksiniz: zaman, kendi mobilyalarınız, her seferinde değişen bir ev ve temel sorular… Neyi getireceğinize ve neyi geride bırakacağınıza nasıl karar veriyorsunuz?

Ek özellikler

 • İndirmesi ücretsiz
 • ücretsiz akış
 • kayıt gerekli değil
 • En iyi film ve şov koleksiyonu
 • Kolay ve kırılmaz bir bağlantı
 • Yüksek kaliteli performans
 • Arayüzün kullanımı kolaydır
 • Reklam yok
 • Çok daha fazla

60 Seconds Reatomized Mod Apk’yi Android telefonuma nasıl kurabilirim?

 1. İndirmeyi başlatmak için yukarıdaki düğmeyi tıklayarak Uygulamayı indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulacaksınız. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir.
 2. Bunu mümkün kılmak için, adımlar çoğunlukla aşağıdakilerle aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları kontrol edin.
 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, tarayıcınızda “İndir”e gidebilir ve indirilen dosyaya dokunabilirsiniz. İzin isteyen bir kurulum istemi görünecektir ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

60 Seconds Reatomized Apk’yi doğrudan indirmenin karları ve sonuçları nelerdir?

Artıları:

 • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz.
 • Çoğu sürümün uygulama arşivine sahip olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
 • Play Store’dan farklı olarak indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme süreci vb. için beklemeniz gerekmez.
 • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızanızda bir APK dosyası bulunur. Böylece bunları indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirme genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuza zarar verebilir.
 • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
 • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığından otomatik olarak güncellenmeyecek.

Sıkça Sorulan Sorular

S: ApkReals.com, 60 Saniye Yeniden Atomize Mod Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkReals.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası Google Play’de yoksa önbelleğimizde buluruz.

S: ApkReals.com’dan APK yüklediğimde Apk’yi Play Store’dan güncelleyebilir miyim?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirme ve yükleme (sayfa yükleme) dışında Google’ın sunucularından indirilenleri yükler ve ApkReals.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Play Store uygulamasının sürümünü Play Store’un yeni sürümüne alır almaz bir güncelleme başlayacaktır.

S: 60 Seconds Reatomized Mod Apk’yi indirmek için neden Android Uygulama İzni gerekiyor?

C: Uygulamalar, cihazınızın bazı sistemlerine erişim gerektirir. Bir uygulamayı yüklediğinizde, o uygulamayı çalıştırmak için gereken tüm izinler size bildirilecektir.

Çözüm

Bu inceleme, 60 Seconds Reatomized Mod App Apk ile ilgili tüm sorgularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indiriyor ve keyfini çıkarın. Uygulamayı beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

What's new

We are celebrating 10 years of Robot Gentleman! Grab our new logo!

Video

Images

Download links

How to install 60 Saniye Yeniden Atomize Edildi Apk [Mod Sınırsız Kaynak Özellikleri] APK?

1. Tap the downloaded 60 Saniye Yeniden Atomize Edildi Apk [Mod Sınırsız Kaynak Özellikleri] APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *